Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Nef de Santé nad 12 EURO.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2017-06-22 09:43:16

Odpovedám vám na vašu otázku ohľadom produktu Donna Hair. Mám ešte tri blister, ale môžem povedať, že vlasy mi naozaj prestali padať v takom množstve ako pred užívaním tabletiek. Určite si objednám opäť.

2017-06-20 09:48:36

Pri produkte Donna Hair Forte pociťujem účinok až po dlhšej dobe používania, vlasy menej padajú, sú živšie a lesklejšie. A prívesok je moc krásny.

2016-10-21 13:33:36

Nepovedala by som, že produkt Donna Hair zastavil padanie vlasov, ale veľmi sa zmenila kvalita vlasov. Z jemných, často elektrizujúcich, sa stali vlasy, ktoré je príjemné zase nejako upraviť a nevyzerať, že som prešla krovím alebo som robila pokusy s ebonitovou tyčou. Som spokojná. Ďakujem.

2016-10-21 10:36:17

Musím povedať, že mi vďaka produktu Donna Hair už po dvoch týždňoch prestali padať vlasy. Čo ma veľmi potešilo. Moje vlasy sú viac husté, ale na lesku či kvalite to moc nezmenilo. Avšak budem pokračovať v brania kapsúl.

2016-09-12 13:50:09

Produkt Donna Hair som objednala pre svoju dcéru, ktoré vypadávajú vlasy. Objednala som ho už druhýkrát, pretože sa osvedčil, došlo aj k obnove poškodených korienkov a vlasy začali podrůstat.

2016-09-06 09:14:11

Tablety Donna Hair užívam 4 mesiace, vlasy už tak nepadajú. Začínajú mi rásť nové vlasy. Zatiaľ som z prípravkom spokojná.

2016-01-26 10:26:26

Prípravok Donna Hair Forte som kupovala pre dcéru ako vianočný darček (produkt užíva už po niekoľkýkrát, vraj potom rastú rýchlejšie vlasy a majú lepšiu kvalitu, nechty a pleť sú potom vraj tiež lepšie). Geladrink Forte nápoj je fantastický produkt, užívam ho s prestávkami už niekoľko rokov a nedám naň dopustiť - pôsobí blahodárne na mojej "staré" kĺby, vždy sa pri jeho užívaní cítim výborne (dokonca ma prestala bolieť i chrbát) mám lepšiu pleť a kvalitnejšie vlasy aj nechty.

2015-03-16 08:27:17

Donna Hair Forte je prvý prípravok na vlasy, čo som skúsila, ktorý naozaj funguje. Vlasy mi padali naozaj veľa, bola som zúfalá, pretože žiadne tabletky na vlasy mi nikdy nepriniesli žiadny efekt. Počas 14 dní kedy som začala tieto kapsuly užívať, sa mi padanie veľmi výrazne obmedzilo. Takže vďaka za tento prípravok a dúfam, že sa neprestane vyrábať, budem určite kupovať ďalej.

2015-03-05 07:37:36

Oznamujem Vám, že s produktom Donna Hair Forte som veľmi spokojná. Hoci som ešte nevyužívala celé balenie, efekt na moje vypadávanie a lámanie vlasov je úžasný. Vlasy prestali vypadávať tak na 99%. Skutočne, vlasy mne padali takým spôsobom, obzvlášť pri ich umývaní, že som mala obavy, aby som nebola skoro bez vlasov úplne. Vypadávanie prestalo, vlasy sa spevnili a dokonca by som povedala, že liek má vplyv aj na kvalitu nechtov, pretože aj tie sú pri užívaní produktu kvalitnejšie. Tento produkt by som skutočne odporučila aj ďalším ľuďom, ktorí majú problém s vypadávaním vlasov.
Regalen som zakúpila svojmu dospelému synovi, ktorý mal neustále problémy s bolesťami brucha, dôvod bolesti nebol zistený ani lekárom. Po užívaní Regalenu sa stav veľmi zlepšil. Takže s produktmi, zakúpenými vo vašom internetovom obchode sme veľmi spokojní. Prajem vám preto mnoho ďalších spokojných zákazníkov.

2015-02-18 07:39:03

Prípravok Donna Hair Forte som kupoval manželke, pretože jej po pôrode a pri kojení veľa padali vlasy a mala až menšie lyzínu na hlave

.

Donna Hair Forte ju po zhruba druhom mesiaci veľmi pomohol

.

Vlasy padajú výrazne menej a lysina na hlave sa stráca, rastú nové vlasy

.

Preparátov odporúčaných aj počas dojčenia malých detí nie je toľko a preto si tohto ceníme.