Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Nef de Santé nad 12 EURO.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Energy Vironal 30 ml

2013-04-08 08:36:19

Dobrý deň, prípravok Grepofit spray a Vironal používam pri prechladnutiach detí i svojich. Mám s týmito prípravkami veľmi dobré skúsenosti. Dávam prednosť šetrnejšie liečbe alternatívne, ak je to možné. Barley mi pomohol vlani pri veľkej únave. Keďže potrebujem opäť trochu prečistiť telo po zime a povzbudiť, stavila som na istotu.

2013-03-29 10:00:18

Dobrý večer, Vironal podávam synčekovi každý deň vo forme 3 kvapiek do čaju a môžem povedať, že v tomto počasí je viac odolný bacilom. Samozrejme je ešte malý a nádchu už počas podávania dostal, ale už to nie je tak často. Takže aby som to skrátila, som spokojná a na ďalší rok, na dobu chrípok opäť objednám.

2013-03-25 08:49:17

RABANON je čisto prírodná šťava. RABANON som sa po preštudovaní ponuky rozhodla užívať spolu s Vironalom , Pretože som už dlhú dobu trpela tráviacimi ťažkosťami, nadúvaním, pocitmi plnosti. Spočiatku som sa trochu obávala ulamovanie špičky sklenené ampulky, ale čoskoro som sa uistila, že sa kúskov skla báť nemusím. Užívala som dve balenia - 20 dní. Úľavu som pocítila už po týždni, je ale nutné zároveň (a to už navždy) upraviť stravu - viac zeleniny, takmer žiadny cukor, žiadne večerné uzobávání. Ťažkosti ustúpili, cítim sa lepšie a navyše sa ma v chrípkovom období nechytá žiadna viróza.

2013-03-21 09:10:00

Dobrý deň, Vironal som objednal na základe už predchádzajúcich referencií uvedených na vašich stránkach. Po dvoch kúrach (oužívanie podľa návodu po dobu 21 dní a následné vynechanie na 7 dní) som pri užívaní u dvoch osôb nepozoroval žiadny náznak ochorenia alebo nachladnutie, toto prisúdiť aj pôsobenie Vironalu. Do budúcnosti tento prípravok budem ešte určite užívať a teda od Vašej spoločnosti objednávať.

2013-03-01 12:43:40

Vironal v kombinácii s Grepofitom užívam s dobrým výsledkom ako prevenciu vždy v období chrípkových epidémií. Vlani som vynechala a ľutovala som - viróza, následne komplikácie a antibiotiká. Svoje osvedčené prípravky som bohužiaľ nemala doma, než dorazili, choroba sa rozbehla a potom už neviem posúdiť, ako moc fungovali na rýchlejšie uzdravenie. Tento rok som nenechala nič na náhodu, Grepofitom aj Vironalom som sa predzásobila ai keď okolo mne bolo chorých veľa, ustála som to. Som presvedčená, že tieto prípravky ako prevencia a ochrana pred vírusovým ochorením naozaj fungujú. Doplnila som o Spiron aplikovaný v miestnostiach, kde bol niekto chorý. V roku 2010 som vyskúšala aj očkovanie proti chrípke, ale bolo mi po ňom tri mesiace zle. Po prípravkoch f. Energy sa cítim dobre a nedám na ne dopustiť.

2013-02-25 09:37:07

S výrobkom Vironal som veľmi spokojná. Odporučila nám ho raz homeopatka, mám ho pre syna.

2013-01-29 14:09:12

S produktom Vironal máme skvelé skúsenosti celá rodina. Manžel trpí na opary a pri užívaní kvapôčok mu opar zmizne počas 3 dní. Deťom ho dávam ako prevenciu proti vírusovým chorobám. Dcérka veľmi trpí od malička na ťažké vyprázdňovanie, Vironal jej veľmi pomáha. Aj ja sa po ňom cítim veľmi dobre. Za seba ho môžem odporučiť, je skvelý.

2013-01-28 11:27:40

Vironal sme začali užívať po chorobe a 2 antibiotikách. Zatiaľ sme neboli chorí, myslím, že je Vironal dobrý. Audiron sme zatiaľ nepoužili, kamarátka kvapká vždy keď idú plávať s 2 ročným chlapcom, ktorý je na uši náchylný, je s ním spokojná. Droserin sme používali pri kašli a nachladnutí. Nerozišla sa nám to, ustáli sme to.

2012-12-05 08:09:52

Dobrý deň, odporúčania na Vironal som dostala od svojho ošetrujúceho lekára a musím uznať, moc mi pomohol. Takisto som moc spokojná s Vaším obchodom. Prajem veľa úspechov.

2012-11-30 13:34:29

Dobrý deň, s produktom Vironal som veľmi spokojná. Zakúpila som ho pôvodne na vyliečenie pásového oparu (po týždennom užívaní zmizol), momentálne ho užívam preventívne na posilnenie imunity.