Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Získajte DOPRAVU ZADARMO s nákupom produktov Ekomedica Czech.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Herb Pharma Citrovital 30 kapsúl

2017-08-29 08:28:19

Citrovital som zvyknutá používať už roky. Najviac mi pomáha, keď nastane v rodine črevná chrípka. Pomáha aj u bežných zažívacích problémov, bolesťou v krku, povrchových zranení, ktoré potrebujú zahojiť. Beriem si ich všade so sebou. Scarlett si kupujem čas od času na vaginálne mykózu. Pomáha viac než bežné krémy alebo čapíky, po ktorých sa ťažkosti ihneď vracajú späť.

2017-06-07 11:25:20

S potravinovým doplnkom Citrovital som veľmi spokojná. Pomáha v obranyschopnosti tela proti všetkým možným vírusom a baktériám. Mám veľký problém s imunitou. Pri užívaní jedinej kapsule prípravku Citrovital za deň je má imunita stále dobrá a cenovo je tento potravinový doplnok výhodný. Osvedčil sa mi aj pri prevencii opakujúcich sa problémov s močovými cestami. Podľa mňa je to skvelý a jedinečný potravinový doplnok tohto druhu u nás.

2013-10-30 12:48:31

V období poszimu trpím infekciou horných aj dolných dýchacích ciest a produktom Citrovital kvapky sa snažím docieliť, aby priebeh nebol komplikovaný. Posilňuje organizmus pre prípad vírusových ochorení, prechladnutí a pod. V minulosti sa mi Vemie osvedčil Grepofit .

2013-04-24 12:45:54

Dobrý deň, Hemo Plus + kyselina listová - Mám chronickú anémiu, po užívaní sa mi krvný obraz veľmi zlepšil a cítim sa lepšie. Citrovital kvapky - Používam pri nachladnutí, počas 3 dní som úplne fit.

2013-01-17 07:55:36

Dobrý deň, Tryptofán plus som kúpila pre otecka, ktorý má teraz veľké zdravotné problémy, ktoré mu samozrejme zanechávajú aj šrámy na psychike. Pozorujeme, že užívaním tryptofánu sa jeho psychický stav zlepšil a svoje ťažkosti znáša oveľa trpezlivejšie a vo väčšej pohode. Citrovital kvapky užívam už asi rok s občasnými prestávkami a nedám na ne dopustiť. Ich užívaním som si vyčistila dýchacie cesty od plesní a teraz nemusím užívať žiadne lieky na bronchiálnu astmu. Predtým som musela užívať kortikoidy. Dýcha sa ma oveľa lepšie a už nemám žiadne zahlienení ako predtým. Prostriedok na riad s aloe a citrónom je úplne výborný, perfektne odmasťuje pri použití malého množstva prostriedku. Od chvíle, čo som ho prvýkrát skúsila, nekupujem nič iné. Pri ostatných zakúpených produktov nepozorujem zatiaľ žiadne výrazné účinky.

2012-12-07 10:11:36

Dobrý deň, uvedené výrobky používam dlhodobo a zatiaľ som sa k nim nevyjadrovala, pretože ich účinok je potrebné preveriť v dlhodobejšom horizonte. Potravinové doplnky neúčinkujú tak rýchlo ako alopatické lieky. Takže teraz moje skúsenosti. Priessnitz Chladivá masť , Arthrocann , balzam Deväť kvetov , Mentholka a lubrikant väziva Biora používa moja mamička na kĺbové ťažkosti (artróza, bolesti svalov a ramien, drobných kĺbov na rukách) na zmiernenie bolestí. Bez týchto prípravkov by jej život bol oveľa ťažšie, pretože kvôli problémom so žalúdkom neznáša rôzne medikamenty na tlmenie bolestí. Ja sama som vyskúšala Biora na bolesti bedrového kĺbu. Kvôli tomu som nemohla spať na boku. Po niekoľkých týždňoch používania Biora sa už v tomto nemusím obmedzovať, aj keď bolesť ešte v menšej miere pretrváva.

Malinovú zmes a Materskú kašičku , Resp. PM-Estromenox považujem za absolútne zázračné preparáty, aj keď toto spojenie užívam len nerada as veľkou opatrnosťou. Mala som cca 5 rokov problémy s menštruáciou, zrejme spôsobené menopauzou (silná, dlho trvajúce, neskôr sa vždy rad týždňov vlečúce menštruácie). Po týždni užívania Malinovej zmesi sa ťažkosti dočasne zhoršili, čo je bežný proces u liečby bylinnými prípravkami. Po ďalšom týždni bolo po probléme a tento stav trvá už cca pol roka. Naopak sa dostavili návaly horúčavy, ktoré tiež asi po dvojmesačnom užívaní Materská kašičky a PM-estromenox prakticky odzneli. Bola som síce so svojimi ťažkosťami u lekárky, ale tá mi predpísala tradične hormonálnu liečbu, ktorú odmietam. Využívala som síce predpísaný liek (už sa nepamätám na meno), ale výsledky všetky žiadne. Takže túto cestu som opustila.

