Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Terezia Company nad 20 €.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Natural Medicaments Regevit 200 kapsúl

2019-03-15 14:35:44

Regevit mi veľmi pomohol pri mojom zotavovaní po neuroboreliózu, bral som ho asi 3-4 mesiace a som s jeho účinky veľmi spokojný, odporúčam pri doliečovaní boreliózy.

2019-03-09 12:27:56

S prípravkom Regevit sme s dcérkou spokojné, aj keď ho užívame raz či dvakrát denne v menších dávkach, v priemere po troch kapsliach. Čistota produktu je prínosom, ako pre dušu, tak aj pre fyzicky chrám, a samotný názov Regevit, je vysoko vibračný. Momentálne si dávam prestávku, až budem opäť oslovená a telo si povie, začnem s užívaním. Týmto ďakujem, ďakujeme, váš prípravok odporúčam ďalším potrebným. Prajem vám energiu nadšení pri výrobe a rozširovaní tejto prírodnej pomôcť nám všetkým! S láskou Renata

2018-01-22 09:22:51

Regevit užívam dlhodobo, udržuje ma v psychickej pohode a dodáva energiu.

2018-01-10 14:33:38

S produktom Regevit som bol veľmi spokojný. Počas užívania som sa cítil veľmi svieži a energický. Nástup bol pozvoľný, ale dlho trvajúce oproti bežným stimulantov typu káva, čaj atď. A prišlo mi, že nemá vedľajšie účinky a nemal som problémy zaspať. Pociťoval som na sebe viac síl i pri športovaní. Regevit som užíval asi dva mesiace a neprišlo mi, že by sa učinky nejako menili tým, ako si naň telo zvyká a nemusel som nijako navyšovať dávky. Čo sa psychiky týka, tak som sa cítil lepšie aj po tejto stránke, ale nedokážem posúdiť, aké má účinky na myseľ nezávisle, pretože keď som sa cítil lepšie fyzicky, tak lepšie aj po tej duševnej stránke.

2017-11-23 08:18:19

S produktom Regevit som spokojná, účinky stavikrvy som cítila hneď po prvom podaní. Síce nie som až toľko citlivá osoba, ale aj tak cítim viac energie aj zlepšenie psychického stavu.

2017-11-21 09:28:50

Regevit mi pomáha zbaviť sa antidepresív, bez vedľajších účinkov, beriem už 3 mesiace.

2017-08-16 12:28:31

Užívam Regevit asi 2 mesiace a musím povedať, že som veľmi spokojná. Podľa lekára celostnej medicíny MUDr Šafránka som začala veľkými dávkami, asi mesiac som brala 3x denne po 5 kapsulách. Dnes mi stačí 2x denne 3 kapsule a účinok je rovnaký. Cítim viac energie a na psychiku pôsobí blahodarne, aj cez veľký stres (vážna choroba blízkeho človeka) môžem lepšie fungovať a zvládať náročnejšie situácie ako v minulosti.

2017-08-07 13:09:15

Regevit užívam na odporúčanie lekára z celostnej medicíny, s ktorým som riešila svoje psychické problémy - stavy depresie. Užívam ako Regevit, tak i antidepresívum, ktoré som tiež na odporúčanie nemala vysádzať. Cítim sa dobre. Stavy, ktoré sprevádzali depresiu pominuli. Do akej miery mám výsledok pričítať Regevitu, sama neviem. Pre mňa je dôležité, že je mi dobre.

2017-07-10 07:45:09

Objednaný tovar - Fytominerál a Regevit som mala pre moju známu a druhé balenie bolo pre jej príbuznú. Moje známej boli pani doktorkou predpísané lieky na štítnu žľazu a že sa ich už nezbaví. Vedela som o týchto stránkach a povedala jej o tom a ponúkla, že pošleme nález od pani doktorky doktorovi Šafránkovi, aby jej poradil. Pán doktor odporučil, ako postupovať a čo si kúpiť. Na všetky výrobky naraz nemala peniaze, tak som jej poradila tieto dva, a neskôr ďalšie. Poslúchla ma a urobili sme objednávku. Po čase išla na kontrolu k doktorke. Výsledky ukázali, že predpísané lieky nemusia brať a povedala, že to bol nejaký zápal a dala jej ďalší termín kontroly. Pani sa cíti veľmi dobre a objednala si ešte jednou to isté pre istotu, že to ešte doužívať a ani nebolo treba objednávať tie ostatné prípravky. Jej príbuzná mala rovnaké problémy a tak povedala, že to tiež skúsi užívať a uvidíme. Podľa môjho názoru to sú kvalitné a účinné výrobky, ďakujem !!!!!!!

2017-06-22 11:12:53

S Regevitem som veľmi spokojná, čo dokladá aj to, že ho užívam s prestávkami rok, kedy sa u mne prejavili po ťažkej operácii chrbtice psychické problémy. S pomocou Regevitu som vysadila antidepresíva a dnes beriem len 2 ráno a je to dostačujúce. Cítim sa vyrovnane a mám silu k cvičeniu a tým zlepšenie pohybu. Vždy som si ho objednávala cez lekáreň, váš obchod som využila prvýkrát. Všetkým ho odporúčam.