Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Terezia Company nad 20 €.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2016-10-07 09:15:29

Čučoriedková zmes CK - Kupujem pre mamičku seniorku - účinne jej znižujú krvný cukor, takže mohla prestať užívať lieky na začínajúcu cukrovku! malinová zmes - Kupujem a užívam dlhodobo, pretože sa mi po nej upravil príliš častý (cca21dní) menštruačný cyklus a tiež krvácanie je slabšie a trvá kratšiu dobu. Super výrobok! Zeměžlučová zmes - Užívam pri ťažkostiach s trávením, či už s žalúdkom alebo žlčníkom. Moja mamička, hoci má žlčník vyoperovaná, už sa bez týchto kvapiek takmer nenaje. Tiež jej pomohli pri dlhodobom pálenie záhy.

2014-11-10 09:09:29

Produkt Malinová zmes som kúpila pre seba, tak pre svoju dcéru, ktoré sa narodil syn a nemala dosť mlieka. Myslím, že vďaka tomuto produktu sa cítim lepšie a dcéra má mlieko pre syna.

2014-04-10 09:47:58

S Malinovú zmesou som spokojná. Odstránilo mi to moje gynekologické problémy asi približne do 2 mesiacov od užívania.

2014-04-08 12:00:39

Malinovú zmes som využívala na veľmi nepríjemné problémy, ktoré som mala spojené pravdepodobne asi s prichádzajúcou menoupazou. Malinová zmes mi urobila dobre, cítim sa dobre a som spokojná.

2014-03-10 11:30:54

S výrobkami som spokojná. Malinovú zmes som si zakúpila na mierne bolesti v podbrušku a silnej bolesti spodnej časti chrbta. Po užívaní bolesť chrbta do 2 dní úplne zmizla. Po mesiaci sa upravila menštruácia a bolesť v podbrušku sa začala upokojovať po týždni. Užívala som maximálnej dávky 3x 1 čajovú lyžičku denne. Ďalej som si všimla, že po užívaní odznela únava. Regalen používam hlavne na problémy s pokožkou. Stav sa zlepšuje po maximálnych dávkach 3x 7kapek denne do 2-3 mesiacov. Po 3 mesiacoch je pokožka prečistená, čistá s drobnými defektmi, ktoré sa nezhoršujú. Po Regalene som si všimla, že pomáha aj na výtoky. Určite si objednám ďalšie výrobky na vyskúšanie.

2014-03-05 08:52:31

S Malinovú zmesou som moc spokojná. Hneď po pár dňoch som cítila úľavu a pochválila ma aj pani doktorka na gynekológii za zlepšenie.

2012-12-07 10:10:11

Dobrý deň, uvedené výrobky používam dlhodobo a zatiaľ som sa k nim nevyjadrovala, pretože ich účinok je potrebné preveriť v dlhodobejšom horizonte. Potravinové doplnky neúčinkujú tak rýchlo ako alopatické lieky. Takže teraz moje skúsenosti. Priessnitz Chladivá masť , Arthrocann , balzam Deväť kvetov , Mentholka a lubrikant väziva Biora používa moja mamička na kĺbové ťažkosti (artróza, bolesti svalov a ramien, drobných kĺbov na rukách) na zmiernenie bolestí. Bez týchto prípravkov by jej život bol oveľa ťažšie, pretože kvôli problémom so žalúdkom neznáša rôzne medikamenty na tlmenie bolestí. Ja sama som vyskúšala Biora na bolesti bedrového kĺbu. Kvôli tomu som nemohla spať na boku. Po niekoľkých týždňoch používania Biora sa už v tomto nemusím obmedzovať, aj keď bolesť ešte v menšej miere pretrváva.

