Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Dacom Pharma Hyalfit 60 tob. + 30 tob. ZADARMO - ZĽAVA - pokrčený ŠKATUĽA

2016-10-11 10:06:23

Trpím artrózou 2. stupňa v pravom kolene, čo ma pochopiteľne bolí. Pôvodne som to riešil sériou 3 injekciou od ortopéda, čo mi uľavilo. Začiatkom roku 2015 som si kúpil náhodne balenie prípravku Hyalfit a užíval po dobu štvrť roka. Bolesti mi ustali a mal som pokoj zhruba 1 rok. Potom mi pozvoľna opäť začínali ťažkosti, takže som si od vás kúpil takisto Hyalfit na 3 mesiace. Výsledok je opäť dobrý, pretože som bez ťažkostí. Zdá sa, že moje problémy môžem zatiaľ zvládať, keď 1x za rok budem Hyalfit užívať 3 mesiace. Toľko moje skúsenosti s užívaním tohto lieku.

2016-09-26 13:30:46

sušička ovocia - Používame stále, zatiaľ nám určite stačí, v pohode. smoothie makier - To bola dobrá kúpa. Povedala by som dobrý pomer cena - výkon, používame stále. Hyalfit DUO - Kúpim opakovane, myslím, že je lepšie užívať dlhodobejšie, cena slušná, inak spokojnosť.

2016-01-15 11:50:07

Po punkcii cysty v kolene som hľadala vhodný doplnok. Myslím, že som trafila správne Hyalfit. Stále ešte ale užívam, pretože balenie obsahuje dávku na 3 mesiace. Pracujem fyzicky a cítim menšie unavu než obvykle, teda som snáď aspoň z tohto hľadiska spokojná. Nutné dodať, že je potreba aspoň 2x do roka tento alebo podobný produkt dopĺňať.

2014-07-07 08:20:20

Hyalfit mi pomáha pri bolestiach kĺbov kolien! Po využívaní cca 20 tob. ma prestalo bolieť v kolenách a stav sa zlepšil, zostáva mne využívať už len 5 kapsúl.

2013-03-07 10:11:19

Hyalfit pomáha pri artróze kĺbov pre starších ľudí. Pre prehĺtaní je ťažšie ako Colafit . Výborná je celá sada produktov Artofit Colafit Hyalfit a to pekne po sebe a pri bolestiach krém Colafit , Ktorý mi pomáha okamžite, takže nedovolím bolesti, aby ma rozhasila.

2013-01-18 10:10:53

Užívam Hyalfit od 25.11.2012, z počiatku to na mojej kolenné kĺby malo opačný efekt, chcem tým povedať, že mi opuchli mala som problém s ohýbaním kolien, ale po cca troch týždňoch sa situácia zlepšila teraz ma nebolí hybnosť je v poriadku, pri chôdza nie je namáhavá, povolilo mi aj také vŕzganie v kolenách. Toto to je pre mňa dôležité, pretože pracujem v obchode a pobehovanie a drepy a ohýbanie sú u mňa na dennom poriadku.

2013-01-02 10:28:07

Vážení zo spoločnosti Vivantis, pred časom ste ma žiadali o komentár alebo referencie k mnou odobratým produktom. Tu sú: Vaše produkty hodnotím pozitívne, starostlivo vyberám a pravidelne odoberám. Čaje sú chutné, voňavé, uplatní sa najmä v zimnom období. Pozitívne hodnotím aj darčekovú krabicu sa 70 čaji, ktorú som si nechal od vás poslať v ďalšej "vianočné" várke. Laktobacílky sú neoddeliteľnou súčasťou dlhodobej preventívnej starostlivosti o dieťa. Rovnako preventívne poslanie beriem aj výrobkov Maca , Echinacea a Hyalfit . Maca celkovo posilňuje organizmus, mám s ňou veľmi dobré skúsenosti, Echinacea je potrebná najmä v tomto období proti chrípke a nachladnutiu, relatívne nový Hyalfit skúšam ako vyšší stupeň kĺbovej prevencia vedľa Colafitu . S Vašimi produktmi je celková spokojnosť. Pekný deň a celostne zdravý rok 2013.

2012-10-30 00:00:00

Pekný deň, so zakúpeným produktom Colafit a Hyalfit som veľmi spokojný. Dôvodom, prečo som produkty začal užívať, bolo praskanie v kolenách pri chôdzi zo schodov a bolesť ľavého ramena. O produkte som sa náhodne dozvedel z relácie Vták Loskutáka na Novo. Najprv som produktu neveril. V minulosti som užíval iné produkty. Tie mi však vôbec nepomohli. Až keď som začal užívať Hyalfit, došlo asi tak za 3 týždne na zlepšenie. Praskanie v kolenách zmizlo a dokonca ma prestalo bolieť aj rameno. Pokiaľ sa týka používania, tak som po spotrebovaní Hyalfitu (1 tableta ráno) bral 2 kocky Colafitu. Zistil som, že 1 kocka je málo (zdalo sa mi, že sa vracia praskanie v kolenách). V súčasnej dobe opätovne užívam Hyalfit a som spokojný. Príznaky praskanie sa nevrátili. Ďakujem Vám za uvedený výrobok. Len je škoda, že nie je na tento produkt väčšie reklama. Mohol by pomôcť viac ľuďom.

2012-10-30 00:00:00

Hyalfit bol ponúkaný v reklame na TV Nova. Pretože som mal problémy s praskaním kĺbov na rukách a nohách, chcel som produkt vyskúšať. Používam ho 3. mesiac a praskanie v kĺboch ​​prestalo. Pred tým som užíval GS Condro, ale bez kladného výsledku. Tento produkt vrelo všetkým odporúčam. Nie je to žiadna klamlivá reklama. Cenovo je tento produkt tiež v medziach. Produkt odporúčam aj ostatným.