Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Energy Renol 30 ml

2017-06-19 14:15:08

Začala som užívať Renol na odporúčanie jednej známej, pretože mi viac ako 3 mesiace padali vo veľkom vlasy. Po 2 týždňoch užívania lieku sa padanie veľmi obmedzilo a teraz po 4 týždňoch mi podrůstají vlasy nové. Som s Renolom veľmi spokojná a môžem ho len dopručit.

2016-10-13 15:34:40

S výrobkami Carbofit a Renol som bola maximálne spokojná. Pociťovala som účinok po zdravotnej a psychickej stránke.

2015-03-18 13:12:16

Renol je skvelá vec! Dlhodobo bojujem s problémami s obličkami a po užití tohto lieku sa mi môj stav veľa zlepšil - ustálil sa mi krvný tlak, nemám studené ruky a nohy. Použitie prípravku môžem len odporučiť. Čučoriedkovou zmes som užívala spoločne s Renolom. Celkovo sa mi zlepšila pleť a upravilo zažívanie, ale nedokážem posúdiť, nakoľko je to prípravkom alebo zmenou životného štýlu.

2014-11-24 12:58:40

K produktom firmy Energy som mal vždy skepsu. Moja názory sa zmenili, keď mi je jeden dôveryhodný človek odporučil. S Drags Imun mám výbornú skúsenosť na včelie žihadlo! Tiež potenciálny chrípka sa nerozvinie pri užívaní. Gynex ovplyvňuje náladu! Samozrejme smerom k dobrej. Problémy s prostatou sú preč. Stimaral cítim, že nejako pôsobí, ale nedokážem popísať ako. Renol mj. dodáva energiu, ale tak ako by nenápadne a pozvoľne. Nie ako káva, čaj a pod. Celkovo som s produktmi tejto spoločnosti veľmi spokojný.

2014-11-24 12:05:48

Renol môžem odporučiť. Som s ním veľmi spokojná. Je výborný na opuchy nôh, na gynekologické problémy a cítim sa lepšie. Chcela som ho vyskúšať a objednám si ďalšie.

2014-11-18 13:38:53

S Renolom som spokojná. Po nějakén čase užívania sa dostavila obrovská únava, takmer apatia. Moč zapáchala. Je mi 44 rokov, ale cítila som sa na 60 rokov. To trvalo cca tri týždne. Teraz som to "zase ja":-). Cítim sa po psychickej stránke veľmi dobre, bolesť chrbta, kvôli ktorej mi Renol odporučil lekár, bohužiaľ nezmizla.

2014-09-08 09:43:14

Renol mi pomohol upokojiť močový mechúr, som úplne v pohode. V prvých 14 dňoch užívania mňa veľa boleli kĺby (pred 3 roky zistená borelióza II. stupňa), postupne sa stav zlepšil.

2014-08-29 13:47:28

S Renolom som sa stretla pred niekoľkými rokmi pri problémoch s močovým mechúrom. Je to veľmi účinný prírodný prostriedok, ktorý vždy pomôže zvládnuť problémy s močovými cestami aj obličkami. Je tiež veľmi účinný pri zažívacích problémoch. Môžem ho s čistým svedomím každému odporučiť, pretože som využívala niekoľko balení a vždy úspešne prišiel k vylepšeniu a alebo k úplnému zlepšeniu zdravotného stavu.

2014-05-21 09:49:39

Renol je úžasný, chrbát bolí určite menej a zaberá určite aj psychicky, som viac v pohode :) Chlorella je taky super. V pôsobenie spolu s Regalenom sa mi zlepšila viditeľne pleť a myslím, že som aj rýchlejšie schudla.

2014-03-31 12:24:11

Renol a Grepofit užívam už dlhšiu dobu na opakované zápaly močových ciest a myslím, že majú veľmi pozitívne účinky, som spokojná. Grepofit určite pomohol zlikvidovať aj chlamýdie. Renol taktiež dobre účinkuje na lymfatický systém, trápili ma opuchy a občas bolesti dolných končatín, hlavne členkov a občas aj opuchy okolo očí - tie zmizli. Renol kombinujem ešte s krémom Artrin .Tieto Produkty majú určite priaznivý vplyv aj na posilnenie imunity organizmu - celú zimu som nedostala ani nádchu. Grepofit u ostatných členov rodiny dobre zaberá aj na choroby z nachladnutia, určite skracuje dobu a mierni príznaky. PM Elixír na posilnenie pamäti mám prvýkrát, študujem popri zamestnaní, tak som ho chcela vyskúšať a takisto som zatiaľ spokojná. Taká pokojnejšie a vyrovnanejšie aj pri prezentácii medzi množstvom ľudí, asi sa aj dokážem lepšie sústrediť - nielen pri učení, ale aj v práci. Viac spoznám u skúšok. Všetky prípravky majú najlepší účinok až pri dlhšom užívaní, takže určite v ňom budem pokračovať.