loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Diochi Panaderm krém 50 g

2017-04-26 14:33:41

Panaderm krém možno považovať za top produkt. Cena je smiešna v pomere ku kvalite. Užívam večer, ráno je pokožka (tvár + dekolt + paže) krásna, pružná, oddýchnutá, vláčna. Používa ho aj môj partner s rovnakou spokojnosťou. Stačí ho malinké množstvo, rozotiera sa ako masť.

2013-11-01 13:44:29

Rada by som sa podelila o svoju skúsenosť s Panaderm krémom. Veľmi ma zaujal svojím zložením a popísanými účinky. Je mi 31 rokov, pleť zmiešaná, miestami problematická / aknóznu (po vysadení HA). Bohužiaľ ma však tento krém sklamal. Jeho konzistencia - ako vazelína, je na tvári veľmi nepríjemná aj pri nanesení iba malého množstva. O jeho použití na deň pri zmiešanej pleti nemôže byť ani reč, používam ho teraz občas len na noc. Po cca 3 týždňoch používania s tým, že výsledky nemôžu byť predsa hneď, som dúfala, že bude aspoň "fungovať" tak, že upokojí začervenané miesta, ale ani to sa nestalo. Nejaké zlepšenie nedokonalosti na pleti sa bohužiaľ tiež nekonalo. Škoda, že pred kúpou celého krému nedá objednať vzorku, človek by sa tak mohol vyhnúť utratenie 400 Sk za krém, ktorý potrebám mojej zmiešanej / aknóznej pleti absolútne nevyhovuje. Budem s ním naďalej mazať lakte, päty či iná namáhané miesta.

2012-11-05 08:05:41

Dobrý deň, som veľmi spokojná s Panaderm krémom: mám suchú pokožku tváre, krém sa veľmi dobre rozotiera, vsiakne do pokožky a poskytuje mi komfort príjemne ošetrené pleti.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, som veľmi spokojná s krémom Panaderm as kvapkami Drags Imun , Ktoré som už poznala. Ostatné výrobky neboli priamo pre mňa, takže nemôžem posúdiť. Určite ale budem niektoré produkty objednávať znovu, pretože si myslím, že účinky sa dostavujú až po dlhšom užívaní.

HORE