Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Letný výpredaj pokračuje - zľavy až 80 %.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Purus Meda PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy 60 tbl.

2016-10-18 12:39:03

S PM Elixír som bola spokojná, preto som si ho objednala opakovane. Naozaj som po cca mesiaci cítila zlepšenie pamäti a produkt som teda odporučila aj svojej rodine a známym.

2015-03-04 15:11:26

Povedala by som, že Elixír na posilnenie pamäti funguje. Stabilizuje psychiku, cítim sa lepšie.

2014-03-31 12:24:41

Renol a Grepofit užívam už dlhšiu dobu na opakované zápaly močových ciest a myslím, že majú veľmi pozitívne účinky, som spokojná. Grepofit určite pomohol zlikvidovať aj chlamýdie. Renol taktiež dobre účinkuje na lymfatický systém, trápili ma opuchy a občas bolesti dolných končatín, hlavne členkov a občas aj opuchy okolo očí - tie zmizli. Renol kombinujem ešte s krémom Artrin .Tieto Produkty majú určite priaznivý vplyv aj na posilnenie imunity organizmu - celú zimu som nedostala ani nádchu. Grepofit u ostatných členov rodiny dobre zaberá aj na choroby z nachladnutia, určite skracuje dobu a mierni príznaky. PM Elixír na posilnenie pamäti mám prvýkrát, študujem popri zamestnaní, tak som ho chcela vyskúšať a takisto som zatiaľ spokojná. Taká pokojnejšie a vyrovnanejšie aj pri prezentácii medzi množstvom ľudí, asi sa aj dokážem lepšie sústrediť - nielen pri učení, ale aj v práci. Viac spoznám u skúšok. Všetky prípravky majú najlepší účinok až pri dlhšom užívaní, takže určite v ňom budem pokračovať.

2014-03-17 10:04:04

PM Elixír na posilnenie pamäti naozaj funguje, znižuje tlak, človek je pokojnejší. Účinky nie sú viditeľné hneď, ale cca po 10 dňoch. Odporúčam, ide o prírodný produkt, ktorý funguje. Negatíva som nenašla, je možné ho kombinovať s inými preparátmi.

2014-01-20 11:01:12

Produktu PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy od vašej firmy mám už 3 balenia. Osvedčil sa mi. Odbúral mi červenanie sa pri komunikácii s ľuďmi.

2014-01-15 09:03:59

S produktmi Allegra a Elixír na posilnenie pamäti som spokojná, pomohli. Som viac v pokoji, nie som tak podráždená a vystresovaná.

2012-11-06 11:44:31

Dobrý deň, s produktom PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy mám veľmi dobré skúsenosti. Čo sa týka pamäte, tak tam som až takéto účinky nezaznamenala, ale u potlačenie trémy môžem povedať, že sa môj život úplne zmenil a počas asi dvoch týždňov som úplne vyradila lieky na ukľudnenie. Prajem pekný deň.

2012-10-30 00:00:00

So všetkými Vami poslanými produkty som veľmi spokojná. Zvlášť potom všetkým mladým a študujúcim odporúčam PM Elixír na posilnenie pamäti a knihu Poznaj svoj cieľ .

2009-11-01 00:00:00

Dory večer, PM elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy som kúpila pre vnuka, ktorý študuje VŠ - môžem podľa jeho vyjadrenia potvrdiť, že sa skutočne cítil pokojný a v pohode, keď sa pripravoval na skúšky, samozrejme aj pri skúške PM elixír mal kladné účinky .

2009-11-01 00:00:00

PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy - som extrémne trémista a okrem iného som mala pred poslednými skúškami. Nenapadlo ma nič iné, ako si pomôcť, ako začať užívať tento liek (a to už od novembra minulého roka). V priebehu užívania 1. a 2. balenie tohto prípravku som pocítila uvoľnenie stresových svalov na šiji, v ramenách a chrbte. Nálada sa mi zdvihla po 2. balenie (čiže zmizli chmúrne a depresívne myšlienky) a tréma sa veľmi zmiernila - zmizlo búšenie srdca, zmiernil sa pocit strachu a bolenie v podbrušku. Tretie balenie pomohlo spolu so Super Lecitínom + E k tomu, aby som si pamätala, uchovala a vybavila naučené učivo v čase skúšok. Šlo to samo. Takže účinok to má, ale až po určitej dobe užívania, treba s tým počítať. Negatíva: tablety sa zle prehĺtajú, sú veľké a aj po rozpolené nešmýkajú do krku, ale lepí sa na poschodie - najlepšie je tabletu rozdrviť - čo ide ľahko - rozpustiť treba v studenom čaji a vypiť - je to síce horké, ale tie účinky ...