Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Marnys Tekutý vitamín K2D3 30 ml

2017-08-15 07:15:16

Tekutý vitamín K2D3 užívam pravidelne už dlhší čas, pretože sa domnievam, že sa v súčasnej dobe jedná o pomerne deficitné, a predsa tak nepostrádateľný prvok vo výžive. Tento preparát v sebe zahŕňa vitamín K2, ktorého je dnes v strave nedostatok a telo si ho samo nedokáže vyrobiť potrebné množstvo. Navyše je tento vitamín doplnený vitamínom D3, čo oceníte najmä v zimných mesiacoch, kedy je dĺžka a intenzita slnečného svitu v našom miernom pásme pomerne malá. Veľmi zjednodušene povedané je vitamín K2 potrebný pre reguláciu transportu vápnika tam, kde je potrebné, a vápnik sa potom neusadzuje tam, kam nepatrí. Domnievam sa, že kalcifikácie mäkkých tkanív voľne putujúceho vápnika v tele bez patričnej regulácie je jedna z primárnych príčin srdcovo-cievnych ochorení a mozgových mŕtvic a keby môj otec dopĺňal vitamín K2, možno by tu dnes bol ešte s nami a nemusel by tento svet opustiť pomerne predčasne.

2017-07-03 12:18:36

Jedna fľaštička Tekutého vitamínu K2D3 bola určená pre manželku a druhá pre mňa. Užívali sme ju 1x denne ráno na lačno, podľa pokynov. Zvláštne alebo iné pocity po dobu užívania než obvykle nemáme. Ja osobne som pevnosť kostí netestoval preradením stromov, normálne ako vždy zvládnem 2000 drepov / hod., Na nákupnom bicykli krátkodobo dám 49 km / hod. Zvládnem 150 klikov a postojačky v jednom ruke vytlačíte 45 kg. Na 60 rokov to nie je zlé. A manželka? Keď sme teraz boli v Prahe po pamiatkach, tak ma doslova utahala.