Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Získajte DOPRAVU ZADARMO s nákupom produktov MedPharma.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2019-03-09 14:01:54

Natu r Gyn vnímam ako dlhodobejší prípravok, takže trvalé výsledky sa uvidí. Momentálne som v 2. trojmesačnej fáze užívania. Dlhodobo som mala gynekologické ťažkosti. Vďaka bylinným telieskam som sa naozaj "vyčistila". Rozhodne sa vďaka tomuto prípravku cítim lepšie a v porovnaní s ostatnými "chemickými" prípravky mi rozhodne najviac pomohol aj v trvalejším hľadisku. Predchádzajúce prípravky mi zabrali totiž vždy tak na mesiac. V tomto vnímam veľký rozdiel. Zároveň je pre mňa dôležité, že existuje niečo takto účinného na prírodnej báze. S pozdravom KN

2017-08-29 08:29:32

Citrovital som zvyknutá používať už roky. Najviac mi pomáha, keď nastane v rodine črevná chrípka. Pomáha aj u bežných zažívacích problémov, bolesťou v krku, povrchových zranení, ktoré potrebujú zahojiť. Beriem si ich všade so sebou. Scarlett si kupujem čas od času na vaginálne mykózu. Pomáha viac než bežné krémy alebo čapíky, po ktorých sa ťažkosti ihneď vracajú späť.

2017-06-07 08:58:11

S prípravkom NaturGYN Scarlett som bola maximálne spokojná. Môžem odporučiť, produkt naozaj spĺňa všetky parametre, ktoré popisujete. Budem pravidelne používať.

2017-04-25 12:46:43

Bylinné teliesko NaturGYN Scarlett mi veľmi pomohlo od častých mykóz a aj moja gynekologička mi ho schvaľuje. Používam opakovane.

2016-10-24 12:04:31

S výrobkami NaturGYN Scarlett a Koloidné striebro Ag100 som spokojná. Pokiaľ ide o teliesko Scarlett, verím, že pomáha a ako prvá pomoc proti kvasinkám určite tiež pomohlo. Ale teliesko je lepšie užívať už ako prevenciu. Kúpila som si teliesko v čase, keď som kvasinky mala vo svojom tele už premnožené, takže mi neostávalo nič iné, ako si kúpiť antimykotiká, aby som sa poriadne vyliečila. Teraz je všetko v poriadku. Problémy žiadne nemám. Tiež som si u vás kúpila aj koloidné striebro, ktoré pôsobia aj na kvasinky. Zakaždým, keď toto striebro užívam, tak nemám problémy s mykózou. Nedávno som bola chorá, striebro som začala v tej dobe užívať a mám pocit, že uzdravenie prišlo celkom rýchlo, dosť skoro sa mi po ňom uľavilo. Myslím si, že koloidné striebro na seba viaže všetky vírusy v tele, o ktorých nemáme ani poňatia a týmto spôsobom nám pomáha. Moja mamka užíva koloidné striebro tonikum a tiež si ho veľmi chvália. Odstránila tým ekzém na ruke, ktorý bol zrejme plesňového pôvodu. Asi po týždni bolo po ekzému. Budem vaším stálym zákazníkom, pretože som naozaj spokojná. Mám z vašich výrobkov dobrý pocit a mne osobne pomáhajú. Ďakujem.

2016-09-05 15:01:13

Sama za seba som s telieskom NaturGYN Scarlett veľmi spokojná. Teliesko som použila presne tak, ako je v návode doporučované. Počas "použitie" som necítila žiadne pálenie ani akékoľvek iné vedľajšie príznaky. Po použití telieska som sa cítila veľmi dobre a taká "čistá". Za ma môžem len odporučiť!