Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Letný výpredaj pokračuje - zľavy až 80 %.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Simply You Coenzym Extra! Classic 30 mg 30 tob. + 30 tob. ZADARMO

2013-08-26 13:17:58

Regevit na mňa pôsobil utlumujícím účinkom, potrebovala by som skôr povzbudiť. Coenzym Extra mi robí veľa dobre na srdce, ten beriem už dlho. LKVB6 je výborný ako na kĺby, tak proti únave.

2009-11-01 00:00:00

Vaše prípravky, Koenzým Q10 s horčíkom a Coenzym Extra Classic 30 mg 30 tob. , sú proste skvelé.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň. Odpovedám na vašu požiadavku ohľadom používanie prípravkov, ktoré som si u vás zakúpila. Lubrikant väziva Biora a Join Mobility som objednala pre svoju mamičku, ktorá má problémy s kĺbmi na rukách. Rozpadá sa jej chrupavka. Hlavne oblasť palcov je napuchnutá a veľmi bolestivá. Po mazanie BIORA už po 14 dňoch (3x denne) došlo k ústupu opuchov a pochvaľovala si, že môže dlane skoro zopnú ako k modlidby. Joint mobility užíva už 4 balenie. Vysadila lieky, ktoré brala na tento problém. Ak je ruka v pokoji a nie je pracovne veľmi namáhaná, bolesti ustúpili. Má objednaná ďalšie 2 balenia a po ich užívaní vám výsledok oznámim. Myslím si, že by sa mal účinok viac prejaviť. Inak som jedno balenie Biora objednala pre moju susedku, ktorá si natiera opuchnuté koleno a opäť si to pochvalu. Došlo k ústupu opuchov. U mňa je dlhoročný problém s candidou. Užívala som od vás probiotiká Symbi I a Symbi II s Acidophilus , k udržaniu následného stavu Chlorellu. Rovnako minimálne 2x ročne sa mi problém objaví. V zime po antibiotikách a v lete väčšinou pri prepotení na bicykli (veľa jazdím alebo v nosení nepriedušných nohavíc). Candida sa mi predtým vracala už v 2 mesačných intervaloch, ktoré sa neprejavovali výtokom, ale hlavne bolesťami v chrbte a v pobřišku. Takže pre mňa vyslobodenie a nedám na prípravky dopustiť. Účinok a pocit úľavy je neopísateľný. Teraz skúšam druhé balenie produktu Candivac ak tomu si každé ráno do vody nakvapkať pár kvapiek grapefruitových kvapiek. Zatiaľ je 4 mesiace všetko v poriadku. Prajem pekný deň as pozdravom spokojná nákupca.

2009-11-01 00:00:00

Vážení, so všetkými výrobkami u vás zakúpenými som veľmi spokojná. Môžem vyzdvihnúť Alfaalfa a Betulic , sú to výborné prírodné prostriedky na odvodnenie, môžem odporučiť. Coenzym Q10 , Lecitín a ďalšie produkty na kĺby berieme dlhodobo a vďaka týmto prostriedkom som sa vyhunla operácii - náhrada kolenného kĺbu. Koleno ma vybrúsili a čakala som na operáciu. Teraz chodím bez barlí, som bez bolestí a je mi skvele. Je mi 68 rokov a nedám na prírodnú medicínu dopustiť. Nemôžem inak ako vám mnohokrát poďakovať a prajem vám mora tak spokojných zákazníkov ako som ja. Ďakujem.

2010-03-12 08:56:01

Dobrý deň, Coenzym ako taký užívam už niekoľko rokov. Dodáva môjmu telu energiu, odbúrava únavu, zlepšil sa mi po ňom stav ďasien. Celkovo sa po ňom cítim lepšie. Pri užívaní Coenzym EXTRA Classic tomu nie je inak.

2010-01-25 11:23:33

Vážení, som dlhodobejšom Vaším odberateľom a pri mojich 80 rokoch môžem len poďakovať za pružnosť dodávok do 24 hodín, dobrú informovanosť o produktoch a zaujímavé ceny aj pre dôchodcov. Dobrú skúsenosť máme aj s manželkou s dlhodobým užívaním podporných produktov ako napr. Coenzymu , hliva ustricová , multivitamíny, kĺbové mazanie a ďalšie produkty prospešné k zmierneniu zdravotných ťažkostí, aby sme ešte neboli na obtiaž svojmu okoliu a nestratiť záujem o život. Oceňujeme veľmi pozitívne Vaše poslanie, ktoré nepovažujeme len za trhovú záležitosť, ale za ľudský prístup, za čo Vám ďakujeme.

2009-12-22 11:58:08

Dobrý deň, rada vám odpoviem na otázky, o ktoré máte záujem. Hubové quarteto - ešte beriem a to do Štedrého dňa, mala som totiž výkyvy vysokého krvného tlaku a bola som pár dní v nemocnici, takže som užívanie musela prerušiť. Robili mi rôzne vyšetrenia, ktorá na môj vek dopadla celkom dobre (cholesterol, cukor, obličky, pečeň a pod.). Coenzym - tak na ten nedám dopustiť. Už ho beriem pár rokov a viem, že mi veľa pomáha, neviem presne popísať jeho účinky, ale ja ich na sebe pociťujem, možno je to sugescia, ale ako sa hovorí. Ver a viera Tvoja Ťa uzdraví. Mám dosť priateľov, ktorí po mojom vychvaľovaniu Coenzymu ho začali tiež brať a všetci sa zhodli na tom, že im je ďaleko lepšie ako predtým.