Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Čierny zázrak Trstinový extrakt 680 g

Značka: PhoenixKód: z2068
Čistá trstinová melasa je prírodná harmonická sústava vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych zložiek, ktorá pomáha udržiavať organizmus v dobrej...

Celkové hodnotenie

4 hodnotenie | Priemer 98 %
Prejsť na detail produktu

Zdá sa to zvláštne, ale aj odpad môže mať využitie v podobe zlepšenia ľudského zdravia. V prípade melasy určite. Tá je práve vo svojej podstate odpadom - vedľajším produktom, ktorý vzniká pri výrobe cukru, z ktorej si uchováva všetky prospešné látky nachádzajúce sa vo spracovávanej rastline - cukrovej trstine. Kúpil som tento produkt svojej tehotnej partnerke. Zladí si tým čaju a mlieko.

Trstinová melasa obsahuje veľa hodnotných látok. bráni vzniku kŕčových žíl podporuje činnosť lymfatického systému odstraňuje črevné problémy (najmä zápchu) potláča problémy s látkovou výmenou pomáha v boji s nadváhou pomáha v liečbe kožných ochorení (ekzémy, psoriázy) urýchľuje hojenie čistí a aktivizuje organizmus regeneruje krvotvorbu mierni prejavy alergie upravuje krvný tlak podporuje činnosť nervovej sústavy posilňuje obranyschopnosť zlepšuje stav kĺbov a kostí (artróza, rednutie kostí)