Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:

2013-11-29 08:44:29

Produkt Echinacea s vitamínom C som si u vás zakúpil na odporúčanie jednej z vašich pracovníčok v nadväznosti na to, že som bol neustále chorý, prechladnutý a nič nezaberalo. Proste pernamentne od jesene do jari prechladnutý. Odporučila mi túto Echinaceu a výsledok je taký, že slovo prechladnutie takmer nepoznám a keď viem, že som niekde prechladol, tak zvýšim dávku z jednej na tri za deň a krížovky mám len jeden deň. A ak už naozaj niečo príde tak Hepčík je najspoľahlivejšie ochrana. Na ten zasa má dobrú referenciu kamarát. Niekam sme mali ísť a rozpráva, som KO tak som mu dal dva vrecúška hepčíka a druhej deň ráno prišiel a hovorí mi: "Neviem, čo si mi to dal za hrôzu, ale som úplne OK." Proste na tieto dva výrobky od vás nedám dopustiť. Majte sa pekne a veľa zdaru:-)

2012-10-30 00:00:00

Chcela som vyskúšať niečo iné. Tablety Echinacea s vitamínom užívam pravidelne a celkom dlho som odolávala virózam. Priebeh nachladnutia bol ľahší a počas troch dní som bola fit.

2012-10-30 00:00:00

Po jeho užívaní sa konečne poriadne doliečil moji príbuzní, ktorí sa poslednou dobou opakovane zápasili s repatriáciou prechladnutie. Sú zdraví, vrátane mňa. Echinaceu s vitamínom C som si vybrala pre podporenie imunity. Som maximálne spokojná s jeho účinky a určite by som ho odporučila všetkým, ktorí sú častejšie prechladnutí. Pomáha aj pri prvých pocitoch prichádzajúce choroby ako je škrabanie v hrdle, únava. Dokáže ju odvrátiť ... Cena určite zodpovedá kvalite. Pri dnešných cenách liekov, ktoré si človek u týchto jarných a jesenných prechladnutí rovnako platí sám, je určite lepšie investovať do týchto tabliet, ktoré sú prírodné a naozaj pomáhajú.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, meškali som sa s reakciou na Vaše produkty, pretože som čakala na krvné vyšetrenie. Pred rokom mi bola zistená zvýšená činnosť štítnej žľazy a borelióza. Brala som veľa liekov a antibiotík. Cítila som sa veľmi zle, nebola som schopná normálne fungovať. Mala som ísť na operáciu. S pomocou Cell Guard , Wild Yam a Life Star som zvládla porovnať hodnoty štítnej žľazy, vyhnúť sa operácii a úplne nahradiť chemické lieky prírodnými preparátmi. Štítna žľaza sa mi zmenšila o 14 ml! Neveril tomu ani lekár. Na boreliózu som skúšala Chlamydil Extra , brala som ho takmer 3/4 roka. Tiež Anti Parasite. Nemala som síce virózy a bolesti kĺbov sa zmenšili, ale v krvi som mala stále silno aktívnu boreliózu. Za štvrť roka mi odporúčali ďalší odber a v prípade ďalších pozitívnych výsledkov infúzie v nemocnici. Poprípade lumbálnej punkcii. Na odporúčanie pána Šafránka som užívala ženšen kórejský a Echinaceu s vitamínom C a to štvrť roka. Tento týždeň som bola na odberoch a výsledky boreliózy mám negatívne! Okrem iného nebývam taká unavená ako predtým. Väčšinu preparátov už budem brať trvalo a veľmi ďakujem pánovi doktorovi Šafranko za rady. Peňazí neľutujem, bola to investícia pre zdravie a to máme len jedno. Nikdy by som neverila, že mi prírodné doplnky pomôžu viac než klasická medicína. Som rada, že som Vás objavila v pravú chvíľu.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, reagujem na Váš dotaz. Chlorellu odoberáme pravidelne, veľmi sa nám po nej zlepšuje pleť aj trávenie. Používam ju vo zvýšenom množstve pri začínajúcej viróze, niekedy zo začiatku choroba zastaví. Antisectin je zatiaľ jediný na trhu, ktorý sme objavili na zmiernenie svrbenia po bodnutí hmyzom. Žiadny iný kúpený v lekárni nepomáha ako Antisectin. Na odporúčanie pána doktora Šafránka som začala užívať na zvýšenú činnosť štítnej žľazy Cell Guard a Wild Yam. Užívam obaja preparáty približne pol roka a som s nimi nadmieru spokojná. Dokonca aj môj lekár nad mojím stavom krútil hlavou a povedal mi, že som mala istú operáciu, ktorú sme zatiaľ zrušili, štítna žľaza sa mi zmenšila a tiež laboratórne vyšetrenie krvi potvrdilo zlepšenie. Týmto veľmi ďakujem pánovi Šafranko aj celému tímu pre zdravie. Bohužiaľ mám stále pozitívne borelióza po polročnom užívaní Chlamydilu extra. Síce Chlamydil pomáhal proti viróze, keď bol niekto doma chorý, choroba sa mi vyhla, nemala som nádchu atď. Tak na boreliózu skúšam ženšen kórejský a Echinaceu s vitamínom C. Výsledky odberu Vám upresním, ale môžem povedať, že ustalo motanie hlavy a únava.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, všetky prípravky - Acai berry , ActiVin , Echinacea s vitamínom C , ktoré som si u Vás objednala užívam ako doplnky stravy. Dávam im prednosť pred návštevou lekárov a braním liekov. Zatiaľ to, vďaka Bohu, u mne funguje. Snažím sa myslieť a žiť podľa "Božích zákonov" ... neviem ako inak to napísať. Súkromným štúdiom sa zaoberám výživou, prekyslením, zložením a kombináciou rôznych potravín pri konzumácii. Pravidelne si beriem vitamín C a privítala som, že máte k nemu aj ActiVin. Veď spoločne je to sila. Prekvapilo a potešilo mne, že máte Acai berry. Sledujem novinky v tomto smere a myslím, že Vaše výrobky sú skvelé, cenovo príjemne dostupné. Verím im. Som vďaka Bohu zdravá, ľahko sa učím, nezabúdam a cítim sa skvele ... ďaleko lepšie ako keď mi bolo 50 rokov ... v auguste budem mať o 16 rokov viac ... ďakujem za to ... Prajem veľa úspechu všetkým vo spoločnosti VIVANTIS as. Tiež prajem dobré zdravie všetkým, ktorí užívajú potravinové doplnky. Naozaj to funguje. S prianím krásne prežitých letných dní.