Malinovú zmes a Materskú kašičku , Resp. PM-Estromenox považujem za absolútne zázračné preparáty, aj keď toto spojenie užívam len nerada as veľkou opatrnosťou. Mala som cca 5 rokov problémy s menštruáciou, zrejme spôsobené menopauzou (silná, dlho trvajúce, neskôr sa vždy rad týždňov vlečúce menštruácie). Po týždni užívania Malinovej zmesi sa ťažkosti dočasne zhoršili, čo je bežný proces u liečby bylinnými prípravkami. Po ďalšom týždni bolo po probléme a tento stav trvá už cca pol roka. Naopak sa dostavili návaly horúčavy, ktoré tiež asi po dvojmesačnom užívaní Materská kašičky a PM-estromenox prakticky odzneli. Bola som síce so svojimi ťažkosťami u lekárky, ale tá mi predpísala tradične hormonálnu liečbu, ktorú odmietam. Využívala som síce predpísaný liek (už sa nepamätám na meno), ale výsledky všetky žiadne. Takže túto cestu som opustila.

Hlivu ustricovú v rôznom prevedení (napr. s rakytníkovú šťavou a pod.) používame s mamičkou už niekoľko rokov. Mamičke funguje na cukrovku, jej hladina cukru sa pohybuje pod 6, v poslednej dobe aj pod 5. Len upozorňujem, že mamička trpí diabetom 2. typu. U mne hliva funguje veľmi dobre na imunitu. Predtým som bývala vždy aspon 1 týždeň každý rok v pracovnej neschopnosti vďaka rôznym vírusovým nákazám, horúčkam atp. Od tej doby, čo hlivu pravidelne užívam som nebola chorá, maximálne ma postihne nádcha. A tú liečim nejakým antivírusovým prostriedkom. Na to sa mi osvedčil Citrovital . Musí sa však užívať ihneď od okamihu, keď človek pocíti, že niečo nie je v poriadku, teda ešte skôr, než sa u neho naplno prejavia prvé príznaky. Naposledy som používala Citrovital po 15 kvapkách každé 3 hodiny a vďaka tomu sa u mňa nádcha vôbec neprejavila. V inom prípade som použila prípravok Baktevir , Avšak začala som ho užívať už po prepuknutí príznakov. Aj napriek tomu sa mi podarilo sa najhorších príznakov nádchy zbaviť počas 2 dní a celková doba "postihnutie nádchou" sa skrátila asi na 4 dni. Čo sa týka HemoStop , Tak môžem len konštatovať, že naozaj pomáha zmierniť až odstrániť ťažkosti, takže "spolužitie" s hemoroidy je následne prakticky bezproblematické.

Na záver by som si chcela len poľutovaniahodné v tom zmysle, že hoci si platím zdravotné poistenie, tak je mi vlastne na nič, pretože nič z toho, čo človeku naozaj pomôže, nespadá pod platby zdravotného poistenia. Takže vlastne vydávam na svoje zdravie dvojnásobné sumy (raz povinné platby zdravotného poistenia a druhýkrát skutočné za liečbu bylinnými prípravkami). Myslím, že to tak robí veľa ľudí, takže tvrdenie politikov, že máme zdravotníctvo zadarmo a že je potrebné na neho vydávať viac peňazí zo súkromnej vrecká, je naozaj minimálne úsmevné. To oficiálne čiastočne áno, ale skutočnú liečbu si často ľudia, ktorým oficiálna medicína nepomôže, musia nakoniec rovnako zaplatiť sami. A najviac mi vadí, že naše zdravotníctvo sa vôbec nezaoberá prevenciou (očkovanie za takú prevenciu nepovažujem), ktorá by bola určite lacnejšia ako následné hasenie požiaru. Napr. keby napríklad hliva bola na predpis ako preventívny prostriedok na posilnenie imunity, určite by naše zdravotníctvo následne ušetrilo za drahú liečbu viróz a chrípok, často za mohutnej účasti antibiotickej medikácie. Ovšem, zase by nezarobilo na vakcínach proti chrípke, ktorú nám neustále vnucuje. A nielen na nich.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, po skúsenostiach s mnohými rastlinnými preparátmi rôznych výrobcov môžem povedať, že podľa môjho názoru patria výrobky p. Nové k najlepším na trhu. Cenovo síce nie sú najlacnejšie, ale sú kvalitné a nejako na mne z nich pôsobí starostlivosti a zaujatie výrobcu. Brzo budem objednávať ďalšiu várku.