Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Energy Fytominerál 100 ml

2017-07-10 07:44:25

Objednaný tovar - Fytominerál a Regevit som mala pre moju známu a druhé balenie bolo pre jej príbuznú. Moje známej boli pani doktorkou predpísané lieky na štítnu žľazu a že sa ich už nezbaví. Vedela som o týchto stránkach a povedala jej o tom a ponúkla, že pošleme nález od pani doktorky doktorovi Šafránkovi, aby jej poradil. Pán doktor odporučil, ako postupovať a čo si kúpiť. Na všetky výrobky naraz nemala peniaze, tak som jej poradila tieto dva, a neskôr ďalšie. Poslúchla ma a urobili sme objednávku. Po čase išla na kontrolu k doktorke. Výsledky ukázali, že predpísané lieky nemusia brať a povedala, že to bol nejaký zápal a dala jej ďalší termín kontroly. Pani sa cíti veľmi dobre a objednala si ešte jednou to isté pre istotu, že to ešte doužívať a ani nebolo treba objednávať tie ostatné prípravky. Jej príbuzná mala rovnaké problémy a tak povedala, že to tiež skúsi užívať a uvidíme. Podľa môjho názoru to sú kvalitné a účinné výrobky, ďakujem !!!!!!!

2017-06-27 09:07:13

objednávku produktov Cordyceps Premium , pH Minerals na odkyslenie organizmu a Fytominerál som urobil na odporúčanie vášho konzultanta MUDr. Šafránka na podporu liečby osteoporózy na doplnenie najmä vápnika. Po mesačnom užívaní môj krvný obraz vykazoval nadmerné množstvo K. Ja sa pocitovo cítim dobre a lepšie ako predtým. Znížil som odporúčané dávkovanie vašich prípravkov. Z liekov odporúčaných klasickými lekári mimo Vigantolu nič neberiem.

2017-04-19 09:56:43

produkty Ženšen + vitamín E , Fytominerál a premium Echinacea som zakúpila na základe poradne na www.celostnimedicina.cz potom, čo mi bola diagnostikovaná borelióza. Začala som s užívaním asi tri týždne od nakazenia. Neskôr sa ukázalo, že okrem boreliózy som sa nakazila tiež tularémie. Vyššie uvedené doplnky užívam doteraz, po dvoch tabletách denne a Fytominerál teraz druhé balenie a necelé tri mesiace od nakazenia som úplne bez príznakov a cítim sa dobre. Som presvedčená, že mi tieto doplnky významne pomohli s rekonvalescenciou, ktorá je inak u oboch chorôb dlhá a často komplikovaná.

2016-11-18 09:16:13

Syn má boreliózu, užíva prípravky Fytominerál a Ženšen + vitamín E a cíti sa dobre. Nemá žiadne príznaky, tak dúfam, že produkty fungujú.

2016-10-05 13:25:28

Grepofit spray užívame, keď začína bolieť v krku. Zo začiatku striekame každú hodinu, pridáme aj Grepofit kapsule a niekedy sa podarí zahnať choroba v začiatku. Fytominerál skvele dopĺňa dennú potrebu minerálov, hlavne pri veľkej únave. Do pár dní je to v pohode.

2014-12-03 09:50:21

Rád odpovedám, lebo odporúčaná skladba prípravkov - Cordyceps Premium , B-komplex s pivovarskými kvasnicami Premium , Fytominerál a Vitamín C 1000 mg splnila očakávané a po akútnom zápale podžalúdkovej som už celkom ok a bez ďalších obmedzení a následkov. Zdravím a prajem ďalších spokojných zákazníkov.

2014-11-27 09:05:52

S produktmi - pH Minerals na odkyslenie organizmu , Indikátorové pH papieriky , Ženšen kórejský , Čo nám telo hovorí a Fytominerál som mimoriadne spokojná. Spolu s úpravou životného štýlu a stravy mi veľmi pomáhajú. Najmä pH Minerals a Fytominerál mi pomohli pri odkysľovania organizmu.

2014-11-26 12:41:28

S odpoveďou som čakala preto, aby som mohla lepšie zhodnotiť prínos Fytominerálu . Ten som doplnkovo ​​začala užívať až o týždeň neskôr ako iné dva produkty, ktorými sú Ženšen kórejský a GS Echinacea FORTE preto, aby som všetkými tromi zlikvidovala borélií bez antibiotík. To sa po 2 mesiacoch dobre podarilo a Fytominerál som na radu vášho lekára už 10. novembra prestala užívať. Prvé dva produkty doberajú v odporúčanej dávke ešte tento týždeň. Asi po 3 týždňoch spoločného užívania všetkých troch produktov som sa cítila veľmi dobre, bola som veľmi výkonná, zastala som v úplnej pohode náročnej telesnej práce na záhrade a nahlas som sa divila tomu, že ma nič nebolí a mám elán do každej činnosti (je mi 76 rokov) a to udivovalo aj môjho manžela (84). Teraz, keď 2 týždne minerály neberiem, už ma opäť bolí chrbát, hoci náročné práce už nezastávam. Vitalita podstatne klesla. Teda podľa pocitu môžem konštatovať, že som síce bez borélie, ale minerály boli pre vitalitu najsilnejším podnetom a určite si ich po pol roku zopakujem. Mimochodom, tých 30 kvapiek v cca čvrtlitrové pohári vody mi nechutili a sprvu som ich píla s premáhaním, potom som ich dávala do litrovej karafy a popíjala postupne počas dňa a bolo všetko bez problému.

2014-03-31 14:15:04

Moja mamka používala Fytominerál po operácii a do 14 dní ju lekár oznámil, že sa všetko zahojila perfektne a že ani nevyzerá, že na nějkou operácii bola. Takže určite super. Teraz ho vyskúšam aj ja.

2013-07-18 10:24:22

Po mesiaci užívania Fytominerál došlo k zlepšeniu kvality pleti a vlasov.