Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem produktov GreenSwan a Cemio nad 8 EURO.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Barny´s InoCell 2 x 60 kapsúl

2014-06-26 07:56:28

InoCell užívam dlhodobo po liečbe rakoviny, to isté Graviola . Som předvědčena, že mi to pomohlo, že sa doteraz neobjavila recidíva. 100% Rakytníkový olej som začala užívať pre zlepšenie imunity, ale zistila som, že obsahujú omega 3, 6, 9. Pretože mi bol zistený zvýšený cholesterol, dostala som Lipantyl, ten som pre dyspepsia prestal po niekoľkých dňoch brať, a napriek tomu pri kontrole bol môj cholesterol už v norme - vďaka rakytníkovému oleji.

2014-04-23 08:40:54

InoCell som začala brať po operácii nádoru mozgu (glioblastóm st. IV) a potom keď som absolútne neznášala chemoterapiu, známy mne poradil Graviola . Oboje beriem sústavne, a verím, že tieto dva produkty pomohli ako mne, tak aj manželovi (CA colorekta). Asi to bude ešte nadlho brať (teda, do tej doby, kým nás tá rakovina nepremôže) bohužiaľ, stojí to pre nás oboch dosť peňazí, manžel berie dávky PN a ja dôchodok (PID) v podpriemerné výške.

2013-12-03 11:40:24

Verím tomu, že vďaka užívaniu prírodných produktov Inocell a Graviola anona som doteraz zdravá.

2013-04-02 12:54:12

Dobrý deň, Graviola som si zakúpila kvôli mozgovému nádoru. Okrem gravioly beriem ešte ďalšie prípravky ( Cytosan , InoCell , Gesavit, aloe vera , hlivu ustricovú , rakytník rešetliakový , riasy chlorella ). Nádor bol zistený PRD rokom, v máji ho operovali, potom som absolvovala ožarovanie a chemoterapiu, ďalšie cykly som potom doma odmietla. Ním tieto prírodné doplnky, snažím sa jesť zdravo a žiť aktívnym životom. Na kontrole 11.10.2012 a 23.1.2013 som bola na magnetickej rezonancii bez nálezu a neurologicky úplne v poriadku, na ďalšiu kontrolu jedu 23.4. - Tak mi držte palce, nech to dopadne dobre.
Svoje "liečbe" verím, že mi pomáha.

2012-11-19 14:10:55

Vážená spoločnosti, Váš prípravok Inocell som už bohužiaľ využívala a bola som s ním nesmierne spokojná, určite to nebola sugescie, ale po 14 dňoch sa mi začal čistiť organizmus. Mala som pocit, že sa má črevá začínajú zbavovať aj tzv. blatíčko. Cítila som sa aj viac svieži. InoCell som užívala v kombinácii s Wobenzymom a Cetebe. Cela rodina ochorela škaredú chrípkou a ja som to teraz prežila bez úhony, hoci mám veľmi zníženú imunitu. Bohužiaľ mi vadí vysoká cena. Som samoživiteľka s dvoma dospievajúcimi deťmi, ktoré majú silné astmu, takže peňazí nie je veľa. Som si vedomá, že sa liek musí užívať dlhodobejšie, takže sa už teším, až budú v zamestnaní nejaké odmeny a ja si ho určite znova objednám do zásoby. Ďakujem za doplnok, ktorý mi moc pomohol.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, prípravky Apiglukan a Kustovnicu čínsku užívam na zvýšenie imunity, pretože som už 10 rokov onkologický pacient a nespolieham len na klasickú liečbu. Snažím sa zvyšovať imunitu aj pomocou ďalších prípravkov - Cordyceps, Wobenzymom a InoCellu. Myslím, že sa to celkom darí.

2009-11-18 14:53:58

Dobrý deň, s prípravkami som veľmi spokojná. Objednávam nielen pre seba, ale aj pre rodinu. InoCell užíva moja mamka - má ľahkú leukémiu a stav sa výrazne zlepšil po užívaní tohto lieku. Neter užíva vitamíny pre deti, pretože má slabú imunitu a je stále chorá, a už sa cítim lepšie.