loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Terezia Company RAKYTNÍČEK multivitamínové želatínky s rakytníkom 70 ks

2012-10-30 00:00:00

RAKYTNÍČEK želatínky sú chuťovo naozaj výborné. Po Regalene sme sa s dcérou cítili výborne, zhodila som aj nejaké to kilo. Betavital dávam 4letému synovi, vôbec nechcel jesť, ale po sirupu sa mu vrátila chuť. Aj v škôlke ho chválili, že začal jesť. Nebol ani chorý. Chuť je prijateľná, v pohode sirup prehltne z lyžičky. Hubové Quartet stále užívam, striedam to s hlivou ustricovou. Manžel ho užíva
dlhodobo a aj keď má náročnú prácu denne vonku, nebýva naozaj skoro chorý.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, áno už niekoľkokrát som si u Vás v internetovom obchode nakúpila RAKYTNÍČEK multivitamínové želatínky, ale aj iné produkty, s ktorými som veľmi spokojná. RAKYTNÍČEK kupujem svojim vnúčatám miesto cukríkov. Dcéra im ich dáva podľa rady v letáčiku a musím povedať, že deti celú zimu nezamarodí a veľmi im chutia. Ja mám od Vás aj rôzne krémy a iné rakytníkové výrobky a tiež som moc spokojná. Takže naozaj samá chvála, aj keď si kolega v práci robí zo mňa srandu, keď niekomu niečo radím, tak vždy hovorí: "Jano koľko Vám platia za reklamu." Ale ak som spokojná, tak prečo by som neporadila. Fakt dobré.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý večer, RAKYTNÍČEK multivitamínové želatínky s rakytníkom som zakúpila už niekoľkokrát hlavne preto, že vnúčatám veľmi chutia a hlavne za celú zimu nezamarodila. Kúpila som im to z vlastnej skúsenosti, lebo ja som už od vás mala niekoľko druhov rakytníkových výrobkov a som moc spokojná.

HORE