Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Knihy Světlo - Lék budoucnosti (Jacob Liberman)

2013-08-02 11:55:59

Knižky Sebeléčba aneb ako aktivovať vlastné liečivé sily a Svetlo - Liek budúcnosti sú úžasné. Viem, že pomôžu všetkým, ktorí ich majú.

2009-11-01 00:00:00

Váš dotaz ma nebtěžuje, rada odpoviem. Knižky Vladimíra Vogeltanz Čo s doktorom boli pred tromi rokmi prvými kamienky vo skladačke môjho života. V tej dobe som mala tak vážne zdravotné problémy, ktoré aj cez klasickú liečbu dlhodobo pretrvávali. A tak som sa začala pýtať, prečo sa mi tieto veci opakovane dejú ... a začala som dostávať odpovede a návody na riešenie. Dokonca som mala to šťastie, že som strávila s týmto "lekárom duše" týždenný terapeutický pobyt na Šumave. Knihy sú v neustálom obehu a veľmi často je ten, kto ich má vypožičané, chce mať vo svojej knižnici. No a kniha Jacoba Liberman Svetlo - Liek budúcnosti s tým všetkým súvisí.