Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Rapeto Pangamin bifi plus 200 tbl. dóza

2019-03-14 15:10:05

Produkt som zakúpila pre naše synov (16 a 19 rokov) ako preventívny prípravok, obaja veľa športujú a takisto pangamin čiastočne pomohol pri riešení kožných problémov spojených s pubertou ...

2016-10-24 09:59:38

Pangamin som ako malá neznášala, ale v tomto zložení mne vyhovuje. Užívam ho nielen ja (67 rokov), ale dávam ho aj môjmu psovi a som veľmi spokojná. Je zdravý a hlavne na neho nejdú kliešte. Bývame v prírode pri lese, okolo poľa a vysoká tráva. Už 4 roky som nenašla žiadne kliešť. Je to super. Teraz som Pangamin začala dávať aj malým mačiatkam. Som veľmi spokojná a ďakujem.

2016-09-20 08:07:34

Pangamin Bifi Plus užívam leta a navyše ho dávam svojim pejsanům. Mne robí dobre, naozaj na mňa nejdú komáre a hlavne kliešte. Tiež sa mi vyhýbajú choroby - chrípky atď. Psíky nemusí mať antiobojky, bývame v prírode, lietajú po lese, hlavne tu máme pole s trávou. Vďaka Pangamine naozaj kliešte nemajú. Som veľmi spokojná a mám radosť, keď môžem poradiť svojim známym, aby ho vyskúšali a už im veľmi pomáha. Odporúčam.

2016-09-07 09:05:34

S produktom Pangamin Bifi Plus som bola spokojná veľmi. Už počas niekoľkých dní u mňa došlo k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu - po väčšom pracovnom vypätí som trpela bolesťami chrbtového svalstva a nepríjemnú únavou. Oba tieto problémy pozvoľna vymizli a navyše došlo k podstatnému zlepšeniu pleti. Jednoznačne odporúčam. Jogurt + jablčná vláknina + lecitín bol odporučený manželovi pri liečbe antibiotikami (borelióza) na podporu narušenej imunity. Predpokladám, že splnil svoj účel - hoci časť rodiny a spolupracovníkov prekonala chrípku, ktorá je obmedzila minimálne na týždeň, manžel ochorel ako jeden z posledných a po dvoch dňoch na lôžku bol opäť v poriadku. Z toho vyvodzujem, že liek bol účinný a pomohol znovu vybudovať črevnú flóru v rozsahu pred ATB liečbou.

2014-09-22 09:26:13

Som veľmi spokojný ako s prístupom vášho internetového obchodu, tak aj s výrobkami, ktoré som si objednal. S kvalitou prípravkov Konopná masť , Goji Kustovnica čínska , Pangamin Bifi Plus a Super Lecitín som spokojný. Nutné dodať, že sa jednalo o opakovanú objednávku tohto tovaru, takže nešlo o "krok do neznáma".

2014-07-07 08:39:57

Pangamin Bifi Plus mi pomohol zastaviť chronická hnačka, ale hlavne vyliečil suchú pokožku na rukách pri prísune B vitamínov. Nemohla som užívať žiadny B vitamín, pretože po štandardne ponúkaných B vitamínoch mi praskla koža na prstoch až do mäsa, mala som neustále suchú drsnú pokožku na rukách. Po užívaní Pangamine sú ruky hladké a nemusím používať žiadny krém na ruky.

2014-04-10 09:31:42

S výrobkom Pangamin Bifi Plus som veľmi spokojná. Moja dlhoročné problémy so zažívaním ustúpili. Bolel ma žalúdok, najmä po dusenej zelenine. Hneď z počiatku užívania Pangaminu sa ťažkosti veľmi zlepšili.

2014-02-18 11:25:57

Hlivu som začala užívať po prekonanej chrípke na posilnenie imunity. Jej účinky mi ale natoľko vyhovovali, že ju beriem už pravidelne celý rok a som úplne spokojná. Pangamin Bifi Plus s inulínom mi tiež vyhovuje, nemôžem sa sťažovať.

2014-02-04 08:30:23

Prípravok Audiron užívame zhruba 3 roky. Prvýkrát mi ho odporučila naša liečiteľka, keď dcéra mala zápal stredného ucha. Podarilo sa nám to vtedy, vďaka Audironu, zvládnuť úplne bez antibiotík a od tej doby som jej ho kvapkala do ucha pri každom prechladnutí a za celé tri roky sa jej zápal nikdy nezopakoval. Nedávno som Audiron odporučila sesternicu, ktorej syn mal zápal stredného ucha zhruba 3x do roka. Čo ho začali používať, žiadny zápal už nemal. Pangamin Bifi Plus používame s deťmi pravidelne pre prídel vitamínov a minerálov, hlavne vitamínov skupiny B.

2014-01-27 09:00:57

Pangamin Bifi Plus naozaj zaberá.