loading

Recenze Woykoff Relaxa Comfort 30 tbl.

Kód produktu: z4163

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Prípravok Relaxa užívam už dlhú dobu a som s ním maximálne spokojná. Na rozdiel od iných upokojujúcich prípravkov nespôsobuje ospalosť a únavu. Užívam ho skôr príležitostne, neustále ho mám pri sebe. Pomáha mi zvládať náročnú prácu s malými deťmi, lepšie sa koncentrujem na štúdium. Beriem si ho napr. pred vystúpením na verejnosti, pred skúškami, keď nemôžem zaspať. Odporučila som ho už viac ľuďom a všetci s ním boli spokojní. Od pravidelného denného užívania ma odrádza len cena :)

 • S produktom Relaxa Comfort som moc spokojná. Veľa mne pomohol aj prekonávať atak.

 • Relaxa Comfort je naozaj účinná pri STES a nepohode. Super Cesnak a Chlorella Japan zlepšili mojej trávenie, som spokojný.

 • Relaxa je skvelý produkt, trochu sa to s ním musí vedieť. Ale ráno, keď idem do svojej veľmi stresujúce práce, tak si nedám kávu, ale práve Relaxu. Tá, ako je napísané v letáku, udržuje pozornosť na špičkovom bode, ale pritom tzv. neexcituje, ale udržuje rovnomněrné sústredenie bez negatívnych emócií. Nie je to stopercentné, ale fakt to pomáha. Vďaka za Relaxu.

 • Pilulky Relaxa Comfort som si objednala z dôvodu psychicky náročného zamestnania a som rada, že mi pomohli. Psychicky aj fyzicky som sa cítila nadmieru spokojná. Už som tabletky odporučila a hodlám si zakúpiť ďalšie balenie.

 • Dobrý deň, reagujem na vašu prosbu o spätnú väzbu po zakúpení vášho tovaru. S výrobkami E & S a Relaxa som spokojná. Predtým som užívala EBS a myslím že fungoval dobre, E & S je veľmi podobný - nedráždi žalúdok, nevyvoláva pocit hladu ani veľké chute na sladké, skôr pociťujem zvýšenie energie, čo oceňujem pri svojom aktívnom spôsobe života a pri športe. Navyše mám pocit, že jeho zloženie je viac prírodné ako chemické, dobre sa trávia. Budem veľmi rada, ak tento výrobok zostane naďalej vo vašej ponuke a nebude sa ani zvyšovať jeho cena. Ak si na nejaký prípravok zvyknem, rada ho užívam dlhodobo, s vyskúšanými doplnky výživy príliš neexperimentujeme. Relaxu užívam nárazovo, ale mám skúsenosť, že funguje na upokojenie nervozity a zlepšenie nálady. S vašimi výrobkami som spokojná, aj ceny sú vcelku priaznivé.

 • Dobrý deň, s přípavkem Relaxa som veľmi spokojná. Trpívala som bolesťami hlavy a pri pravidelnom užívaní relax som bez problémov. Študujem diaľkovo školu a vďaka tomuto prípravku sa môžem aj učiť.

 • Dobrý deň, posielam pár postrehov k niektorým produktom. Quatro Klas užívam dlhodobo, ťažko posúdiť všetky deklarované účinky, z mojich skúseností určite pomáha harmonizovať krvný tlak, znižuje stres, celkovo nabíja energiou. Allegra a Relaxa pomáhajú perfektne. Mával som v posledných rokoch prehlbujúcej sa poruchy nálady, boli už dosť obťažujúce pre mňa i moje okolie. Začal som sa zaujímať o možnosti riešenia a narazil niekde v tlači na článok o látke L-tryptofán. Potom už bola cesta k Allegra jasná. Pomáha výborne, beriem už dlhodobo 1 tbl. denne, občas vynechám, účinok má zotrvačnosť, takže nevadí. Relaxu používam jednorázovo pred psychicky náročnou činnosťou, prv som to treba nezvládal, prepadol obavám a nemohol sa sústrediť. Relaxa účinkuje dobre, človek si to ani neuvedomuje, ale je jednoducho plne sústredený na vec a myšlienky mu nepoletují všade okolo. A keď príde nejaká vypätejší situácie, zvládne sa v pohode. Barley - mladý jačmeň a Chlorella mi pomohli pre harmonizáciu zažívanie, všetky ťažkosti sú preč. Vďaka za tieto prípravky.

 • Dobrý deň, s prípravkom Relaxa, ktorý som si u Vás zakúpila, som bola maximálne spokojná. Môžem odporučiť tým, ktorí po namáhavom psychickom obdobia, sa potrebujú uvoľniť a oddýchnuť.

 • Dobrý deň. Začnem odpoveďou na otázku spokojnosti s produktom Synephrine Thermo Tabs. Tento produkt si kupujem pravidelne už dlhšiu dobu a som skutočne presvedčená, že je účinný. Keď ho dlhšiu dobu neužijem s hlavným jedlom, začnem priberať na váhe. Produkt Bio Ruža má nádhernú vôňu a dodáva mi pocit žiarivejšie pleti. Tabletky Relaxa snáď zapôsobili, ale našla som si "nechemické" riešenie svojich neduhov na strane psychiky. Po rokoch som sa vrátila k autohypnózu, na ktorú nedám dopustiť. Len je časovo náročnejšie, než prehltnúť tabletku. Mlieko PSOR Stop ma neoslnil. Aj naďalej zostávam verná vášmu obchodu, lebo mám pokoj na výber produktov, nestojím žiadne fronty.

 • Dobrý deň, s oboma výrobkami Relaxa a Allegra som bola spokojná, pôsobili presne tak, ako bolo inzerované.

 • 29. 04. 2017

  Celkové hodnotenie: 80%

 • 26. 06. 2013

  Celkové hodnotenie: 20%

 • 19. 04. 2013

  Celkové hodnotenie: 60%

 • 02. 04. 2013

  Celkové hodnotenie: 100%

  funguje

Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni