Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Areko Ovosan 90 kapsúl

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, výrobky Fosfocaps a Ovosan používam už dlhšiu dobu, som spokojná.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, ďakujeme za otázku, manžel sa cíti dobre. Určite je to taky vďaka Ovosan. Chodí do práce. V júni ide na kontrolu na onkológii, tak budeme vedieť viac.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, s produktom Clinical Anti-aging som veľmi spokojná, myslím, že už ho kupujem viac ako rok. Ovosan kupujem, keď sa mi objaví lupienka a vždy to pomôže. Neviem, či je Ovosan priamo na toto kožné ochorenie, ale ja si ho na to kupujem.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, už raz som vám zodpovedala, že sme s Ovosan veľmi spokojní. Manžel ho berie 4 mesiace a bude brať tieto lieky ešte najmenej pol roka, ako odporúča vaša lekárka. Výsledky sú výborné a dodávky mojich objednávok tiež fungujú výborne. Keby sme neboli spokojní, tak by sme viac neobjednávali a neodporúčali svojim priateľom, ktorí sú tiež postihnutí touto zákernou chorobou (CA prostaty). Lieky sú veľmi drahé a na nejaké neisté pokusy by sme si netrúfli tento liek odporúčať.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, Ovosan objednávam pre mamičku, ktorá už pred siedmimi rokmi ochorela rakovinou hrubého čreva. O Ovosan sa dozvedela od susedy, ktorá má oproti nám chalupu a robí v nemocničnom prostredí. Vďaka dobrému typu na tento preparát sa mamina po používaní cítia lepšie a pochvaľuje si zvýšenie imunity voči chrípkam. Znie to skoro ako z reklamy :) Ako sem kúpil, tak predávam. Dôležitý je, že pomáha, ťažko povedať, čo je v hlave a čo je v prášku :) Bol to dobrý záchytný bod. S vami sme tiež spokojní. Prajeme krásne sviatky a šťastný Nový rok.

2009-11-01 00:00:00

Prípravok Betavital mi veľmi pomohol. Zakúpila som si ho, pretože som bola po chemoterapii silne anemická. Lekári mi síce pomohli transfúziou krvi, ale len v takom množstve, ktoré bola ochotná hradiť poisťovňa. Odporučili mi jesť cviklu. A to dokonca bolo v čase, keď čerstvá červená repa ešte nebola na trhu. Vyhľadala som Váš web a našla som prípravok vhodný na liečbu anémie. Betavital som už využívala a cítim sa veľmi dobre. Rozmiešaný v mierne kondenzovaného čaji chutí naozaj dobre. Už počas užívania som cítila deň odo dňa stále viac síl. Veľmi ďakujem. Musím pochváliť aj Váš iný produkt - Mumio. Pred rokom a pol som mala úraz kolena (narušené väzy). Pri užívaní Mumia aj cez svoj vek (57 rokov) som sa mi koleno čoskoro zahojilo. Odporúčam všetkým! A ešte raz. Keď som ochorela rakovinou, môj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Ako neskúsený onkologický pacient som sa vtedy pýtala pani doktorky, môžem ak Ovosan užívať pri chemoterapii. Dostala som prísny zákaz, ale ja som ho ignorovala a užívala som tento prípravok na posilnenie imunity. Pani doktorka sa pri kontrolách divila, ako rýchlo klesajú mojej nádorové markery. Ovosan je výborný potravinový doplnok a zistila som, že pomohol už mnohým onkologickým pacientom.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, Ovosan som zakúpila pre svoju kolegyňu, ktorá sa lieči na rakovinu prsníka. Tento liek používa už dlhšiu dobu a je s ním spokojná. Pri liečení jej veľmi pomáha.

2009-12-21 12:58:05

Tento produkt mi bol doporučený na základe mojej onkologickej diagnózy mojím ošetrujúcim lekárom a na základe skúseností iných pacientov. OVOSAN užívam od jari nepretržite a to už deviate balenia. Ak sa môžem vyjadriť ako laik, mám veľmi dobré skúsenosti a rozhodne mi nepôsobí tento prípravok žiadne vedľajšie príznaky. Aký vplyv na moju úspešnú liečbu má tento liek, nemôžem však odborne posúdiť, ale všeobecne vzaté myslím, že veľmi dobrú. Rozhodne môj lekár sa tak vzhľadom k môjmu lepšícímu sa zdravotnému stavu vyjadril a odporučil mi ešte ďalšie pokračovanie aspoň po dobu jedného roka. Takže v najbližšej dobe si objednám ďalšie balenie.

2009-12-21 12:39:06

Ďakujem za váš záujem o liečbu Ovosan. Bolo by to na dlho, tak Vám napíšem v skratke o čo ide. Naša vnučka 10 rokov prekonala operáciu nádoru typu meduloblastóm na mozgu. Po ožarovaní podstúpila chemo. Po tejto liečbe sa zdalo, že je vyliečená, dokonca nás vyradili z onkológie. Trikrát po magnetickej rezonancii po pol roku bol nález negatívny, až po štvrtej sa doktorom výsledok nejako nezdal, a bolo nám oznámené že má na chrbtici a na hlave metasfázy. Dali nám dve možnosti ,, buď zostane doma, a dávali jej dva týždne až štyri mesiace. Alebo podstúpi ďalšie chema, asi 6 blokov zakončených takzvaným drastickým Chem, po predbežným odobratím kmeňových buniek. Samozrejme sme trvali na ďalšej liečbe. Doktori nevie, že užíva Ovosan. Berie zvýšenú dávku 12 tbl. denne, dnes už to je asi 8 týždňov. Všetko nasvedčuje tomu, že Ovosan zaberá. Dnes už má za sebou dva bloky chema bez väčších problémov. Kmeňové bunky má odseparovaniu. Tretieho decembra ide na magnetickú rezonanciu, a rád vám napíšem výsledok, dúfam že dobrý. Potom bude nasledovať ďalšia liečba, a rád vás budem informovať, viem že je to veľmi dôležité.
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd