Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Terezia Company nad 20 €.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Synergia Indonal Partner 120 kapsúl

2018-01-11 08:45:20

V júni 2016 mi bol pri preventívnej prehliadke zistený zlý nález na čípku ai výsledky z cytológie neboli vôbec pozitívne. Čakala som tri mesiace, či sa s tým telo nepopere nejako samo, ale v septembri bol nález ešte oveľa horšie. Môj gynekológ hovoril len o konizácii a liečbe, ale zmienil sa aj o Indonal. Hneď som sa pozrela na internet a bolo rozhodnuté. Tri mesiace som užívala Indonal Partner, potom nasledovala ďalšia prehliadka, kedy sa môj stav nezlepšil, ale našťastie ani nezhoršil. Ďalšie tri mesiace som mala mať pauzu a Indonal neužívať, dosť som sa bála, že sa to opäť zhorší, ale v marci boli výsledky o niečo lepší. Od marca som Indonal zase užívala a v júni na prehliadke tomu doktor nemohol uveriť. Čapík úplne v poriadku a aj výsledky z cytológie v poriadku. Môj gynekológ aj cytology tomu nemohli vôbec uveriť. Až potom mi môj gynekológ priznal, že malo ma strach, že s takto zlými výsledkami vôbec neveril, že by mi Indonal mohol pomoct. Od októbra som zase Indonal začala brať a v decembri ma čakala od doktora veľká pochvala. Nikde vôbec nič zlé, výsledky v poriadku. Zhodou okolností mala zlé výsledky aj moja sestra, hneď začala Indonal užívať a za tri mesiace bola v úplnom poriadku.

2018-01-10 15:05:27

S produktom Indonal Partner som veľmi spokojná. Zakúpila som si ho kvôli bolestivým cystám, ktoré sa mi urobili v prsníku, bolesti boli dosť veľké, budenie v noci pri otočení na daný bok, nezniesla som žiadne podprsenky. Po asi 3 týždňoch užívania tohto produktu bolesti úplne vymizli, cysty sa zrejme nestratili, ale bolesti sú preč.

2017-11-24 13:39:11

S INDONAL som spokojná. Zmizli bolesti spojené s cystami, ktoré sa tiež zmenšili. Budem pokračovať v užívaní.

2017-07-10 14:29:47

Už pol roka bojujem s gynekologickými zápalmi. Vzhľadom k tomu, že som veľmi pracovne vyťažená, bola som vždy vyradená z činnosti a musela som k lekárovi. Tu už som si pripadala ako simulant, asi som pre nich bola, aj keď vo steroch sa vždy objavili baktérie, pretože mi nakoniec predpísali prášok na nervy a Dithiaden. Po nasadení Indolanu (už prvý deň) som cítila zmenu. Bola som sa sviežejší, ťažkosti ustúpili a čuduj sa svete, bolesti chrbta, ktorými trpím už 30 rokov, sa mi tiež zlepšili. Zatiaľ som veľmi s Indonal spokojná. Uvidíme ďalej. Každé zlepšenie je výhra.