Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem produktov GreenSwan a Cemio nad 8 EURO.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Finclub Fin Fosfocaps 50 kapsúl

2014-07-24 09:43:51

Fin Fosfocaps, myslím, naozaj pomáha udržiavať duševnú sviežosť v čase, keď je človek viac pracovne zaťažený alebo celkovo unavený.

2014-07-07 08:37:44

Fin Fosfocaps mám vyskúšané, zaberajú na stres a pamäť, lepšie učenie pre synovca a dcéru. Berieme dlhodobo. ANATOMAX berie dcéra, výrazné zlepšenie bolesti kolena, je vlastne už bez bolesti a na imunitu super, prevencia prechladnutia, celý rok ani nádcha neprišla ani chrípka nič.

2014-05-05 09:07:53

Áno, výrobok Fin Fosfocaps pôsobí dobre. Vami uvedený výrobok nepochybne prispieva k môjmu dobrému zdravotnému stavu.

2014-04-23 08:43:27

Fin Fosfocaps vážne funguje - zlepšenie pamäti, redukuje prípadný stres, tiež cholesterol a cukor si usmerní.

2014-03-31 10:30:28

Fin Fosfocaps užívame dlhodobo, pretože naozaj zaberá na pamäť. Zelený čaj s infúziou tropického ovocia je lahodný. Odporúčam pre tých, ktorí si radi na čaji pochutnávajú. ANATOMAX mojej dcére pomohol už po jednom balení na bolesti, vŕzganie a opuch kolena. Odporúčam.

2013-11-14 13:32:01

LKVB6 som už raz užívala a bola som spokojná. S Fin Fosfocaps sa cítim lepšie a hlava viac funguje.

2013-08-28 08:57:14

S produktom Fin Fosfocaps sa cítímlíp. Odporúčam! Človek je bystrejší, menej unavený a hlavne hlava funguje. Ideálne pre seniorov, ale hlavne pre študentov, ale aj pre celú generáciu, pretože každý chceme bystrosť v živote. Je to perfektný doplnět stravy. LIPSTICANN - Konopný balzam na pery je prevenciou oparov a kútikov, ale rieši tento problém aj v čase akútnej. Detoxikačné náplasti BioMagick - Vyskúšala som a odporúčam. Človek sa cíti lepšie, že pre svoje telo niečo robí. Čo nám telo hovorí aneb po stopách chorôb - Kniha je inšpiráciou, aby sme vedeli, ako sa svojím telom pracovať. Akú zvoliť cestu.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, výrobky Fosfocaps a Ovosan používam už dlhšiu dobu, som spokojná.

2012-10-30 00:00:00

Syn berie Fin Fosfocaps už niekoľko rokov a pomáha mu.

2009-11-01 00:00:00

Pekný deň, odpovedám na vašu otázku ako dané prípravky zaberajú. Joint Mobility si u vás objednávam už od januára tohto roku a chcem vydržať s užívaním do mojej kontroly u ortopéda, ktorá bude začiatkom budúceho roka. Jednoznačne úľava od bolesti a celkovo lepšiu pohyblivosť. Čítala som článok pána doktora Šafránka o vyskúšanie tohto lieku s pánom zo Znojma a keďže som aj ja bola ortopédom pohrozena operácií a výmenou bedrového kĺbu, skúsila som toto ako posledná možnosť a mám výrazné zlepšenie. Ako hovorím zaberá to. Uvidíme čo na to potom ortoped.To by som vám dala vedieť. Z finančných dôvodov som nútená produkt objednávať postupne, ale nevzdám nádej prírodnej liečby, ako sa nechať rezať. Pre oči Luteín som vymenila za Starlife Eye Star (Orbitol) 60 kapsúl, pretože až tento mi dal úľavu od problémov s videním. Naštartoval hneď po týždni. Takže aj toto je môj cieľ brať dlhodobejšie. Aróma roll-on Na cesty - osvieži a málinko pomôže, asi sa nevoľnosť musí chytiť v začiatku, v tom prípade je jeho pomoc na mieste. Taky som môjmu synovcovi začala objednávať Finclub Fin Fosfosercaps - Fosfoser memory 45 kapslí, berie už 4 balenie. Bol na operáciu mozgu, stratil krátkodobú pamäť, mal stresy na antidepresíva, ktoré sme odmietli a nasadili toto a výsledky v škole má maximálne na známku 3 a stresové situácie a únava jednoducho nie je. Zázrak !!! Vidíte a doktori by ho tlmili antidepresivama a pamäť nechali náhode. Jednou vetou: nebyť tu vás, ťažko by sme riešili naše situácia sa zdravím. Ortopéd len rezať. Psychiater len antidepresíva. A vidíte, nie je to vôbec nutné. Človek má vždy radšej hľadať cestu, ako podstúpiť ráznemu riešeniu lekárov, ktorí nepoznajú nič iné ako svoju odbornosť. Na čo by poradili, riešili niečo,
keď zo zákroku ONI majú body pre poisťovňu. Človek má pocit, že pacient je len súčasťou nejakého trhového hospodárstva ... ono to tak asi aj je ... Jasne, keď už nič nepomôže, človek musí podstúpiť rôznym zákrokom, ale prečo to aspoň neskúsiť. Toľko z mojej strany vám. Snáď danej mnou, brané prípravky budú dostupné vo vašom obchode dlhodobo. Keďže človek pri ich cene nie je schopný si doma urobiť zásoby.