Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Letný výpredaj pokračuje - zľavy až 80 %.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2017-08-09 14:15:49

Prípravok kvapky Astomin užívam pravidelne a mám len dobré skúsenosti. Mám dlhodobé problémy so zažívaním a kvapky Astomin mi vždy pomôžu. Môžem len odporučiť. Všeobecne mám s výrobkami firmy Diochi dobré skúsenosti, napr. Artrizone krém, som používala po komplikované zlomenine ruky a výborne pôsobil a upokojovali bolesť, prakticky okamžite, jeho spektrum použitia je ale ďaleko väčšie aj u bolestí chrbta a to aj chronických.

2013-11-18 09:29:15

Astomin kvapky mi vyhovujú.

2013-11-14 12:13:15

Zatiaľ som užívala Astomin - raz tri týždne, potom týždenné pauza a teraz ho užívam príležitostne, keď mám nepríjemný pocit v žalúdku. Keď užijem 20 kvapiek, cítim potom po určitej dobe úľavu.

2013-10-02 13:14:48

Produkty Diochi užívam už dva roky. Vďaka ich pravidelnému užívaniu mi vymizli leta trvajúce zdravotné problémy (napr. časté opary, prechladnutie, zažívacie ťažkosti, zápaly močových ciest). Supracid výborne uľavuje od bolesti kĺbov. Astofresh mi pomáha pri začínajúcom prechladnutí, ale tiež pri nevoľnosti. Užívam striedavo aj rad iných prípravkov ako Baktevir , Diocel , Nervamin , Astomin . Samozrejme ani tieto prípravky nie sú všemocné, ale ja som s nimi veľmi spokojná a naozaj pomáhajú :)

2012-10-30 00:00:00

Astomin priaznivo pôsobí na žalúdok pri ťažkostiach a to aj pri neuróze. Proval Epi Forte užívam dlhodobo a pôsobí preventívne na prostatu - spokojnosť.

2010-01-22 14:12:14

Od Spoločnosti Diochi používajú výrobky asi 3 - 4 roky. Nám ich odporučil liečiteľ zaoberajúci sa čínskou medicínou, takže sme si objednali Priamo rozhodujuca výrobky, ktore sme potrebovali. U nás ŠÚ pulovr nebo vesta výrobky oveľa drahšímy. Ich pôsobenie moze charakterizovať na príkladoch z praxe: Môj starší syn pred 3 al. 4 rokmi býval často chorý. Chodil do škôlky na 2 - 3 dni a potom býval 2 týždne doma (liečil sa z bronchitídy). A takto asi po 3 antibiotikách, kedy vysiel na pol hodinu von a opáta mal zápal priedušiek (opát musel Mať antibiotiká) sme sa začali zaberá o ine predpokladaný termín Léčba. Liečiteľ nám kázal užívať Astofresh (1kV. 3x denne). 2 týždne užívať 2 týždne pauza. Po 3 cykloch sme to už neužívali. (Čiže potreba - syn od Vtedy mal asi 1 x angínu liečenú antibiotikami.) Ešte určitej obdobím užíval ai Astomin (2 kv. 3x denne). Druhý 6 - roč. syn mal diagnostikovaný silné alergie na roztoče (mával záchvaty kašľa: mal nábeh na astmu, pri kazdy námahu sa zadýchaval). Užíval Každý deň antihistaminikami, ktore mu po ďalšom a ďalšom záchvate kázali zvyšovať dávku. Zašli sme za liečiteľom: začal užívať Intocel (2kV. 3x za deň) - Vtedy mal 3 roky. Po roku Užívaním (spolu užil asi 5 - 6 cyklovať) sme išli opáta na testy: bolí negatívnych (antihistaminiká už neužíval asi 4 mesiac). Teraz mu vždy pri kašli (záchvaty už nemáva) - nasadím Intocel spolu s Nervaminom. (1 kv). Chlapci ŠÚ v súčasnosť veľký športovcov. Hrávajú tenis, futbal a tento rok sme začali chodiť na tréningy na hokej. Astofresh užívame celá rodina vždy ked dostaneme nadcha. Na druhý deň sme zdravý. (Stačí 2 - 3 kv. 3x za deň, Zaregistruj sa alebo podľa potreby.) Uvedené Dávkovanie na škatuľkách je podľa môjho názoru veľmi vysoké (no ja nie som liečiteľ).

2009-11-18 14:53:57

Astomin na mňa pôsobí blahodarne. Neviem, či je to pocit len ​​psychický ale rozhodne upokojuje moje zažívanie.