Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2017-12-21 10:27:46

Intocel kupujem už po druhej. Som úplne spokojná. Pomáha na akútne podráždenie zažívanie (akéhokoľvek), ale užívam ho aj dlhodobo v nízkej dávke ako antiparazitikum. Nedám na neho dopustiť. Som spokojná a odporúčam. Funguje aj na malú dcéru (6 rokov) pri podráždenom zažívania, vyskúšali sme ho aj na jej kamarátke, ktorá u nás prespávala ... 100% účinok.

2017-08-30 06:59:31

Intocel som neužíval osobne. Bol pre moju osobu blízku, po niekoľkonásobné liečbe antibiotikami. Výsledky boli mimoriadne uspokojivé. Hodnotenie je založené na výsledkoch monitorovania.

2016-09-27 09:22:49

Prípravky, ktoré som si u vás objednala, som už skôr používala. Mala som ich od bylinkárky. Avšak posledné skúsenosti mám so silnou virózou pri sebe aj u syna. Ja som s tým bojovala 3 týždne, potom som si ešte len nasadila Baktevir spoločne s DiNAvirem 3x denne 10 kvapiek obaja. Už druhý deň mi bolo podstatne lepšie. U syna som rovnakú kombináciu nasadila na silnú bolesť v krku a účinok bol opäť úspešný. Starší syn dostal nedávno črevnú chrípku, od rána silné zvracanie a hnačku. nasadila som Intocel a Dinavir opäť 3x denne 10 kvapiek. Už po obede sa všetko začalo lepšiť a večer už zjedol 2 rožky s čiernym čajom, ktorý popíjal celý deň. Druhý deň bol ešte trochu unavený, ale inak ok. Takže som s týmito prípravkami spokojná. Len sa trafiť.

2016-09-15 09:11:39

Firma Diochi je jedna z najlepších na trhu, čo sme spoznala. Syn mal oslabenú imunitu, parazity, často opakujúce sa angíny - tak 5x do roka, každé 2 mesiace antibiotiká, stále dookola. Od značky Diochi najčastejšie využívam Intocel kvapky , Baktevir kvapky - To pre deti a ja sama som pri ťažkej chrípke užívala Diocel kvapky - Tie boli naozaj vynikajúce, zároveň sú vynikajúce na močové cesty. Výrobky som začala používať na odporúčanie jednej liečiteľky, ktorá používa Jonášovu metódu (mala som mierne zvýšenú borelióza, hučanie v ušiach a nikto z doktorovi na to nepočul). Takže musím povedať, že v našej rodine sa týmito prípravkami udržiavame.

2014-12-16 08:25:25

Pri užívaní lieku Intocel sa cítim plná energie, váha ide dole. Pri užívaní lieku Levamin som pokojná, vyrovnaná, nič ma nerozhodí. Produkty od Diochi mne odporučila lekárka, striedam rôzne druhy, každý produkt má to svoje a ja som spokojná. Olej zo sibírskej jedle bielej je zázrak na prechladnutie a kašeľ. S vaším obchodom som 100% spokojná.

2014-09-18 07:39:15

S produktmi Diochi - Estrozin kvapky , Intocel kvapky , Levamin kvapky a Venisfér krém som spokojná. Upravili mi trávenie. Vďaka Levaminu som skutočne veľa zaznamenala príliv energie, bol znateľný hneď od začiatku užívania.

2014-06-03 10:52:34

Grepofit - Zakúpené pre opakované angíny. Urobená niekoľkomesačné kôra z viacerých balení - problém nevyriešilo, ale zdravotný stav aspoň pod kontrolou. V prípade 1 týždňa prerušenia v užívaní, stav okamžite zhoršený, krčné mandle zdurené a bolestivé. Po opätovnom nasadení viditeľné zlepšenie. Teraz stav bez známok problémov, avšak s jarným obdobím a vyššími teplotami sa stav vždy zlepší. Najhoršie je v zimnom období, ale možno vďaka kôre s Grepofitom zabránené vyoperovaní krčných mandlí. Fin Aleracaps - Zakúpené pre pílovú alergiu. Tableta prvej pomoci, aplikujeme výnimočne. V pravidelnom užívaní Peralgin . Tento zaberá ako na pílovú alergiu, tak na migrény. Na pílovú alergiu užívame 3x denne, striedame s Intocel , Tzn. teraz užívame tri týždne Intocel 2x denne po 10 kvapkách, v pohotovosti máme tabletu Fin Aleracaps. V týždni prestávky užívame 3x denne iba Peralgin. Alergia 7 ročného chlapca viacmenej pod kontrolou. Imunít 5PreveMax - Zakúpené pri pomoci s oslabenou imunitou v dôsledku nachladnutia (nádcha, kašeľ). Deti doslova milujú pre jemne sladkastú chuť. Skutočne fungujúci liek v boji s virózou!

2014-05-20 08:59:50

Intocel som použila na detoxikáciu organizmu pri ostrej diéte proti kvasinkám Candida, ktorými som mala napadnutý celý organizmus. Zdá sa, že liečba prebehla úspešne a Intocel mi rozhodne pomohol. Okrem iného sa mi výrazne zlepšili pečeňové testy.

2014-04-14 14:18:56

S produktmi Intocel kvapky , Detoxin kvapky , Androzin kvapky a Čierny zázrak beta-extrakt som plne spokojný.

2013-11-19 12:21:47

Mám za to, že mi produkty FitMe Slim & Burn , Intocel kvapky a Sagradin kvapky pomáhajú. Môj zdravotný stav sa pomaly stabilizuje a cítim sa lepšie.