Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Starlife GOTU KOLA STAR 60 kapsúl

2017-08-17 08:39:50

S produktmi life Star i Gotu Kola Star som veľmi spokojná. Užívam je už dlhšiu dobu. Som po onkologickej liečbe a hodnoty sú úplne v normálnom stave. Vrelo odporúčam.

2017-06-14 10:19:23

produkty LIFE STAR a GOTU KOLA STAR užívam už asi rok na odporúčanie lekára. Bola som vo veľmi zložitej životnej situácii a vďaka týmto produktom som nezačala užívať antidepresíva. Som veľmi spokojná a môžem jedine odporučiť. Len je potrebné dodržiavať predpísané množstvo, aby účinky boli nepretržité, je nutná pravidelnosť. Inak som nezaznamenala žiadne nežiaduce účinky.

2014-03-31 11:15:34

Preparát Gotu Kola užíva manželka pre ťažkosti so žilami. Veľmi si ho chvália a hovorí, že je účinnejší než predtým užívané bežné lieky na varixy a nemá vedľajšie účinky.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, môžem povedať, že som s produktom Gotu Kola spokojná. Nedávno som sa vrátila z dovolenky, kde som prevádzkovala pešiu turistiku a moja ťažkosti s kolenom sa vôbec neozvali. Sama som bola prekvapená.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, s prípravkom Gotu Kola som veľmi spokojná. Som ročník 1963, v rodine máme aterosklerózu ciev, CMP, poruchu metabolizmu tukov. S pribúdajúcimi rokmi som začala pozorovať zhoršenie pamäťových schopností, väčšie unavenosť, nesústredenosť, s nástupom menopauzy ďalšie ťažkosti. "Samá pozitíva". V zamestnaní zvýšené nároky na osvojovanie nových technológií, ďalšie postgraduálne vzdelávanie, každodenná práca s ľuďmi. Pýtala som sa sama seba, kde na to všetko brať energiu, ako to všetko vo svojom veku zvládnem, byť stále ok? Okolo toľko mladších, dravších, kritickejší kolegýň. Hľadala som na internete pomocný prípravok, až som našla Gotu Kola. Najlepšia skúsenosť je tá vlastná. Môžem povedať, že sa mi takmer hneď "rozsvietilo", pritom som pokojnejší, lepšie zvládam stres, lepšie si vybavujem a pamätám informácie a účinok trvá dlhodobo. Dúfam, že prípravok môžem brať dlhodobo. Vedľajšie účinky som nespozorovala žiadne. Naša babička 70 rokov, mala opakované stavy nedokrvenosti mozgové, napriek tomu, že je vyšetrená klasickými lekármi, berie trvalo všemožné lieky na vysoký TK, na lepšie prekrvenie periférnych ciev, stále to nebolo ono, hlavne psychicky a pamäťovo. Tak som jej naordinovala tiež Gotu Kolu. A rovnaký účinok ako u mňa. Je vyrovnanejšia, nie toľko unavená, lepšie znáša stres, rýchlejšie si vybavuje. Jednoducho pôsobíme obe mladistvejšie. A cítime sa tak, to je hlavné. Takže u mňa dobré !!!

2009-11-18 14:53:57

Prajem pekný deň, ako už viete prípravok GOTU KOLA mám a užívam ho a myslím si, že je dobrý. Ja som bol na operácii s křečovýma žilami a to už je tak 10let najmenej a noha ma stále bolela. V poslednej dobe než som si kúpil GOTU koluje, tak som užíval VENORUTON FORTE a ešte jeden to už ale neviem ako sa volal a vôbec som nepociťoval nejakú zmenu. To nemôžem povedať u GOTU LOHY tam bola zmena po pár kapsuliach skrátka ma už noha nebolí a dúfam, že to tak bude aj naďalej. Dúfam, že Vám tých mojich pár riadkov aspon nejako pomôže.

2009-11-18 14:53:57

GOTU koluje využíva svokry a konštatovala, že má bystrejší mozog a väčšiu chuť sa učiť nemčinu (aj vo svojich 72letech).