Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem produktov MedPharma nad 16 EURO.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Finclub Fin Candimis 10 ml

2016-10-21 13:36:28

Fin Candimin mi bol odporúčaný na vnútornej plesne. Len v skratke. Problémy: celková únava, opuchy nôh, kožné prejavy. Diagnostika: bujnenie plesní v slizniciach. Zvolená liečba: Fin Candimin, chlorella, candi stop. Chémiu neužívam, stravu mám rastlinnú. Teraz doberajú druhé balenie, ťažkosti miznú. Som po očiste šank prakšalánu (očista tráviaceho traktu slanou vodou). Je mi fajn;) Takže Candimin odporúčam, ešte ho budem užívať.

2016-10-11 09:17:04

Viron si nemôžu vynachváliť. S fin Candimin som spokojná, je to výborná vec, už niekoľkokrát ma kvapky zachránili pred ATB! Kvapky kupujem aj pre ostatných kamarátov a kolegov a všetci sú veľmi spokojní. Odporúčam, kadiaľ chodím :-)

2016-10-04 10:39:57

Fin Candimin mi pomáha na lepšie zažívanie. Po konzumácii sladkých jedál mi tento produkt "napraví" trávenie a lepšie sa potom vrátim k zdravšej strave. Pred časom mi v prípade hnačky nepomohlo viac liekov a produktov, ale po užití len dvoch kvapiek Candimin som mala po niekoľkodňovom problému.

2016-09-19 14:22:17

Prípravok Fin Candimin je super. Mám problémy s candidou a účinkuje úplne super.

2015-01-29 09:51:16

Výrobok Fin Candimis nasadzujem v prípade Candidy a zdá sa, že zaberá. Ďalej ho užívam na kloktanie v prípade bolestí v krku a v poslednej dobe si dávam 2 kvapky do inhalátora v prípade bronchitídy. Myslím si, že ide o kvalitný výrobok.

2014-09-30 09:57:54

S produktmi Cat's Claw a Fin Candimis som veľmi spokojná. Pár rokov som sa nemohla zbaviť kvasiniek, vystriedala som pár gynekológov, bola som u liečiteľa a nič mi nepomáhalo, bola som psychicky na dne. Začala som pátrať na internete a na odporúčanie ľudí sa liečiť sama. Kúpila som Cat 's Claw a Fin Candimis a mám po probléme! Stále je ešte beriem a bojím sa, aby sa mi to nevrátilo, ale sme s manželom moc vďační a šťastní!

2014-06-26 08:15:30

Fin Candimis užívame už dlho. Odporučil nám ho liečiteľ Stanley Bradley, či ho poznáte. Dobre zaberá na chlamýdie, ktorými vraj trpí veľa ľudí. Môže to byť všade v tele. Niekto si pod tým predstaví pohlavný choroba, ale sú potrebné aj pľúcne chlamýdie. To vraj ovplyvňuje zlú imunitu, opakujúce sa gynekologické problémy, alergie apod. Synovi sa zlepšila epilepsie a obranyschopnosť. Je to prírodné a myslím, že tým nič nepokazíme:-)

2014-06-26 08:12:05

Fin Candimis je výborný produkt! 20 rokov sa stretávajú s plesňou na nechtu nohy a po využívaní 1 balenie kvapiek (zvonka priamo na necht 2x denne aj vnútorne ako podpornú liečbu plesne) je zreteľné markantný zlepšenie. 20 rokov mi nepomáhali žiadne masti, kvapky a pod. od kožnej lekárky (a že som ich vystriedala bezpočet), ani použitie vraj "zázračného" lieku na mykózy tzv. "Múdra huba", ale kvapky Fin Candimis opravu účinkujú! Už som si zaobstarala ďalšie balenie a hodlám s liečbou vytrvať do úplného vyliečenia. Po toľkých rokoch už som bola zúfalá a ani nedúfala, že okrem amputácia prsta, snáď niečo môže pomôcť! Kvapky tiež zaberajú na žalúdočné alebo žlčníkové problémy.

2014-05-26 15:08:15

Dobrý deň, pH Minerals na odkyslenie organizmu účinkujú jednoznačne, možno to overiť indikátorovými pH papieriky , ktoré sú tiež dobré. Oboje možno pri detoxikácii určite odporučiť. Fin Candimis zatiaľ neužívam systematicky, takže nemôžem jednoznačne popísať jeho účinok. Javí sa ako silný prostriedok. S Bio jačmeňom mám dobrú skúsenosť. AloeLive som použila ako darček, sama užívam inú značku. Aloe vera je bezpochyby dobrá vec na očistu. Táto značka má dobrú cenu a kvalita sa nezdá zlá.

2014-03-10 09:11:18

Fin Candimis je výborný, už mám od vás 2. balenie a jeseň a zimu som prečkala bez viróz a chrípok.