Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Letný výpredaj pokračuje - zľavy až 80 %.
Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Vetrisol Lecitín 3x silnejší 100 kapsúl

2017-06-22 09:54:23

S produktom Lecitín 3x silnejším som spokojná, pretože sa domnievam, že sa mi zlepšila pamäť, lebo si pamätám hravo čísla výrobkov, ktoré naťukávám do pokladne v obchode, kde pracujem od dôchodku už 11 rokov. Ďalej sa mi znížil cholesterol z hodnoty 6 na 4,5. Je pravdou, že som tiež zmenila stravovanie, pridala som 5 porcií zeleniny alebo ovocia denne a prevádzkujem časté intenzívne prechádzky. Cítim sa veľmi dobre a svieži. Viem, že Lecitín napomáha tráveniu tukov v tenkom čreve az lekárskeho hľadiska by som sa rada dozvedela ďalšie účinky tohto výrobku od vašich lekárov, nielen z obalu výrobku.

2017-06-20 10:52:05

Áno, myslím, že mi prípravok Lecitín 3x silnejšie pomáha viac sa sústrediť a pamäť je bystrejší.

2016-10-05 08:51:26

Vaše produkty Lecitín 3x silnejšie a DMAE som dobrala a mám v úmysle objednať ďalšie. Mám sama na sebe pocit lepšieho sústredenia v práci aj v škole (bude mi 45 rokov a dodělávám si titul DiS). Určite mám pocit lepší nálady, menej vecí ma dokáže rozčúliť a cítim sa celkovo spokojnejší a vyrovnanejší. Neviem, či tieto produkty mali alebo majú nejaký vplyv na testy krvi, ale podľa lekárky sa mi zlepšili nejaké hodnoty - liečim sa so zhoršenou funkciou štítnej žľazy.

2016-09-19 14:25:05

Produkt Lecitín 3x silnejšie som si vo vašom obchode zakúpila na základe odporúčania mojej kaderníčky, ktorá mala problémy s cholestelorem. Jej lekárka jej predpísala lieky, ktoré by jej na druhej strane skôr ublížili, ako pomohli. Takže na odporúčanie Lekárnici začala užívať tento Lecitín a veľmi si ho pochvaľovala. Prestala byť unavená, podstatne sa jej zlepšili vlasy, dokonca sa jej upravila tiež váha smerom dole a to pri rovnakom štýle života, ako pred užívaním tohto produktu. Zatiaľ, čo som počula z okolia, je Lecitín VÝBORNÝ!

2016-09-15 09:04:40

Všetky tieto produkty - Cordyceps sinensis Max , Lecitín 3x silnejšie a Ženšen + vitamín E mamičke pomáhali viac než dosť na jej pôvodné ťažkosti. Bohužiaľ pri hospitalizácii v nemocnici mamička spadla z postele a doktorka mi túto skutočnosť zatajila. Z chodiace normálne mysliaci 85 ročnej ženy, mi vrátili z krátkodobej hospitalizácie ležiak a ešte bola mama nadopované tak, že si plietla rôzne skutočnosti. Vďaka vašim prostriedkom začala normálne uvažovať aj celkovo prospievať. Bohužiaľ si pri tom páde zlomila kĺbovej hlavici, takže síce inak prospievala, ale nemohla sa postaviť na nohu, keď mi to začalo byť divné, tak som ju opäť nechala odviezť do nemocnice, ale tentoraz na ortopédii na RTG, tam onú skutočnosť zistili a začali ju konzervatívne liečiť. Liečbu vašimi prostriedky som musela prerušiť a opäť sa chodiť pozerať na mamičku, ako chradne. Pchali do nej Tramal, takže nemohla dobre hovoriť a pritom stále mala bolesti. Po deviatich dňoch tejto liečby sa jej zauzlovali čreva a praskol jej žlčník. Absolvovala dve operácie, prežila to a začala sa hojiť, teraz je na JIS a už jej začínal zápal pľúc, takže berie ďalšie antibiotiká. Bolesti nemá a oblbnutá sa mi tiež nezdá. Ako to dopadne s ňou a potom s jej nôh, to je vo hviezdach. Kedy a či sa vôbec vráti domov, je tiež vo hviezdach. Lecitín používam aj ja a veľmi mi pomáha na energiu, pamäť a cholesterol. Ženšenu tiež verím, to je známa vec, moja babička, ktorá sa dožila v plnej sile as čistou hlavou 95 rokov, ho brala pravidelne. Čo sa týka Cordycepsu, tak o tom som si veľa prečítala a vkladala som mu veľké nádeje. Dúfam, že ešte budem mať príležitosť mamičke túto trojkombináciu dávať na užívanie a že tu bude so mnou pár rokov, pokiaľ možno pohyblivá, tak ako bola ešte donedávna.

2016-09-05 08:13:35

S prípravkom Lecitín 3x silnejšie som veľmi spokojná, pretože ustúpili bolesti kŕčových žíl a pri ležaní môžem preložiť nohy cez seba a nepociťujem žiadnu bolesť.

2014-09-18 07:33:47

Lecitín 3x silnejšie užívam pravidelne. Väčšinou 1x denne. Musím povedať, že sa mi skoro zastavilo padanie vlasov, ktoré ma trápia už dlhú dobu. Vyčesať len pár vlasov. Aj pri umývaní, u ktorého bolo padanie najhoršie. Objavujú sa aj nové podrast vláskov. Liečim sa so zníženou funkciou štítnej žľazy u ktorého sa práve padanie vlasov často objavuje. Som s týmto prípravkom maximálne spokojná, určite rada objednám ďalšie balenie.

2014-08-26 15:01:03

Pretože mám rôzne zášklby po tele, možno borélie, po liečbe antibiotikami mi bolo horšie - horšie tlaky, zášklby atď. Po produktoch Cordyceps Premium , B-komplex s pivovarskými kvasnicami Premium , Hericium , pH Minerals na odkyslenie organizmu , BrainActive , Vitamín C , Rybí olej Forte a Lecitín 3x silnejšie mi je podstatne lepšie. Nebolo ihneď zlepšenie, ale už dnes môžem povedať, že je to rozhodne lepšie. Beriem cca mesiac a pol, a hodlám ešte pokračovať mesiac. Ďakujem.

2014-06-26 09:33:13

Lecitín 3x silnejšie je produkt, ktorý funguje a preto som s ním spokojný.

2014-06-26 08:27:00

S produktmi Konopné semienko lúpané , Goji Kustovnica čínska sušené plody , Goji Kustovnica čínska šťava a Lecitín 3x silnejšie som veľmi spokojná. Cítim sa vitálne, kĺby ma už tak nebolí. Ďakujem za ne.