loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Woykoff Relaxa Comfort 30 tbl.

2015-03-16 09:21:57

Prípravok Relaxa užívam už dlhú dobu a som s ním maximálne spokojná. Na rozdiel od iných upokojujúcich prípravkov nespôsobuje ospalosť a únavu. Užívam ho skôr príležitostne, neustále ho mám pri sebe. Pomáha mi zvládať náročnú prácu s malými deťmi, lepšie sa koncentrujem na štúdium. Beriem si ho napr. pred vystúpením na verejnosti, pred skúškami, keď nemôžem zaspať. Odporučila som ho už viac ľuďom a všetci s ním boli spokojní. Od pravidelného denného užívania ma odrádza len cena :)

2014-05-05 11:33:15

S produktom Relaxa Comfort som moc spokojná. Veľa mne pomohol aj prekonávať atak.

2014-03-31 12:20:16

Relaxa Comfort je naozaj účinná pri STES a nepohode. Super Cesnak a Chlorella Japan zlepšili mojej trávenie, som spokojný.

2013-12-30 13:47:33

Relaxa je skvelý produkt, trochu sa to s ním musí vedieť. Ale ráno, keď idem do svojej veľmi stresujúce práce, tak si nedám kávu, ale práve Relaxu. Tá, ako je napísané v letáku, udržuje pozornosť na špičkovom bode, ale pritom tzv. neexcituje, ale udržuje rovnomněrné sústredenie bez negatívnych emócií. Nie je to stopercentné, ale fakt to pomáha. Vďaka za Relaxu.

2013-05-27 13:15:18

Pilulky Relaxa Comfort som si objednala z dôvodu psychicky náročného zamestnania a som rada, že mi pomohli. Psychicky aj fyzicky som sa cítila nadmieru spokojná. Už som tabletky odporučila a hodlám si zakúpiť ďalšie balenie.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, reagujem na vašu prosbu o spätnú väzbu po zakúpení vášho tovaru. S výrobkami E & S a Relaxa som spokojná. Predtým som užívala EBS a myslím že fungoval dobre, E & S je veľmi podobný - nedráždi žalúdok, nevyvoláva pocit hladu ani veľké chute na sladké, skôr pociťujem zvýšenie energie, čo oceňujem pri svojom aktívnom spôsobe života a pri športe. Navyše mám pocit, že jeho zloženie je viac prírodné ako chemické, dobre sa trávia. Budem veľmi rada, ak tento výrobok zostane naďalej vo vašej ponuke a nebude sa ani zvyšovať jeho cena. Ak si na nejaký prípravok zvyknem, rada ho užívam dlhodobo, s vyskúšanými doplnky výživy príliš neexperimentujeme. Relaxu užívam nárazovo, ale mám skúsenosť, že funguje na upokojenie nervozity a zlepšenie nálady. S vašimi výrobkami som spokojná, aj ceny sú vcelku priaznivé.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, s přípavkem Relaxa som veľmi spokojná. Trpívala som bolesťami hlavy a pri pravidelnom užívaní relax som bez problémov. Študujem diaľkovo školu a vďaka tomuto prípravku sa môžem aj učiť.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, posielam pár postrehov k niektorým produktom. Quatro Klas užívam dlhodobo, ťažko posúdiť všetky deklarované účinky, z mojich skúseností určite pomáha harmonizovať krvný tlak, znižuje stres, celkovo nabíja energiou. Allegra a Relaxa pomáhajú perfektne. Mával som v posledných rokoch prehlbujúcej sa poruchy nálady, boli už dosť obťažujúce pre mňa i moje okolie. Začal som sa zaujímať o možnosti riešenia a narazil niekde v tlači na článok o látke L-tryptofán. Potom už bola cesta k Allegra jasná. Pomáha výborne, beriem už dlhodobo 1 tbl. denne, občas vynechám, účinok má zotrvačnosť, takže nevadí. Relaxu používam jednorázovo pred psychicky náročnou činnosťou, prv som to treba nezvládal, prepadol obavám a nemohol sa sústrediť. Relaxa účinkuje dobre, človek si to ani neuvedomuje, ale je jednoducho plne sústredený na vec a myšlienky mu nepoletují všade okolo. A keď príde nejaká vypätejší situácie, zvládne sa v pohode. Barley - mladý jačmeň a Chlorella mi pomohli pre harmonizáciu zažívanie, všetky ťažkosti sú preč. Vďaka za tieto prípravky.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, s prípravkom Relaxa, ktorý som si u Vás zakúpila, som bola maximálne spokojná. Môžem odporučiť tým, ktorí po namáhavom psychickom obdobia, sa potrebujú uvoľniť a oddýchnuť.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň. Začnem odpoveďou na otázku spokojnosti s produktom Synephrine Thermo Tabs. Tento produkt si kupujem pravidelne už dlhšiu dobu a som skutočne presvedčená, že je účinný. Keď ho dlhšiu dobu neužijem s hlavným jedlom, začnem priberať na váhe. Produkt Bio Ruža má nádhernú vôňu a dodáva mi pocit žiarivejšie pleti. Tabletky Relaxa snáď zapôsobili, ale našla som si "nechemické" riešenie svojich neduhov na strane psychiky. Po rokoch som sa vrátila k autohypnózu, na ktorú nedám dopustiť. Len je časovo náročnejšie, než prehltnúť tabletku. Mlieko PSOR Stop ma neoslnil. Aj naďalej zostávam verná vášmu obchodu, lebo mám pokoj na výber produktov, nestojím žiadne fronty.
HORE