Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO s nákupem vybraných produktov Natural Medicaments.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2013-12-03 09:39:06

Lady-Comp je zaujímavá novinka na trhu. Verím, že s ním budem spokojná ako iné používateľky. Páči sa mi, že nemusím myslieť na tabletky. Produkt som už odporučila, pretože si myslím, že by sa mal "dostať" viac na verejnosť.

2009-11-01 00:00:00

Lady-Comp používam viac ako 2 roky a doteraz nesklamal. Nikdy nie som vystresovaná z neplánovaného tehotenstva, pretože viem, kedy dochádza k ovulácii. Je skvelé mať vec, ktoré možno dôverovať.

2009-11-01 00:00:00

Lady-Comp používam od roku 2006. Toho roku som sa vydávala a začala sexuálny život. Predtým som nič užívať nepotrebovala. Pre Lady-Comp som sa rozhodla po prečítaniu mnohých hororových skúseností s hormonálnou antikoncepciou. Lady-Comp milujem a už som o jeho zakúpení presvedčila aj moju najlepšiu kamarátku. Používanie Lady-Comp znamená nula stresu a žiadne starosti. Nemusím sa obávať neplánovaného tehotenstva pri každej oneskorené menštruáciu, viem že Lady-Comp mi dá všetko včas vedieť. Milujem túto možnosť. Vyskúšajte tiež. Je hoden každej koruny.

2009-11-01 00:00:00

Som šťastná, že som po 2 rokoch piluliek ukončila ich užívania. Teraz, od roku 2006 používam Lady-Comp a skutočne sa cítim báječne, dozvedela som sa veľa o svojom tele a rozumiem, čo mi prejavy tela hovoria.

2009-11-01 00:00:00

Úspešne používam Lady-Comp 14 mesiacov a všetko bezchybne funguje. Po dlhú dobu som sa neodvážila nikomu o prístroji povedať, ale teraz, po viac ako roku používania, si dovolím podeliť sa o moje dobré skúsenosti. Lady-Comp funguje! Ak premýšľate či kúpiť alebo nie, ja Lady-Comp určite odporúčam. Prístroj sa v mojom manželstve skvele osvedčil a je úplne jasne bez zdravotných rizík, ktoré sú spojené s hormónmi. Navyše pre mňa, čoby veriaceho človeka, je to rovnako morálne možnosť ako prirodzené plánovanie, ktoré navyše Lady-Comp presahuje.

2009-11-01 00:00:00

Pred Lady-Comp som 6 rokov používala symptodermální metódu. S Lady-Comp je táto metóda oveľa jednoduchšie, pretože vďaka nemu môžem nielen sledovať svoju plodnosť, ale navyše mám aj prístroj, ktorý ma podporuje a pritom je úplne prirodzený. Veľmi odporúčam každej žene!

2009-11-01 00:00:00

Lady-Comp som používala v rokoch 2003 až 2005 a teraz ho používam znovu. Prestávka v užívaní bola vďaka nátlaku mojej bývalej gynekologičky ("je len otázka času než otehotniete"), ktorá ma presvedčila, aby som používala hormonálnu antikoncepciu. Nemala som ju vypočuť! Lady-Comp mi veľmi vyhovoval as tabletkami som sa cítila príšerne. Teraz znova a rada Lady-Comp používam. A pre zaistenie spoľahlivosti s Lady-Comp ani nie je potrebné mať perfektne pravidelný cyklus. Sama som dôkazom, moje cykly skutočne nie sú presné ako hodinky a aj napriek tomu mi Lady-Comp vždy spoľahlivo určí ovulácii a predpovie menštruáciu, takže nie som nikdy na pochybách.