Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Januárový výpredaj pokračuje - zľava až 83 %.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Joalis Joalis Lymfatex 50 ml

2017-04-25 08:58:22

Ako vždy ma produkty radu Joalis "href =" https://www.prozdravi.cz/joalis/ "> Joalis nesklamali. Dlhé roky dochádzam do ordinácie pána doktora a zároveň homeopata, ktorý mi veľmi pomohol. Na jeho radu si vždy objednám produkt , ktorý je pre môj zdravotný stav aktuálne potrebný. Prvých 14 dní sa vždy príznaky zhoršia, čo je známkou toho, že liek zaberá. Potom sa dostaví úľava a značné zlepšenie a čo je najdôležitejšie, odstraňuje sa príčina a nie len príznak. Všetkým, ktorí ste stratili nádej na zlepšenie či úplné uzdravenie, ako ja kedysi, prajem veľa šťastia a odvahu skúsiť niečo nové.

2016-05-27 09:28:41

Som normálny ženská. Nemám nadváhu, teda aspoň podľa tabuliek, konfekčnú veľkosť 38, snažím sa aj pravidelne hýbať, ale mám sedavé zamestnanie. Proste sa v práci zo stoličky osem hodín nezdvihne a je to bohužiaľ poznať na tých najhorších partiách. Jedna moja kamarátka, z ktorej sme si vždy tak trošku strieľali, že je až moc uletené na zdravý životný štýl, stále hovorila o detoxikáciu, očiste a tom, ako sme zanášaniu rôznymi toxínmi. Jednou som to už nevydržala a povedala jej, že keď vie radu na všetko, tak nech mi s tým mojím pozadím a stehnami pomôže. Najprv na mňa vychrlila veľa rád a všetkého, čo musím a mám robiť. No, poznáte to. Kto má dnes dostatok sebadisciplíny, aby sám sebe venoval denne treba tri hodiny. Každopádne ma zaujala jedna vec, čo povedala. Že moja celulitída veľmi pravdepodobne úzko súvisí s lymfatickým systémom a tým, že sa práve veľmi nehýbe. Kamarátka pochopila, že potrebujem určitým spôsobom instantné riešenie. Odporučila mi kvapky Lymfatex a upraviť pitný režim, nech pre seba robím aspoň niečo. Po troch dňoch užívania ma začalo bolieť v krku a cítila som, ako sa mi zväčšili mandle, tiež v slabinách som cítila určitý tlak. Možno to znie zvláštne, spájať tieto veci s celulitídou, ale ako mi kamarátka povedala, on sa musel najprv naštartovať celý lymfatický systém. Spoločne s pitným režimom tým, že som pridala odporúčanej hopsanie na trampolíne (Ale to len raz týždňa. Bola som v tú dobu lenivá), som začala pociťovať, ako sa môj organizmus odvodňuje a v problematických partiách začalo dochádzať k vyhladzovaniu. Keď som videla tento posun, tak mi to nedalo. Nakoniec som rovnako skončila u terapeutky a dnes neriešim len, ako vyzerám zvonku, ale hlavne, ako vyzerám zvnútra. Pretože to moju podobu ovplyvňuje úplne najviac.

Kamila