Doprava ZADARMO od 55,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servisinfo@prezdravie.sk|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Biodeur - múdra huba 3x1 g

Značka: Alliance HealthcareKód: z1291
Biodeur múdra huba je prírodný mikrobiálny deodorant s antimykotickou prísadou pre starostlivosť o nohy. Prípravok eliminuje vláknité mikromycélie na...

Celkové hodnotenie

24 hodnotenie | Priemer 85 %
Prejsť na detail produktu

Funguje po prvom požití, dva mesiace po použití necht vyrastá zdravý.

pri problémoch s nohami v uzavretej obuvi

Vôbec nepomáha na mykózu nôh. Využila som 3 balenia a svrbenie sa skôr zhoršovalo. Lepšie mi zabrali kúpele v octovej vode.

je krátky čas na hodnotenie

ešte sa to neprejavilo tak ako som chcela

Produkt podľa popisu vykazuje prírodný liek bez pridania chemických zložiek. Viditeľný účinok sa prejavuje až po dlhšom čase,v mojom prípade asi 6 týždňov. Je nutné dodržať doporučený postup na aplikáciu,časový odstup medzi ošetrením min.14 dní a správne pripraviť roztok. Cena je primeraná doterajšiemu účinku. Celkový účinok sa prejaví rádove v mesiacoch po aplikovaní.

Skúšala som mnoho vecí,nič nepomohlo až teraz Múdra huba. Funguje spoľahlivo, aj keď to chvíľu dlhšie trvá, ale nie je to žiadna agresívna chémia.Odporúčam každému kto má rovnaký problém ako ja.

Naozaj účinkuje

NEVIEM

perfektný účinok,odporúčam.

klasická liečba zlyhala

nič

pretože moje problémy pretrvávajú už dlhšiu dobu a v minulosti som ho už vyskúšala ale žiaľ som liečbu nedotiahla, ale veľmi pomohol aj môjmu synovi pri likvidácii silného zápachu nôh

produkt je nezameniteľný s inými produktami na toto ochjorenie

nič

Po zhliadnutí predstavenia produktu v Dámskom klube, som ihneď vedela, že ho musím vyskúšať. Môj stav nie je veľmi zlý, ale zhoršuje sa, a pretože užívam príliš veľa liekov, kožná mi okrem mastičiek, ktoré nezaberajú nemôže nič predpísať. Myslím, že toto je riešenie, ktoré nezaťaží ani moju pečeň, ani organizmus. Preto všetkým takým pacientom ako som ja, hubu odporúčam. Nástup účinku je prekvapujúco rýchly.Použitie nie je nejak náročné, myslím že to zvládne a pochopí každý.

rýchly nástup účinnosti

zatial perfekt

zatial perfekt O mudrej hube som sa dozvedela v TV v Damskom klube a konkretny vyrobok a dodavatela som nasla na internete.

-

Produkt mi bol odporuceny

Rychlo x lacno = spokojnost

Memam skusenosť.

Uvidime

Zatial som este nevyskusala .

kvalitný výrobok v dostupnej cene

Veľká spokojnost