loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Ecover Odstraňovač škvŕn 200 ml

2014-07-24 09:42:40

Pracie prostriedky Ecover používam už dlhšiu dobu. Dôvod, prečo som k nim prešla, bol predovšetkým ekologický. Teraz, keď máme doma malého dojčaťa, som veľmi milo prekvapená ich prácou účinnosťou. Na škrvny používam Odstraňovač škvŕn a ďalej jemné kojenecké prádlo pere na nízku teplotu pracím prostriedkom na jemné prádlo . Aj pri nízkej teplote je bielizeň vždy dobre vyprané a navyše veľmi príjemne vonia.

2013-12-12 09:52:39

Odstraňovač škvŕn funguje na väčšinu škvŕn, ktoré inými prostriedkami nešlo vyčistiť. Nezanecháva žiadne stopy na prádle. Úplne odporúčam.

2013-03-25 08:14:13

Všetky prípravky Ecover (sprchovací gél, odstraňovač škvŕn, aviváž, prací prostriedok, prostriedok na oplachovanie riadu do umývačky, tablety do umývačky, odstraňovač vodného kameňa, univerzálny čistiaci prostriedok) absolútne splnili moje očakávania. Sú to jednoznačne kvalitný nealergizujúci prostriedky, ktoré sú decentne parfumované a fungujú dokonale. Som veľmi rada, že som ich zakúpila.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, so všetkými výrobkami som nadmieru spokojná. Pre mňa bola novinkou kúpeľová soľ Biotermal od firmy Energy. Celá rodina ju využívame a je naozaj výborná a to aj na únavu. Dokonca sa mi zlepšili opary na tvári. Inak ostatné výrobky sú osvedčené, Ecover na škvrny je skvelý, raz mi pomohol dokonca na fľaky od čučoriedok. A dojčenský krém od Weledy je najlepšie, čo som vyskúšala z prírodnej kozmetiky. Všetkým môžem odporučiť.

HORE