Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem vybraných produktov Natural Medicaments.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2018-01-12 10:50:14

Kvapky Levamin som kúpila pre manžela, ktorý začínal mať problémy s pamäťou, motorikou, stále niečo hľadal a hocikedy bol bezradný, ako urobiť úplne bežnú vec. Po trojtýždňovom užívaní sa on sám cíti lepšie a ja tiež pozorujem zlepšenie ako pamäti, tak i celkovej kondície a v neposlednom rade aj zlepšenie spánku.

2018-01-10 15:13:36

Výrobok Levamin som si zakúpila, pretože som mala problémy s únavou, nesústredenosťou a pamäťou. Nielen, že mi pomohol so všetkým uvedeným, ale navyše cítim aj väčší pokoj a silu pri riešení náročných situácií v zamestnaní. Výrobok hodlám užívať aj naďalej. Čo by som osobitne vyzdvihla z opisu výrobku na stranách, tak že pôsobí ako "ochranný štít voči cudzím energetickým votrelcom" - bohužiaľ v práci sa takým ľuďom nevyhnem a po dlhších stretnutiach s nimi už necítim také vyčerpania ako predtým.

2017-06-07 11:14:51

Levamin som objednala 2x. Po prvé pre syna, študenta VŠ, ktorý sa učil na štátnice. Moc si pochvaľoval, za týždeň je využíval. Veľmi spokojný. Po druhé pre mňa, učiteľku ZŠ, v septembri preto, aby som nemala tak veľký šok po prázdninách. Využívala som tretinu a stačilo mne to na naštartovanie školského roka. Sme veľmi spokojní s vašimi výrobkami, zaberajú ihneď.

2014-12-16 08:25:48

Pri užívaní lieku Intocel sa cítim plná energie, váha ide dole. Pri užívaní lieku Levamin som pokojná, vyrovnaná, nič ma nerozhodí. Produkty od Diochi mne odporučila lekárka, striedam rôzne druhy, každý produkt má to svoje a ja som spokojná. Olej zo sibírskej jedle bielej je zázrak na prechladnutie a kašeľ. S vaším obchodom som 100% spokojná.

2014-09-18 07:39:33

S produktmi Diochi - Estrozin kvapky , Intocel kvapky , Levamin kvapky a Venisfér krém som spokojná. Upravili mi trávenie. Vďaka Levaminu som skutočne veľa zaznamenala príliv energie, bol znateľný hneď od začiatku užívania.

2014-06-26 08:14:24

Produkty firmy Diochi používam striedavo už asi 7 rokov a musím šíriť iba chválu. Naozaj pôsobí, ako majú, hlavne veľmi rýchlo nastupuje pozitívny účinok. Nie sú lepšie produkty tohto druhu. Levamin aj Diocel vrelo odporúčam všetkým.

2013-11-14 09:57:02

S kvapôčkami Levamin som veľmi spokojná. Musím potvrdiť, že na môj organizmus pôsobil veľmi pozitívne. Počítam, že čo najskôr si objednám ďalší kúsok, už štvrtý.

2013-08-12 12:55:13

Levamin je výborný produkt, už pociťujem prvé účinky. Odporúčam každému.

2009-11-18 14:53:57

S Levamin som veľmi spokojná, užívam už dlhšiu dobu.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý deň, vyjadriť sa môžem len k prípravku Levamin, ktorý už dlhšiu dobu používam. Jeho pôsobenie je veľmi pozitívna a mne osobne výrazne pomohol a stále pomáha. Pred rokom som trpela stavy depresie, vyhorenia, celkovej únavy, nič som nemohla dokončiť a každá práca pre mňa bola problém. Mimo to som trpela poruchami spánku. Vzhľadom k predchádzajúcemu aktívnemu životu to bolo ako pre mňa, tak pre okolie hrozné. Účinok Levaminu, ktorý som začala užívať v februári 2008 bol pomerne rýchly, behom týždňa až desiatich dní som začala cítiť psychické vyrovnanie, únava ustúpila a celkovo som sa začala cítiť oveľa lepšie. Ako v zamestnaní, tak doma som zase zvládala to čo skôr. Vždy po troch týždňoch som prestala Levamin na týždeň užívať a po asi troch mesiacoch som ho prestala užívať úplne. Užívam ho preventívne, keď čakám väčší pracovný nápor, napríklad počas toho obdobia tri týždne. Baktevir som kúpila manželovi a ten ho neužíval, takže je stále v lekárničke. Prajem príjemný deň a veľa zákazníkov spokojných tak ako som ja.