Doprava ZADARMO od 50,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servisinfo@prezdravie.sk|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Přírodní tuhý deodorant Super Leaves bez vůně 85 g

Značka: AttitudeKód: z68254
Prírodný dezodorant ATTITUDE skutočne funguje . Doprajte svojmu telu ochranu pred potením, ktorá neškodí vášmu organizmu a obsahuje len tie najlepšie...

Celkové hodnotenie

2 hodnotenie | Priemer 45 %
Prejsť na detail produktu

Zatiaľ som ho použila len 2 x. Vyzerá, že funguje, ale musím si ho viac odskúšať (či vydrží celý deň, alebo len pár hodín a pod.). Nepáči sa mi, že vrchnák sa vysúva príliš ľahko (teda málo chráni produkt). A tiež sa mi nepáči, že neviete presnú expiráciu ani ako dlho je to už na svete, keďže na obale je len značka 12M (teda spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia) - lenže čo nám to hovorí o tom ako dlho je to už vyrobené? Rok? Dva? Päť? Keď je na výrobku uvedená expirácia, aspoň si človek vie spočítať, či je to čerstvé, alebo už niekoľkoročné, lebo je to už dávno preexpirované.

bez vône - teda pre ľudí citlivých na vône je to určite vhodné a plus

Vrchnák príliš nedrží, resp. sa vysúva príliš ľahko (teda málo chráni produkt). Nie je uvedená expirácia - t.j. neviete ako dlho je to už na svete, keďže na obale je len značka 12M (teda spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia) - lenže čo nám to hovorí o tom ako dlho je to už vyrobené? Rok? Dva? Päť?