Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem vybraných produktov Natural Medicaments.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2017-06-23 08:04:39

Kniha Nové dýchanie nová nádej o endogénnym dýchanie je zaujímavá, ale celkom stručná. Obsahuje niektoré praktické informácie k endogénnemu dýchanie naviac oproti návodu k trenažéru, kúpila som zatiaľ len 1. diel, časom zrejme prikúpime druhý.

2014-06-16 09:47:36

Frolovův dýchacie trenažér som kúpila nielen pre sebe, ale aj pre manžela. Oba dva tituly Nové dýchanie nová nádej od MUDr. Kozlovová sme prečítali a môžem konštatovať, že pre nás laikov to bolo úplne zrozumiteľné a tým pádom nás to motivuje k tomu, aby sme vydržali denne dýchať. Plne dýchame len druhý týždeň, tak nemôžem ešte seriózne posúdiť, aký vplyv to má na naše zdravie. Ale predsa, manžel už tretí deň zaspáva bez liekov na spanie. Sme obaja v dôchodkovom veku. Zakúpenie trenažéru i literatúry sme odporučili aj našim známym. Verím, že po dlhšej dobe, keď vytrváme, budem môcť konštatovať konkrétnejšie kladné účinky.