Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Purus Meda PM Detoxikačný elixír 60 tbl.

2018-01-10 15:17:19

PM Detoxikačný elixír je naozaj skvelá vec pre toho, kto si chce bez problémov prečistiť vnútornosti :-) Pôsobenie odporúčam vyskúšať cez víkend.

2014-04-08 12:12:30

S objednanými Výrobkom PM Chlamydil Extra a PM Detoxikačný elixír som veľmi spokojný. Užívam ich dlhodobe z dovodu ochorenia Chlamýdií pneumónie.

2014-02-18 10:22:51

Detoxikačné tablety PM som u vás objednala na základe skúseností s iným ich produktom - PM žlčníkové elixír . Pred niekoľkými rokmi som mala nález veľkého kameňa v žlčníku. Všetci lekári
(Obvodný, na sonografii, ale i ďalšie) mi tvrdili, sa kameňa zbavím len chirurgickým zákrokom. Užívala som asi 3-4 mesiace žlčníkové elixír. CT vyšetrenie, ktoré nasledovalo asi 2 mesiace po ukončení liečby ukázalo, že kameň zmizol. Žlčník bol čistý. Preto som objednala od rovnakej firmy aj PM Detoxikačný elixír . Myslím, že sú veľmi dobré a účinné. Potvrdili mi to výsledky krvného obrazu, ktorý bol úplne najlepší, aký som kedy mala. Musím ale dodať, že je potrebné trochu upraviť aj stravovanie - mäso raz týždenne, údeniny vynechať, jesť viac zeleniny i ovocia. A strážiť pitný režim. TOP 10 na odkyslenie organizmu by som tiež hodnotila kladne. Aj tu je potrebné liek užívať pravidelne a aspoň 3 mesiace, plus zmena jedálnička rovnako ako v predchádzajúcom prípade.

2013-11-06 13:16:13

PM Detoxikačný elixír používam asi už štvrtým alebo piatym rokom a som s ním veľmi spokojný.

2013-11-06 11:48:17

Produkty PM Chlamydil Extra , PM Propolis Antiherpess krém a PM Detoxikačný elixír mi veľmi pomohli.

2013-10-14 08:51:55

S detoxikačným elixírom som spokojný.

2013-06-12 14:22:12

Oba prípravky - PM Chlamydil Extra a PM Detoxikačný elixír som si objednala na odporúčanie praktického lekára, a to z toho dôvodu, že mal podozrenie, že chlamýdiami trpí môj partner. Ja sama som žiadne príznaky nemala. Partner si zakúpil v lekárni len jeden z výrobkov, a to Chlamydil extra á 60 ks. Po ich využívanie nebol nikým kontrolovaný, kašeľ ustal. Ja sa cítim po ich využitie dobre, žiadne vedľajšie príznaky necítim.

2013-05-21 08:42:16

PM detoxikačné elixír som začala užívať asi pred 7 týždne - 2x 1 tbl. denne a zatiaľ som spozorovala, že sa mi upravilo vyprázdňovanie. Chodila som nepravidelne a teraz chodím pravidelne každé ráno a bez problémov. Pred týždňom som tiež zaznamenala prvé malé zlepšenie periorálna dermatitídy, s ktorou márne bojujem už 5 mesiacov. Neviem, či prvý zlepšenie je vďaka týmto tabletkám, ale doteraz všetko, čo som na dermatitídu používala, spôsobilo vždy zhoršenie. Ešte mám 2 celé balenia detoxikačného elixíru, takže v užívaní pokračujem.

2013-05-13 10:06:32

Dobrý deň, manželka bola s doplnkom stravy Detoxikačný elixír spojená a spolu s ostatnými jarnými bylinami prispel k očiste.

2013-05-09 08:22:08

Dobrý deň, k mnou zakúpeným produktom Vám oznamujem nasledovné: GS Echinacea FORTE 600 - Tento produkt je výborný pre obdobie chrípok, prechladnutí a chorôb spojených s dýchaním, prieduškami atď. Podľa môjho posúdenia je veľmi vhodné tento liek brať v tých mesiacoch, kedy začínajú chrípkové epidémie, alebo obyčajné prechladnutie. Prípravok je vhodné začať brať pred vypuknutím rôznych chorôb, alebo aj v priebehu a pokračovať ešte po vymiznutí zdravotných problémov. Z tohto dôvodu odporúčam kupovať väčšie balenia, ktoré som použil aj ja. Výhodnosť väčších balenie je v menšej cene za jednu tabletku. Vyššie uvedené balenie obsahuje okrem liečivé Echinacei aj ďalšie podporné vitamíny, ako je vitamín C a zinok. Vyššie menovaný produkt užívam pri dávke jedna tableta denne v čase okolo obeda v dĺžke poldruha mesiaca, a nemá žiadne vedľajšie účinky. Tento produkt veľmi odporúčam všetkým, ktorí trpia na časté prechladnutia, chrípky, zápaly priedušiek a choroby spojené s hornými dýchacími cestami. Ma jednoznačne pomohol a pomáha. Odporúčam predovšetkým ako prevenciu, ale funguje aj pri už začatej chorobe, alebo nachladnutie atď. PM Chlamydil Extra a PM Detoxikačný elixír - Tieto prípravky používam už po niekoľkýkrát, z môjho pohľadu fungujú na menšie zdravotné problémy pri uvedenom dávkovaní a to v kombinácii oboch dvoch prípravkov. Niekedy sa prejaví zvýšené potenie, určitá zmena telesného pachu, a na začiatku užívania môžu nastať aj ľahké zažívacie problémy. Predpokladám ako dôsledok boja v tele - vzájomného pôsobenia látok, ktoré v tele nemajú byť. Po zhruba týždni užívania všetky tieto problémy vymiznú. Ja som tieto prípravky použil prvýkrát ako podpornú liečbu pri chrípke, kde bolo pozitívne pôsobenie týchto doplnkov, pri ďalších vyšetreniach u mňa bola nájdená chlamydia pneumoniae a to zhruba pred rokom. Po tomto zistení, som bral špeciálne antibiotiká po dobu skoro mesiaca a následne ďalšie šesťmesačné liečbu ďalšími medikamenty. V súčasnej dobe som dopátral vyššie uvedené doplnky zatiaľ ako detoxikáciu organizmu a zbavenie sa všetkého, čo nepatrí do ľudského tela a vlastne ako prevenciu, pretože idem za 14 dní na kontrolu na pľúcne oddelenie a potom sa uvidí.