Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Alveo 950 ml

Značka: AkunaKód: z253
Alveo je harmonizačné bylinné tonikum. Jedná sa o zmes 26 extraktov z rastlín pochádzajúcich z rôznych častí našej planéty a všeobecne známych svojimi...

Celkové hodnotenie

21 hodnotenie | Priemer 94 %
Prejsť na detail produktu

odporúčam

dúfam, že mi pomôže

zatiaľ neviem

Určite doporučím známym.Užívam každé ráno 1 odmerku.Tento produkt mi doporučila jedna internistka z Budapešti.Výhodou je,že nemá vedlajšie účinky ,nedá sa predávkovať,neobsahuje alkohol,môžu užívať aj diabetici (ALVEO Mint) Ďalšia výhoda je,že netreba kúpiť celý karton naraz 4ks.

jje vyrobený z 26 byliniek.S manželom používame už 9 mesiacov.Posilňuje imunitu,detoxikuje celé telo.Zabraňuje výskyt zápalov.reguluje krvný tlak,podporuje trávenie,čistí cievy,

Alveo som užívala už pred rokmi, nechala som si ho posielať z Moravy, teraz je to pre mňa pohodlnejšie. Teraz ho kupujem svojej vnučke.

Známa mi produkt odporučila, pre výborný výsledok .Ja zatiaľ pijem tento produkt krátko tak sa účinok tohto ešte moc neprejavil, ale ver a tvoja viera ťa uzdraví .Až vypijem celú odporúčanú dávku tak napíšem moje pocity presnejšie.

Dostali sme odporúčanie od praktickej lekárky, je chutný a budem ho odporúčať svojim známym.

Veľmi zdravý a čisto prírodný produkt.

Zatiaľ som len začala Alveo užívať, účinky sa prejavia určite až po dlhšej dobe. Pred niekoľkými rokmi som po užívaní ALVE pocítila ja aj dcéra kladné účinky tohto výrobku.

Predchádzajúce dobré skúsenosti.

Vybrala som si ho na odporúčanie liečiteľky, potom som čítala od lekárky, ako pracuje a prešlo mi to úžasné, tak pokračujem, zatiaľ som pri druhej fľaše, tak snáď postupne sa všetko zrovná.

výborný, prečisťujú, harmonizuje orgány, odstranuje únavu, upokojuje.

drahý, pri braní zo začiatku veľa ťažkosti, ale to reaguje telo postupne, ako sa regenerujú orgány .....:))

chuťovo výborné