Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Letný výpredaj pokračuje - zľavy až 80 %.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Finclub Fin Remasacaps 72 kapsúl

2019-03-15 14:51:11

Zdá sa, že sa mi vyhýba prechladnutia.

2019-03-14 14:50:56

Prípravok som kúpila pre vnučku, aby sa zbavila bradavíc na nohe. Kombinovali sme to s bezfarebným lakom, ktorý sme aplikovali na bradavice. Bradavice vznikli najmä. Pretože nám ešte váš prípravok ostal a vnučka už ho nechce prehĺtať, užívam ho ja teraz na imunitu. Tým sa nič nepokazí, že?

2017-06-07 12:20:10

S produktom FIN Remasacaps som spokojná, kúpila som ho synovi na bradavice na chodidlách. Najrôznejšie vodičky nezaberali, po 1,5 mesiaci užívania nastal výrazný ústup. Bradavice sú takmer preč, ešte budeme 1-2 mesiace užívať. Dúfam, že vymiznú úplne.

2016-10-07 13:35:19

Fin Remasacaps je výborný ako na imunitu, tak na vyrážky na tele ako sú moluská a kurie oká. Po využívaní jedného až dvoch balení (podľa rozsahu) úplne vymizne! Naozaj to funguje, ale pozor - jedine z firmy Fin club. Keď sme si kúpili doplnok hlivy z lekárne, bol výsledok nulový! Vôbec nezabral!

2016-10-06 10:05:45

S produktom Remasacaps som bola veľmi spokojná. Vyliečila som ním dcére moluská, ktoré ju dlho trápili, môžem len odporučiť na zvýšenie imunity.

2014-05-07 08:30:01

S produktom Fin Remasacaps sme spokojné. Pri výskyte molusiek objednávame pravidelne po 2 balenia.

2013-06-05 14:59:36

S výrobkom Fin Remasacaps som bola veľmi spokojná, vďaka nemu mi zmizli bradavice na rukách. Účinok sa začal prejavovať asi po troch týždňoch a po vybraní jedného balenia sa bradavice stratili úplne. Tablety navyše pôsobili dobre na moju imunitu.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, ospravedlňujem sa, že som zatiaľ ešte neodpovedal, už ste mne niekoľkokrát kontaktovali, som veľmi pracovne vyťažený. Chodíme veľa plávať, športujeme, manželka pred šiestimi rokmi v tehotenstve chytila ​​v bazéne plantárna bradavice. Blbec doktor ju to stále len niečím mazal a nechal ju to brúsiť, my to do tej doby nepoznali, nevedeli sme čo a ako. Patlal jej to tri roky, až potom ju poslal na imunológii - vyšetrenie, prášky a za tri mesiace to mala preč. Ja myslel, že ho niečím pretiahnem, pretože jeho liknavá liečbou to chytila ​​celá rodina (máme štyri deti). Päť rokov sme kvôli nemu nechodili do bazénov. Manželka dostala antivirotiká, čo sme deťom nechceli dať, skúsili sme homeopatiká, zabrala len u dvojčiat (3 roky), Remasacaps - hliva od vás zabrala u dcéry (6 rokov, užívala mesiac) au syna (8 rokov, užíval mesiac). U mňa nezabrala antivirotiká (dosť ma drvila, stále unavený, veľká záťaž pre pečeň), nezabrala ani homeopatiká, ted skúšam špongiu, zatiaľ čakám (beriem mesiac a pol). Je fakt, že sa mi zatiaľ ďalšie nešíri. Asi to ide, sic pomalšie než u ostatných, ale vyzerá to dobre. Uvidíme. Liečba rodiny ma vďaka pomalosti doktora stála tisíce, deti učíme plávať až teraz, školské plávanie nemohol syn absolovat, školu v prírode už vďaka hube mohol. Neviem, na čo si platíme zdravotné poistenie, keby sme si liečbu nezohnali po internete, tak neviem. Defakto názov, aký druh bradavíc máme, sme si taky našli na internete podľa článkov a fotografií.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, zakúpila som prípravok Fin Remesacaps - Remasan 72 kapslí pre svojho syna, ktorý dlho trpel na bradavice, dve už naozaj veľké na ruky, na ktoré už nič nezaberalo (zmrazenie, rôzne vodičky na mazanie) a jednu na brade, ktorá bola chirurgicky odstránená a po roku sa objavila znovu, po užívaní Remasan všetky bradavice zmizli, stačilo užívať Remasan 2 mesiace, teda po zakúpení 2 balení je po probléme teda bradaviciach, úžasné, odporúčam všetkým, ktorých trápi rovnaký problém.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, nemôžem Vám nenapísať späť. Remasan mi veľmi pomohol, na bradavice je naozaj ideálny. Je tiež pravda, že keď som Remasan užívala, žiadna choroba sa ma nedotkla, na imunitu je teda taky bezchybný. Doužívala som ho asi pred dvoma týždňami, ale teraz som v stave prechladnutie. Takže určite pomáhal ... Premýšľam o ďalšom balení aspon na zimu, prírodné hliva sa naozaj oplatí ...