Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn 125 ml

Značka: FytofontanaKód: z3007
Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn čistí pokožku tváre, prirodzeným a nedráždivým spôsobom odstraňuje silne...

Celkové hodnotenie

8 hodnotenie | Priemer 82 %
Prejsť na detail produktu

Je to prvý produkt tejto značky -Výrobca. Po týždni začínam uvažovať o ďalších produktoch, cena je prijateľná as mojou citlivou pokožkou ... len pozitívne reakcie! :-)

Keďže mám suchšie tvár, denne používam make-up + púder, u tohto produktu mám po aplikácii dobrý pocit, koža je taká jemná, trošku mastnejšie, ale po chvíli sa vstrebe - celkovo príjemné.

Určite všetkým odporúčam ako na pigmentové a slnečné škvrny či drobné pozostatky po akné, ale aj na čistenie mastnej a problematickej pleti.

Roztok je síce mastnejšia konzistencia, ale konečne nemám pleť vysušenú. Navyše naozaj dokonale čistí, neupcháva póry. Používam ho zatiaľ cca 2 týždne a myslím, že výsledky sú už vidieť!

Dosť nepraktický aplikátor (pumpička)

Aj napriek, myslím si, malý účinok na zosvetlenie pigmentových škvŕn je skvelým pomocníkom k docieleniu čistej pleti. Používam ho spoločne s Pigmentoceutical a zmena na pleti je naozaj vidieť. Skôr ale v zlepšenie stavu pleti, nie vyložene v úplnom zmiznutí pigmentových škvŕn či podstatnom zosvetlenie.

Pleť dokonale dočistí a upokojí.

Nemyslím si, že jeho účinok na zosvetlenie pigmentových škvŕn je nejako vysoký. Už od jeho názvu "Pure ..." bude skôr určený na vyčistenie pleti.

Naozaj pomáha tak ako je písané

dobry

pomaha

mastnejšie