Hlivu ustricovú v rôznom prevedení (napr. s rakytníkovú šťavou a pod.) používame s mamičkou už niekoľko rokov. Mamičke funguje na cukrovku, jej hladina cukru sa pohybuje pod 6, v poslednej dobe aj pod 5. Len upozorňujem, že mamička trpí diabetom 2. typu. U mne hliva funguje veľmi dobre na imunitu. Predtým som bývala vždy aspon 1 týždeň každý rok v pracovnej neschopnosti vďaka rôznym vírusovým nákazám, horúčkam atp. Od tej doby, čo hlivu pravidelne užívam som nebola chorá, maximálne ma postihne nádcha. A tú liečim nejakým antivírusovým prostriedkom. Na to sa mi osvedčil Citrovital . Musí sa však užívať ihneď od okamihu, keď človek pocíti, že niečo nie je v poriadku, teda ešte skôr, než sa u neho naplno prejavia prvé príznaky. Naposledy som používala Citrovital po 15 kvapkách každé 3 hodiny a vďaka tomu sa u mňa nádcha vôbec neprejavila. V inom prípade som použila prípravok Baktevir , Avšak začala som ho užívať už po prepuknutí príznakov. Aj napriek tomu sa mi podarilo sa najhorších príznakov nádchy zbaviť počas 2 dní a celková doba "postihnutie nádchou" sa skrátila asi na 4 dni. Čo sa týka HemoStop , Tak môžem len konštatovať, že naozaj pomáha zmierniť až odstrániť ťažkosti, takže "spolužitie" s hemoroidy je následne prakticky bezproblematické.

Na záver by som si chcela len poľutovaniahodné v tom zmysle, že hoci si platím zdravotné poistenie, tak je mi vlastne na nič, pretože nič z toho, čo človeku naozaj pomôže, nespadá pod platby zdravotného poistenia. Takže vlastne vydávam na svoje zdravie dvojnásobné sumy (raz povinné platby zdravotného poistenia a druhýkrát skutočné za liečbu bylinnými prípravkami). Myslím, že to tak robí veľa ľudí, takže tvrdenie politikov, že máme zdravotníctvo zadarmo a že je potrebné na neho vydávať viac peňazí zo súkromnej vrecká, je naozaj minimálne úsmevné. To oficiálne čiastočne áno, ale skutočnú liečbu si často ľudia, ktorým oficiálna medicína nepomôže, musia nakoniec rovnako zaplatiť sami. A najviac mi vadí, že naše zdravotníctvo sa vôbec nezaoberá prevenciou (očkovanie za takú prevenciu nepovažujem), ktorá by bola určite lacnejšia ako následné hasenie požiaru. Napr. keby napríklad hliva bola na predpis ako preventívny prostriedok na posilnenie imunity, určite by naše zdravotníctvo následne ušetrilo za drahú liečbu viróz a chrípok, často za mohutnej účasti antibiotickej medikácie. Ovšem, zase by nezarobilo na vakcínach proti chrípke, ktorú nám neustále vnucuje. A nielen na nich.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, k vyššie uvedeným produktom: čaju ( Cejlónsky zelený čaj s jazmínom , Čistý zelený čaj , Zelený čaj, granátové jablko & brusnica ) Všetky vynikajúce, chutné a osviežujúce. Citrovital - Osvedčený produkt, užívam už tretí jeseň a zimu.

2012-10-30 00:00:00

Citrovital kvapky používam ako pleťovú vodu 2x denne. Bohužiaľ sa prestala vyrábať pleťová voda Citrogrep, ktorá mi vyhovovala ďaleko lepšie. Citrovital nevysušuje a výrazne znižuje tvorbu akné. Pleť je vypnutá a hladká.

2012-10-30 00:00:00

Pekný deň! Zatiaľ sme vyskúšali RAKYTNÍČEK sirup s príchuťou pomaranča a môžem ho len odporučiť. Deti počas troch dní prestali kašľať. Ja osobne beriem Citrovital kvapky už 3. fľaštičku (používam ju na prečistenie tela, mala som nejaké kožné problémy, ktoré sa zlepšili) a pri uhryznutí od komárov, kliešťov si potierame zasiahnuté miesta a zatiaľ, musím zaklopať, žiadne fľaky sa neobjavili. Keď pupienok svrbí, hneď to potriem a mám na nejakú dobu pokoj. Takže rada všetkým odporúčam a určite si v najbližšej dobe zase niečo objednám.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý deň, kvapky Citrovital tentoraz pomohli kamarátovi zo Slovenska na našej ceste po Nórsku. Ja ich preferujem už roky, pretože účinky majú pre celú našu rodinu (rodičia, ja i syn), takže smelo odporúčajte, sú úžasné !!!!!