Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Terezia Company nad 20 €.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Doporučená kombinácia produktov Na Alkoholizmus - Kudzu + Ostropestřecový olej (kaša)

2017-08-09 12:09:44

super, pestrec i kudzu mi naozaj zaberajú na prechod. Je mi 56 a už som si zúfala.

2017-06-20 09:43:47

S produktom Kudzu som spokojná moc. Od tej doby, čo ho užívam, som ešte nebola chorá.

2016-11-24 10:26:14

kudzu som si objednávala už po druhej, som s účinkami spokojná. Mám viac energie. Spoločne s užívaním Regevitu sa mi zrovnalo spanie a už neusínajú hneď v osem hodín večer, pretože som potrebovala ešte pracovať. Takže pre mňa dobrý. Kudzu mám vyskúšané, bezva a Regevit mi upravil spanie.

2016-10-25 12:53:16

Vďaka Kudzu lepšie spím a nemám návaly horúčavy.

2016-10-10 14:12:45

S prípravkom kudzu som spokojná. Už po niekoľkých dňoch mi alkohol prestal chutiť, odporúčam. S B-komplexom nie sú výsledky až tak viditeľné, ale doužívám a potom sa uvidí.

2016-09-26 13:16:48

S vašimi produkty kudzu a Super Lecitín + E som spokojná, preto som si ich objednala už po niekoľkýkrát. Používam je ako súčasť detoxe organizmu ak posilneniu pečene i mozgu.

2016-04-15 12:25:35

S produktom Kudzu som spokojná, splnil - vlastne stále plní to, čo som chcela - posilnenie organizmu v čase oslabenie a vnútorného zlyhania.

2015-01-19 09:13:38

Koncom roka som od vás dostala otázku na spokojnosť produktu Kudzu, až teraz som schopná zhodnotiť účinok tohto produktu. Produkt nebol určený pre mňa, ale pre môjho priateľa, ktorý si rád zadá s pitím, preto som hľadala "niečo", čo by mi pomohlo ako posledný alternatíva, než sa úplne so svojím priateľom rozídem. U vás som objavila tento produkt, zakúpila a pretože sa nič nezaobíde bez mojej spoluúčasti, začala som spolu s priateľom užívať tento produkt. Mala som už skúsenosť s užívaním lecitínu u priateľa, tak som pribrala na užívanie lecitínu ešte práve Kudzu. Priateľ nemá tušenie, za akým účelom som Kudzu kúpila. Je oboznámený iba s tým, že mne pomáha na extrémne potenie, ktorého si sám všimol a jemu som povedala, že napomáha s očistou pečene a črevného aparátu, s ktorým má problém. Po cca 14 dňoch som jasala, pretože konzumácia alkoholu sa znížila, ale pretože nemá sám záujem sa tejto závislosti zbaviť, bola som sklamaná, že opäť sa vracia do rovnakých koľají. Kudzu som do neho dostala len nepravidelne, až ho prestal užívať. V súčasnej dobe ho opäť začal užívať spolu s lecitínom a ďalšími vitamínmi. Rozhodne mám pocit, že lepšie prekonáva abstinenčné príznaky a že sa opäť konzumácia znížila. Z odporúčania, čo som si prečítala, je mi jasné, že ho musia brať aspon 3 mesiace. Chcem to skúsiť, pretože mi za to stojí. Ak sa stane zázrak, tak v referenciách píšu ostatní konzumenti, potom vám určite svoje skúsenosti rada odovzdám. Teraz si skôr sebe držím palce, aby priateľ pochopil podstatu sám a chcel pomôcť sám sebe. Ja ho môžem len podporovať, nech je to potrebné konzumáciou vášho produktu.

2014-12-09 08:18:57

Prípravok Kudzu som zakúpila pre svojho syna a musím povedať, že prípravok splnil svoj účel - spotreba alkoholu sa znížila na 0. Naozaj odporúčam.

2014-11-24 13:05:08

Neviem, či mám vôbec odpovedať - vďaka Kudzu mi prestal chutiť alkohol ako predtým. Musím sa nútiť v spoločnosti do pohára vína a priateľ tiež "dostal rozum". Priznám sa, že on netušil, o čo ide. Povedala som mu, že ide o prípravok na čistenie organizmu (čo je pravda). Myslím, že ide trochu o zázrak. Zo začiatku požívania 1-2 kapsule denne sme po víkendových akciách doslova trpeli niekoľkodňové únavou organizmu. Asi liečenie ... Alkohol pijeme iba v piatok a niekedy aj v sobotu, inak z pracovných dôvodov nemôžeme. Teraz je situácia lepšia, Kudzu už úloha splnilo. Ukázalo nám, že alkohol nie je všetko a celkovo má pozitívny vplyv na náš organizmus. Ďakujem a určite vrelo odporúčam aj cez drsné začiatky (aspoň u nás) sa výsledok dostavil.