Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2013-05-07 13:23:49

Dobrý deň, myslím, že Vaše výrobky - Goji Super Fruit Juice , Aloe ferox a Goji Kustovnica čínska šťava - Určite prispeli k dobrej kondícii. 100% pôsobenie nemôžem posúdiť, lebo som neužívala samostatne. Iste sa opäť na Vašu spoločnosť obrátim.

2013-01-02 09:18:09

Aloe ferox - veľmi kvalitný produkt, uspokojujúce účinnosť, odporúčam.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, zatiaľ som použil jedno balenie Aloe ferox, to bolo v čase, keď som bol po trojtýždňovej chorobe s teplotami. Povedal by som, že na mňa tento prípravok pôsobil veľmi pozitívne a zdá sa, že mi dopomohol k vyčisteniu organizmu a ľahšieho doplnenie energie. Zo začiatku som mal trošičku problém s jeho chuťou, ale dá sa na ňu veľmi rýchlo zvyknú. Potom už nezostáva než užívať si Aloe ferox a pozorovať ako sa nášmu telu darí lepšie a lepšie.

2012-10-30 00:00:00

Asi pred 4 rokmi som na tom bola zdravotne psychicky aj fyzicky dosť mizerne. Nevedela som, na koho sa obrátiť, a tak 1. krok bol detoxikácie tela od práškov - objednala som si riasu Chlorellu . Zmizli mi ostrohy v päte, prestali bolieť kolená, mala som viac energie. Objednala som si aj knihu Miluj svoj život , Pridala ďalšie bylinky - Aloe ferox , kustovnicu , Tých byliniek som vyskúšala veľké množstvo, vysadila som antidepresíva, vrátil sa mi čuch a chuť, takže riasu odporúčam, konkrétne jej som využívala veľké množstvo a občas sa k nej vraciam, ale chce to aj zdravú stravu, cvičenie a pod.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, Aloe Ferox nakupujem pre použitie na zmiernenie atopického ekzému pre vnúčika, ktorý je v predškolskom veku. Vnútorné užívanie výrazne zmierňuje prejavy ochorenia. Nedávno som skúsil užiť Aloe Ferox osobne, pre jednorazové odstránenie prechodného pálenie záhy a pritom som zistil, že pitie 30 ml Aloe Ferox 3x denne, sa prejavilo na znateľné zlepšenie chronického zápalu horných dýchacích ciest (pozn .: netrpím nijako silným ochorením, len občas mne to dráždilo na kašeľ, neužívam žiadne lieky). Zdá sa mi, že toto ochorenie v súvislosti s pitím Aloe Ferox ustupuje (občasné dráždenie ku kašľu zmizlo a pri hlbokom nádychu už necítim žiadne dráždenie). Vplyv spoznám najlepšie na jeseň, kedy sa ochorenie zvyčajne trochu zhorší (pozn .: je mi 65 rokov).