Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Grulich Apiglukan Extra 30 kapsúl

2014-04-08 10:23:41

S výrobkom Apiglukan Extra som spokojná. Využívala som obe balenia, zdravotne sa cítim trochu lepšie. Hlavným prínosom je asi to, že sa jedná o prírodný produkt.

2013-10-10 14:26:27

Apiglukan Extra užívam pre imunitu v čase prechladnutia.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, kupujem Apiglukan Extra už po niekoľkýkrát, pretože mi pomáha s mojou inokedy ťažko zvládnuteľné, takmer každodenné únavou. Bolesti svalov a hlavy sa pri užívaní Apiglukanu Extra takisto zmierňujú. Fakt sa mi s ním žije lepšie. Môžem všetkým vrelo odporučiť! Tea Tree Oil používam riedený na kúpeľ nôh po náročnom dni. Pomáha pri kožných mykózach.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, Apiglukan extra užívam už dlhšiu dobu. Myslím si, neviem, či to nie je len sugestívne pocit, že som odolnejší voči bežným vírusovým ochoreniam. Necítim sa unavená. Vrelo výrobok odporúčam ostatným ľuďom.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, prípravok Apiglukan Extra som začala užívať na odporúčanie mojej známej, lebo som bola neustále veľmi unavená, bez energie a chodila som spať veľmi skoro (vo 20:00) - proste na nepoužitie. Tiež ma po veľmi dlhej dobe skolila angína, tak som si povedala, že za skúšku nič nedám a rozhodla sa s Apiglukanu Extra začať. Som k akýmkoľvek prípravkom skôr pesimistickejší, ale môžem objektívne as radosťou potvrdiť, že to fakt funguje. Už po 2 dňoch (možno aj hneď na druhý deň) som sa cítila úplne v pohode, plná energie (bez toho aby som si nejako narušila obľúbený spánok), teraz nemusím chodiť spať tak skoro. Angína sa zatiaľ neobjavila. Naozaj môžem vrelo odporučiť.

2009-11-18 14:53:58

Pře rokom som podstúpi chirurgický zákrok, pri ktorom ma bol z jazyka odstránený malý zhubný nádor. Pri následnej liečbe som sa stal okrem iného pacientom Naturcentra šalvie v Prahe (dr.Pekárek) s cieľom posilniť a udržiavať celkovú imunitu organizmu na patričnej úrovni, ktorá by v danej situácii pomohla k liečbe a rehabilitácii. Súčasťou liečebnej kúry bolo okrem iného využívanie prírodných produktov a tu som sa prvýkrát stretol s Apiglukanu a to vo forme s medom a Eleuterokok. Keď som neskôr zistil, že sa na trhu objavil Apiglukan vo forme kapsúl, začal som ho užívať. Jeho užívanie nespôsobuje žiadne ťažkosti a môžem konštatovať, že celková homeopatická liečba, ktorej je Apiglukan súčasťou, je veľmi úspešná, som úplne vyliečený a normálne pracujem. Sledujem pozorne ponuky trhu a môžem konštatovať, že spojením tradičnej, holistické a alternatívnej medicíny možno v určitých prípadoch dosiahnuť úspechy. To je však na dlhšie rozprávanie. Záver: Som spokojný, rovnako ako moja pani, ktoré Apiglukan pomáha v období prebiehajúceho klimaktéria. Jediným mínusom je cena. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

2009-11-18 14:53:58

Dobrý deň, reagujem na Vašu otázku ohľadom toho, ako na mňa pôsobí prípravok Apiglukan extra. Musím povedať, že s ním mám veľmi dobré skúsenosti. Predtým som často trpela Nádcha a zápaly priedušiek a teraz, keď som prechladnutá, má moja choroba ďaleko miernejší a rýchlejší priebeh a nie som tak často chorá. Aj telesne sa cítim v ďaleko lepšej forme. Necítim sa tak moc unavená. Prípravok som brala už skôr, keď som si ho kúpila priamo v lekárni a vždy cítim veľký rozdiel čo sa týka môjho zdravia a imunity. Môžem ho len odporučiť.