Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem vybraných produktov Natural Medicaments.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2018-01-10 14:04:52

Nechtíkový olej používala dcéra (15). Bola u nej zistená infekčná mononukleóza. Olejčekom si potierala uzliny, ktoré v čase choroby mala veľa zväčšené. Vyskočili nielen pod ušami, ale aj za krkom, v slabinách a podpazuší. Dcére hrozilo odobratie vzorky z uzlín pod ušami (toto sa vykonáva pod narkózou), pretože boli príliš veľké a pán primár ich chcel poslať na rozbory. Na základe odporúčania známej som pre dcéru objednala nechtíkový olej. Potierala si 2x denne všetky miesta na tele, kde sa uzliny vyskytli. Tie sa jej začali zmenšovať a pán primár nakoniec upustil od plánovaného zákroku.

2016-10-17 13:15:53

V súčasnej dobe užívam Nechtíkový olej predovšetkým zvonka, teda jeho kvality môžem využiť len čiastočne, však pôsobí presne tak, ako by som od kvalitného nechtíkového oleja (navyše v dobrej synergii s ostatnými obsiahnutými bylinami) očakávala, teda si našiel trvalé čestné miesto v domácej lekárničke. Ďakujem dedkovi bylinkárov.

2016-10-04 10:45:05

Som veľmi spokojná. Nechtíkový olej mi pomohol pri hemoroidoch. Avšak ho používam preventívne.

2014-07-29 09:26:34

Nechtíkový olej kupujem svojmu otcovi už asi rok, pôvodný zámer bola úprava hemoroidálny choroby - takto som ocina informovala, a teda takmer okamžité zastavenie krvácania by sa event. dalo zviesť na placebo efekt. Ale ako neavízovaný (odstránila som písomnej informácie) "bonus" sa dostavila úprava zažívania, subjektívne zlepšenie celkového stavu a minimálne nepokračovanie metastatického rozsevu v pľúcach. Tatko je po zástave srdca IV / 13 s dvoma třičtvrtěhodinovými resuscitáciou a následným desaťdňovým "pobytom" mimo tento svet, kam sa na prekvapenie všetkých zúčastnených vrátil. Srdce od tej doby má asi 1/3-nový výkon. K tomu mu diagnostikovali po 3 mesiacoch novo rakovinu pľúca s meta v druhej. Tatko odmietol ponúkanú "liečbu", navyše ani neprestal fajčiť. Viem, že to zrejme nie je iba zásluhou nechtíkového oleja, že hlavnou príčinou nielen prežitie a zlepšilo jeho života je určite zmena jeho prístupu k svetu okolo ik sebe, ale po roku je na kontrolnom rtg "len" materský nádor, meta už popísané nie sú. Nechtíkový olej som začala používať aj ja - aj keď nebol "dôvod" v podobe fyzických ťažkostí, a odporúčam ho indikované aj mojim pacientom. Ďakujem, že sa vracia do života ľudí príroda, a dúfam, že v blízkej dobe bude pomáhať zdravie s minimálne rovnakou dôležitosťou ako zatiaľ prevažujúci chémie.

2014-03-14 08:29:23

Nechtíkový olej funguje, vyhovuje mi. Odporúčam každému, je príjemný.

2014-02-04 09:28:45

Produkty Nechtíkový olej a Aloe vera na mňa pôsobí veľmi pozitívne.

2013-07-01 09:42:59

Nechtíkový olej využívame v rodine už dlhé roky a plne akceptoval jeho pôsobenia danej výrobcom.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, po skúsenostiach s mnohými rastlinnými preparátmi rôznych výrobcov môžem povedať, že podľa môjho názoru patria výrobky p. Nové k najlepším na trhu. Cenovo síce nie sú najlacnejšie, ale sú kvalitné a nejako na mne z nich pôsobí starostlivosti a zaujatie výrobcu. Brzo budem objednávať ďalšiu várku.

2009-11-18 14:53:58

Nechtíkový olej som pre kamaráta objednával 2x a podľa jeho vďaky a vyjadrenia o relatívne nepríjemných fyziologických pochodoch je tento olej super prípravok. Bol použitý vnútorný iz vonka, prestalo ľahké krvácanie asi z hemoroidov a vyprázdňovanie je veľmi uľahčené. Jediné mínus je relatívne vysoká cena, avšak výsledok je veľmi uspokojivý.

2009-11-18 14:53:58

Dobrý deň. Nechtíkový olej je perfektný. Ako na spáleniny, tak na odreniny, na čo je najviac používam u vnúčat. Aj manželovi pomohol pri kožných problémoch, na ktoré žiadne mastičky nepomohály. Vynikajúce, keď sa malé dieťa oprudí alebo zaparia. Teraz v lete sa mi to veľmi osvedčilo. Vystačila som si s nechtíkovým olejom pri starostlivosti o maju malú vnučku. Po dezinfekcii DK na všetky odreniny. na zapareniny. Má samozrejme aj veľa iných využitie. Mám ho doma aj na chalupe. Na dovolenku so sebou vždy beriem.