Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Koloidné minerály 300 ml

Značka: Pharma ActivKód: z4843
Koloidné minerály sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi...

Celkové hodnotenie

17 hodnotenie | Priemer 91 %
Prejsť na detail produktu

Koloidne mineraly boli pre mna velmi silne

Vybralasom si tento výrobok z dôvodu, že som čítala že pomáha aj pri bolestiach kĺbov.Užívam denne ,už po necelom týždni užívania som cítila pozitívne účinky,som plná energie a bolesti kĺbov ustupujú. Vrelo odporúčam.

Cítim sa plná energie,bolesti kĺbov ustupujú.

nič

Moc skoro na hodnotenie

je nutné dopĺňať si minerály a cenovo tento produkt vychádza veľmi priaznivo. Produkt sa dobre užíva.

Užívam už druhýkrát a som spokojný. Po cca mesiaci užívania som spozoroval zlepšenie zdravotného stavu - dlhodobo ma bolelo koleno a bolesť sa pomaly zmiernila až takmer vymizla. Pred užívaním koloidných minerálov som býval často prechladnutý a chorý a zatiaľ sa mi všetko vyhýba a cítim sa skvele.

Zlepšenie zdravotnej kondície.

Nič.

výborné produkty

cítime sa lepšie, mizne depresívne stavy, nebolí platničky, zmizla alergia, pevnejšie nechty, vlasy, zlepšenie zraku, kyslosť 8,5, zlepšenie trávenia, nepotrebujeme doktormi

Dodáva telu stopové prvky, ktoré v našej strave chýba, zvyšuje imunitu, nemám problémy so chrípkou a ostatnými infekčnými chorobami, mizne mi starecké pigmentové škvrny a celkový stav organizmu je vpohodě.Bude mi v decembri 63 rokov.

Zvyšuje imunitu a spomaľuje starnutie.

Cena.

Keďže som si prečítala niekoľko článkov o zdraví, usúdila som, že by mi prospelo doplniť si životosprávu o minerály. Som spokojná, cítim sa veľmi dobre.

Jednoduché užívanie, nie je nutné prehĺtať veľké tablety. Kúpila som ich pre seba, pretože trpím osteoporózou, ale pretože mamička mala veľké ťažkosti, bolesti ruky, asi karpálny tunel a zlý stav nechtov, začla je užívať zatiaľ ona.

Určite veľmi podporný hlavne v seniorskom veku, kedy je minerálov nedostatok a telo ich nedokáže už tak ani vytvárať ani prijímať.

Je príliš skoro (10 dní) na pozorovanie zmien. Akékoľvek závery sa musia posudzovať po dlhšej dobe. Možno je to placebo efekt, ale cítim sa lepšie.

Chuťovo je naozaj dobrý

dobý

tekutý