Doprava ZADARMO od 50,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servisinfo@prezdravie.sk|+421 220 512 509
0
0

Hodnotenie - Salin S2 soľný prístroj pre čistenie vzduchu

Značka: SalinKód: z2981
Prístroj Salin S2 je lekársky zdravotnícky prístroj, ktorý pracuje na rovnakom princípe ako soľná jaskyňa, ktorej ozdravné účinky sú známe už dlhú...

Celkové hodnotenie

5 hodnotenie | Priemer 100 %
Prejsť na detail produktu

už po prvom použítí sme cítili účinok - jemné zahlienenie - čistenie a dcéra, kvôli ktorej sme výrobok kupovali - silná alergička na plesne, pele, prach.. absolútne nekýcha, nemá tak veľmi upchaté dutiny.. obmedzili sme použitie spreja do nosa..

Pre tento produkt som sa rozhodla potom, keď sa dcére zhoršil kašeľ natoľko, že dostala doslova záchvat. (Zatiaľ nemá diagnostikované žiadne alergie ani astmu, ale na vyšetrenie u špecialistov sme objednané.) Keďže ešte nemá ani 3 roky, inhalátor nepripadá do úvahy. A prírodné soľné jaskyne sú pre nás ďaleko. Salin sa mi zdal vhodnou alternatívou bez vedľajších účinkov a antibiotík. Vyhovuje mi aj to, že prefiltruje vzduch v celom byte. Trošku som sa obávala, či nebude veľmi hlučný, keďže ho používame len v noci, ale nakoniec je to prospešné, a keď nie som v miestnosti, kde je zapnutý, tak ho vlastne ani nepočujem. Podľa môjho názoru dcére pomáha, kašeľ sa zmiernil - čo sa týka jeho intenzity a frekvencie. Investícia sa oplatila!

- prefiltruje vzduch v celom byte, - dcérka naozaj nekašle tak často, - záchvat nočného kašľa sa (zatiaľ) neobjavil, - počuť ho len vtedy, keď je nastavený na maximum, - jeho monotónny zvuk uspí dcérku oveľa rýchlejšie :-)