Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Terezia Company nad 20 €.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Starlife Cordyceps Star 60 kapsúl

2016-04-15 12:50:56

Produkt Cordyceps Star som zakúpila svojou babičke, ktorá sa lieči po operácii nádoru. Bola veľa oslabená a unavená. Už po týždni užívania hovorila, že vidí zlepšenie, únava sa zmenšila a celkovo sa cítila lepšie. Dlhodobejšie účinky sa ešte len uvidí.

2014-05-20 07:22:26

Obidva prípravky sú výborné. Relax Star mi pomáha lepšie spať a lepšie zvládať stres. Cordyceps Star je skvelý po všetkých stránkach. Prajem, nech váš obchod ide dobre a bez problémov, predávate výborné prípravky a v rámci časových možností sa vždy rada niečo dozviem z článkov, ktoré uvádzate.

2013-02-13 07:38:55

Manžel bral Cordyceps Star potom, čo prekonal operáciu s následnými komplikáciami a celkovú sepsou, bol veľmi vyčerpaný po niekoľkých mesiacoch chorobe. Veľmi skoro po tom, čo začal brať Cordyceps, pociťoval veľké zlepšenie a príliv síl a energie. Verí, že mu liek pomohol zvládnuť inak veľmi ťažko liečiteľný infekciu. Zakúpili sme preto ešte druhé balenie. Hubky nám odporučil jeden lekár z Kanady na zvýšenie imunity. Manžel je celkom skeptik, ale teraz je o účinnosti Cordycepsu úplne presvedčený. Allegru brala dcéra, prvé dva týždne bola nadšená, potom už účinky neboli tak výrazné. Prajem krásny deň a veľa zdravia.

2012-12-20 08:42:16

Cordyceps mi maximálne vyhovuje.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, som s produktom spkojená a myslím, že má dobré účinky. Som onkologická pacientka a od doby, kedy som začala Cordyceps Star užívať, tak som nemala zlé výsledky krvi. Teraz mi ošetrujúci lekárka povedala, že som jej rekordérka v užívaní liekov Xeloda a Navelbine. Už som mala 24. dávku bez vedľajších účinkov. Prikladám tento výsledok užívania lieku Cordyceps Star. To je asi všetko a prajem vám veľa spokojných zákazníkov.

2012-10-30 00:00:00

Cordyceps Star som užívala podľa odporúčaní MUDr. Šafránka na celkové povzbudenie organizmu po prekonanej borelióze a vyčerpania organizmu. Vybrala som dve balenia. Istý pozitívny účinok užívania malo, avšak po cca mesiaci a pol sa u mňa prejavilo určité napätie a sklon k nervozite. Mala som dokonca aj občasné výbuchy hnevu: o) Som vcelku akčný človek, teda si myslím, že nabitá energia mala možnosť prúdiť. Užívanie lieku som prerušila, v budúcnosti sa k nemu skúsim vrátiť a uvidím. Ďakujem za všetko a prajem Vám všetko dobré.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, Cordyceps Star užívam už celý rok. Či pôsobí dobre, nemôžem úplne posúdiť, ale som pacientka onkológie a za celý rok, čo uvedený liek užívam, som nemala problém s výsledkami krvi. Celý rok užívam lieky Navelbine a Xeloda a verím, že vďaka Cordyceps Star som v dobrej kodiċi. Určite budem pokračovať s užívaním. Prajem krásny deň a veľa úspechov.

2012-10-30 00:00:00

Cordyceps Star užívam už 9 mesiacov. Bol mi odporúčaný lekárom a zdravotnou sestrou. Som pacientka onkológie. Neviem, či to je zásluhou tohto lieku, alebo nemám silnú chemoterapiu, ale zatiaľ som nemala problém s krvnými výsledkami ani mi nebolo nikdy zle. Vždy je všetko v poriadku. Zatiaľ som ani neochorela žiadnu chrípkou ani nachladnutím.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, dlho som sa potýkala na fyzickej úrovni s nepríjemným kašľom - 3 mesiace a silnú nádchou - 2 mesiace. Za veľmi dôležitý považujem fakt, že som sa rozhodla prejaviť sama sebe toľko lásky a dôvery kúpiť si váš preparát Cordyceps, že už počas odoslaní objednávky sa mi veľmi uľavilo. Preto som ani nepociťovala žiadne zvláštne účinky, pretože ozdravný proces sa spustil spolu s rozhodnutím. Aj tak ale ďakujem, váš preparát som celý dobrala, po dlhodobej infekcii už nie je ani pamiatky.

2009-11-01 00:00:00

Cordyceps užívam pravidelne. Som veľmi spokojný a už by som sa bez priebežného užívania neobišiel. Prípravok je veľmi dobrý po chemoterapii / po operácii hrubého čreva / v mojom prípade mi pomohol pri zotavovaní a to konkrétne pri úprave hnačiek pri chemo a nadúvaní, vrátane nevoľnosťou. Je to jediný liek pri pomoci po následkoch rakoviny. Beriem ho už druhý rok. Prestal som len týždeň a už som mal hnačky a nadúvanie. Musel som okamžite nasadiť liečbu. Táto po nasadení Cordycepsu po štyroch dňoch ma stabilizovala a stolice sa vrátila do normálu a nadúvanie ustalo. Je to jednička pri liečbe rakoviny.