Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Energy Peralgin 120 kapsúl

2016-09-05 08:21:51

Peralginom som priamo očarená. Môj syn, ťažký astmatik, od tej doby, čo ho užíva, je bez záchvatu dýchavičnosti, a to aj keď u neho vypukne choroba s kašľom, ktorý mu vždy každú chvíľu sadol na priedušky a bol dýchavičnosť. Tak teraz dýchavičnosťou netrpia.

2015-02-19 08:52:37

S Peralginom som spokojná

.

Som alergička, problémy s upchatým nosom a nádchou sa zmiernili

.

Tento produkt by som odporučila, budem ojednávat ďalšie.

2014-12-03 08:37:45

Absolútna spokojnosť s produktami - BIO Matcha Tea Ceremony, Coffee Reishi , BALSAMIO - zubná pasta , Vironal a Peralgin .

2014-06-16 14:52:30

Produkt Peralgin som zakúpil na odporúčanie kolegov z práce, pretože som v kancelárii vyhlásil, že mám každoročne problém s alergiou v rovnakom období a že mi žiadne lieky nezaberali apod. (Ovšem nebol som u alergológa). On mi odporučil PERALGIN, že na všetky jeho známe vždy zapôsobil kladným spôsobom a veľmi pomáha proti alergii. Skúsil som teda a musím povedať, že je to prvý výrobok, ktorý pôsobí aj na mňa a odporučil by som ho ostatným. Zvolil som najvyššiu dávku (3 kapsule / deň) počas 4 týždňov. Potom bola odporučená týždenná pauza a pokračovanie. Ďalej už teraz nepokračoval, pretože alergiu mám iba začiatkom jari. Ale na vyše rok opäť Pelargin vytiahnem a snáď opäť pomôže ako tento rok. Keď som Pelargin neužíval, tak moje problémy trvali síce krátku dobu (cca 14 dní až mesiac), ale zase celkom intenzívne. Plný nos, bezsenné noci, hrôza. Počas užívania som takú noc nezažil ani jednu. Takže vrelo odporúčam.

2014-06-03 10:52:14

Grepofit - Zakúpené pre opakované angíny. Urobená niekoľkomesačné kôra z viac balení - problém nevyriešilo, ale zdravotný stav aspoň pod kontrolou. V prípade 1 týždňa prerušenia v užívaní, stav okamžite zhoršený, krčné mandle zdurené a bolestivé. Po opätovnom nasadení viditeľné zlepšenie. Teraz stav bez známok ťažkostí, avšak s jarným obdobím a vyššími teplotami sa stav vždy zlepší. Najhoršie je v zimnom období, ale možno vďaka kôre s Grepofitom zabránené vyoperovanie krčných mandlí. Fin Aleracaps - Zakúpené pre pílovú alergiu. Tableta prvej pomoci, aplikujeme výnimočne. V pravidelnom užívaní Peralgin . Tento zaberá ako na pílovú alergiu, tak na migrény. Na pílovú alergiu užívame 3x denne, striedame s Intocel , Tzn. teraz užívame tri týždne Intocel 2x denne po 10 kvapkách, v pohotovosti máme tabletu Fin Aleracaps. V týždni prestávky užívame 3x denne iba PERALGIN. Alergie 7 ročného chlapca viacmenej pod kontrolou. Imunity 5PreveMax - zakúpené pri pomoci s oslabenou imunitou v dôsledku prechladnutia (nádcha, kašeľ). Deti doslova milujú pre jemne sladkastú chuť. Skutočne fungujúci liek v boji s virózou!

2014-05-21 07:59:19

Peralgin mi bol doporučený liečiteľkou zaoberajúcou sa TČM Ako Liek na mieru pre moju osobu. Beri ho 20 dní v Mesiaci 2x denne, potom do konca mesiac pauza. Za rok nosenia som fakticky nebol chorý, sezónna alergia s minimálnymi symptómami. Stav oproti stavu, ked som ho nebral, je výrazné zlepšenie. Ja som s tymto produktom velmi spokojni.

2014-05-20 08:20:40

Koloidné striebro kupujem pravidelne, ráno si s ním otierajú tvár na osvieženie, tiež je dobré na drobné poranenia, škrabnutia. Peralgin je skvelá vec, zmiernili sa mi výdatne prejavy alergie - kýchanie, kožné výsevy a svrbivé prejavy. Má byť aj na posilnenie imunity, to chce na hodnotenie dlhší čas, jem ho zatiaľ druhý mesiac a nebola som zatiaľ chorá. Manžel, ktorý ho užíva so mnou, tiež nie. Ku kúpe nás prinútil ťažký zápal priedušiek tento rok vo februári. Tak zatiaľ sa držíme.

2013-12-09 10:44:09

Peralgin skvelo funguje na úpravu hormonálnej hladiny as tým spojené psychické stavy (nevyrovnanosť, smútok ...). Proste zlepšuje náladu.

2013-06-19 12:02:53

Peralgin som kupovala pre svoju známu. Veľa o ňom čítala na internete a jej kamarátky jej ho odporučili. Je totiž alergička a astmatické. Dúfala, že tento prípravok jej pomôže predísť jarnom peľovým alergiám. Keď som sa jej nedávno pýtala, ako je s ním spokojná, povedala, že v túto dobu má zvyčajne veľké bolesti hlavy a sennú nádchu. Tento rok bolesti hlavy sú znateľne menšie a alergická nádcha takmer žiadna, navyše sa necíti byť tak unavená a má viac energie do štúdia. Šťavu Noni vita si kupujem pre lepší a pokojnejší spánok. Na mňa to pôsobí. Nemívám toľko "divokých snov", ktoré ma v noci budí. Ráno sa cítim odpočatější a tým aj spokojnejší. Pri prvom užívaní som získala bonus. Zhojila sa mi dve veľa stará hnisavé ložiská. Prvý pod zubom. Hnis sa vytlačil až k povrchu ďasná, časom praskol a rana sa zahojila. Druhé hnisavé ložisko bolo pod kožou. Pozostatok nastřihnutí po pôrode. Ani som o ňom nevedela, zase sa hnis vytlačil k povrchu kože. Urobil sa veľký "Bedar", hnis vytiekol a rana sa zahojila. Alfalfa používam ako súčasť preparátu pre odkyslenie organizmu. Funguje to, zmizli mi bradavice. Hubám sa darí v kyslom prostredí, tak som sa snažila zmeniť kyslosť organizmu.

2012-10-30 00:00:00

Mám vždy na jar alergické príznaky na peľ. Neustále musím smrkať a tieto prejavy sú veľmi nepríjemné. Ak začnem pravidelne užívať prípravok Peralgin, tak po niekoľkých dňoch alergické príznaky odznejú. Myslím si, že tento prípravok je veľmi vhodný na alergické problémy.