loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Noventis Ostrovidky Neo 30 kapsúl + 15 kapsúl ZADARMO

2016-04-15 13:29:07

vďaka GS Ginkgo Premium a Ostrovidky Neo vidím ostro a chodím pevne. Ponožky dobré, nežmolkuje, nedrú do prstov. Spokojnosť.

2014-11-18 13:48:20

Ostrovidky Neo - Zaznamenala som viditeľné zlepšenie zraku:-). Aloe prima gel - Kvalitný produkt, zlepšenie stavu tráviaceho traktu, posilnenie imunity. Spokojnosť s oboma produktmi.

2013-04-02 12:41:11

Dobrý deň, chcel by som týmto opísať svoju skúsenosť z mojej strany i zo strany mojej priateľky, s užívaním lieku L-theanin sme maximálne spokojní, nadväzuje pocit väčšej duševnej relaxácie a taktiež aj ich poznať lepší pôžitok zo spánku. Zároveň is užívaním produktu Ostrovidky som veľmi spokojný, zrak sa mi rapídne zlepšil, aj keď nepoužívam okuliare, ale som často na pc, takže po slez nemávam pocit pálivých očí. Keďže má priateľka býva v USA a zasielam jej potrebnú medicínu, skrátka viem, že u nás v SR je vynikajúca kvalita v zložení a vo výrobe, a navyše po mesačnom pravidelným užívania, sa cíti oveľa lepšie. Preto sa na Vás v blízkej dobe obrátim opäť s objednávkovým požiadavkou na rovnaké produkty. Ďakujeme.

2013-03-13 10:01:05

Dobrý deň, odpovedám na Váš dotaz, ohľadom kúpených prípravkov. Ostrovidky kupujem svojmu synovi, ktorému sa veľa kazil zrak a lekárka nám povedala, že kým syn porastie, bude sa problém pravdepodobne zhoršovať. Teraz je berie asi rok a pri poslednej prehliadke nám lekárka nezdvihla dioptrie, prvýkrát za posledné roky. Aloe vera je výborná na zažívanie, ak prestanem brať, problémy sa vracajú. Krém s rakytníkovým olejom používam dlho, kupujem ho aj u nás v lekárni, proste mi vyhovuje. Nie je mastný, pekne sa vstrebáva a príjemne vonia. Klíčkový olej si nemôžem vynachváliť, dostal ma z depresií, keď ani antidepresíva nezaberala.

HORE