Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

DOPRAVA ZADARMO pri nákupe produktov značky Terezia Company nad 20 €.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Simply You Priessnitz Chladivá masť De Luxe 200 ml

2013-10-23 09:40:09

Chladivé mazanie som používal v horúcich dňoch, bolo príjemné, uľahčilo. Priessnitz Žilová a cievna výživa mi pomohla. Po 3 mesačnej užívacie kúre pociťujem stratu opuchov, zníženie do stratena tlakov, vizuálne zmenšenie kŕčových žíl. Takže som spokojný a budem si opäť objednávať.

2012-12-07 10:07:53

Dobrý deň, uvedené výrobky používam dlhodobo a zatiaľ som sa k nim nevyjadrovala, pretože ich účinok je potrebné preveriť v dlhodobejšom horizonte. Potravinové doplnky neúčinkujú tak rýchlo ako alopatické lieky. Takže teraz moje skúsenosti. Priessnitz Chladivá masť , Arthrocann , balzam Deväť kvetov , Mentholka a lubrikant väziva Biora používa moja mamička na kĺbové ťažkosti (artróza, bolesti svalov a ramien, drobných kĺbov na rukách) na zmiernenie bolestí. Bez týchto prípravkov by jej život bol oveľa ťažšie, pretože kvôli problémom so žalúdkom neznáša rôzne medikamenty na tlmenie bolestí. Ja sama som vyskúšala Biora na bolesti bedrového kĺbu. Kvôli tomu som nemohla spať na boku. Po niekoľkých týždňoch používania Biora sa už v tomto nemusím obmedzovať, aj keď bolesť ešte v menšej miere pretrváva.

Malinovú zmes a Materskú kašičku , Resp. PM-Estromenox považujem za absolútne zázračné preparáty, aj keď toto spojenie užívam len nerada as veľkou opatrnosťou. Mala som cca 5 rokov problémy s menštruáciou, zrejme spôsobené menopauzou (silná, dlho trvajúce, neskôr sa vždy rad týždňov vlečúce menštruácie). Po týždni užívania Malinovej zmesi sa ťažkosti dočasne zhoršili, čo je bežný proces u liečby bylinnými prípravkami. Po ďalšom týždni bolo po probléme a tento stav trvá už cca pol roka. Naopak sa dostavili návaly horúčavy, ktoré tiež asi po dvojmesačnom užívaní Materská kašičky a PM-estromenox prakticky odzneli. Bola som síce so svojimi ťažkosťami u lekárky, ale tá mi predpísala tradične hormonálnu liečbu, ktorú odmietam. Využívala som síce predpísaný liek (už sa nepamätám na meno), ale výsledky všetky žiadne. Takže túto cestu som opustila.

Hlivu ustricovú v rôznom prevedení (napr. s rakytníkovú šťavou a pod.) používame s mamičkou už niekoľko rokov. Mamičke funguje na cukrovku, jej hladina cukru sa pohybuje pod 6, v poslednej dobe aj pod 5. Len upozorňujem, že mamička trpí diabetom 2. typu. U mne hliva funguje veľmi dobre na imunitu. Predtým som bývala vždy aspon 1 týždeň každý rok v pracovnej neschopnosti vďaka rôznym vírusovým nákazám, horúčkam atp. Od tej doby, čo hlivu pravidelne užívam som nebola chorá, maximálne ma postihne nádcha. A tú liečim nejakým antivírusovým prostriedkom. Na to sa mi osvedčil Citrovital . Musí sa však užívať ihneď od okamihu, keď človek pocíti, že niečo nie je v poriadku, teda ešte skôr, než sa u neho naplno prejavia prvé príznaky. Naposledy som používala Citrovital po 15 kvapkách každé 3 hodiny a vďaka tomu sa u mňa nádcha vôbec neprejavila. V inom prípade som použila prípravok Baktevir , Avšak začala som ho užívať už po prepuknutí príznakov. Aj napriek tomu sa mi podarilo sa najhorších príznakov nádchy zbaviť počas 2 dní a celková doba "postihnutie nádchou" sa skrátila asi na 4 dni. Čo sa týka HemoStop , Tak môžem len konštatovať, že naozaj pomáha zmierniť až odstrániť ťažkosti, takže "spolužitie" s hemoroidy je následne prakticky bezproblematické.

Na záver by som si chcela len poľutovaniahodné v tom zmysle, že hoci si platím zdravotné poistenie, tak je mi vlastne na nič, pretože nič z toho, čo človeku naozaj pomôže, nespadá pod platby zdravotného poistenia. Takže vlastne vydávam na svoje zdravie dvojnásobné sumy (raz povinné platby zdravotného poistenia a druhýkrát skutočné za liečbu bylinnými prípravkami). Myslím, že to tak robí veľa ľudí, takže tvrdenie politikov, že máme zdravotníctvo zadarmo a že je potrebné na neho vydávať viac peňazí zo súkromnej vrecká, je naozaj minimálne úsmevné. To oficiálne čiastočne áno, ale skutočnú liečbu si často ľudia, ktorým oficiálna medicína nepomôže, musia nakoniec rovnako zaplatiť sami. A najviac mi vadí, že naše zdravotníctvo sa vôbec nezaoberá prevenciou (očkovanie za takú prevenciu nepovažujem), ktorá by bola určite lacnejšia ako následné hasenie požiaru. Napr. keby napríklad hliva bola na predpis ako preventívny prostriedok na posilnenie imunity, určite by naše zdravotníctvo následne ušetrilo za drahú liečbu viróz a chrípok, často za mohutnej účasti antibiotickej medikácie. Ovšem, zase by nezarobilo na vakcínach proti chrípke, ktorú nám neustále vnucuje. A nielen na nich.