Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Skin-Cap spray 100 ml

Značka: Skin-CapKód: z223
Skin Cap je špeciálne vyvinutý roztok vo forme spreja, ktorý je určený na vonkajšiu aplikáciu na začervenanú, podráždenú a nadmerne šupinatú pokožku.

Celkové hodnotenie

16 hodnotenie | Priemer 91 %
Prejsť na detail produktu

účinkuje bez námahy s natieraním

splnil,čo som očakávala

veľmi účinný prípravok

nič

Zatiaľ sme použili iba paker, dcéra ho nechce lebo jej veľa mastia vlasy, je to škoda, pretože hneď po prvej aplikácii ustúpilo svrbenie pokožky, takže nemôžem scelia povedať, či je perfektný, škoda, že tak mastia vlasy, určite by sme v aplikácii vydržali podľa odporúčania

Produkt som chcel pred rokmi vyskúšať, aby som sa zbavil používaní hormonálnych liekov. Odporúčam používať najlepšie po umytí hlavy. Je tiež vhodné, kožu po umytí hlavy opláchnuť roztokom klasického octu a aplikovať po primeranom vysušení. Tento postup používam v prípade shoršení (väčšieho svrbenie v oblasti nad ušami). Než som objavil tento prípravok, používal som na odporúčanie Holická, mydlo s jeleňom a roztok octu, čo každému nemusí voňať, ale za chvíľu ocot vyprchá. :-) V kombinácii s příparvky Skin-Cap sa vám iste výrazne uľaví.

upokojuje kožné ťažkosti pri menších problémoch nahradí hormonálne lieky (kortikoidy)

Produkt som vybrala náhodou a bola som prekvapená ako je účinný. Od tej doby sa snažím mať ho stále doma a používam podľa potreby. Lupienku mám len vo vlasoch a za ušami a Skin-Cap sprej je pre moju potrebu vyhovujúce.

účinný na lupienku

rýchlo zlepsenie stavu po 1 ten istý. aplikácii

spokojny

Ziacne

produkt čo deklaruje aj spĺňa

perfektny

ucinok

cena

?

?

?